Докладальниця• Изменено 05 апреля 2025
Мами дітей з НМТ не вище 145. На яку спеціальність поступили ваші діти?
Питання у назві теми. Звісно, що цікавить контракт з такими балами. Додаткових плюшок для вступу немає
Докладальниця
• 05 апреля 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Нехай пере здасть НМТ
Не може, не зареєструвався. Вчора сказав, що зайшов реєструватися, а вже все
Докладальниця
• 05 апреля 2025
Ответ длянеДоЖиру
Поступив однокласник навіть на бюджет, 120-140 були результати, в харчовий на технолога. Єдине, що до ковіда. Взагалі не вчився, якось тягнув, але поступив і вже закінчив бакалаврат.
Та я бачу багато куди можна й зі 130 на бюджет, і в гарні вузи. Але будь куди нас не цікавить. Тут порадили вступати в бажаний заклад, а потім або перевестись, або магістратура по бажаній спеціальності. Це непоганий варіант, як на мене
неДоЖиру• 05 апреля 2025
Ответ дляДокладальниця
все одно нічому не вчать, 20% лекцій - інше на самоопрацювання, навіщо платити більше?
Докладальниця
• 05 апреля 2025
Ответ длянеДоЖиру
Ну щоб було хоч більш-менш за його інтересами. Я ж не проти бюджету, просто дивлюся реально на речі. Якщо на бюджет тільки туди, що зовсім не цікавить, то краще контракт на щось цікаве йому
сладкий_ноябрь• 05 апреля 2025
Ответ дляДокладальниця
Він реально хотів перездати і вибрати 4 предметом іноземну мову, бо з ними проблем не має. Розмовляє майже вільно 2 мовами. Тому я думаю йому порадити логістику. Бо логістів може й багато, а з 2 мовами не так вже й багато
Так хотів і не встиг :))
Трохи смішно
сладкий_ноябрь• 05 апреля 2025
Ответ дляДокладальниця
Ну звісно.
Так хотів пере здавати, що почав реєструватися тільки вчора 😂😂😂😂
руки_Крюги• 05 апреля 2025
Ответ дляДокладальниця
Одеса. Вуз ще не обрав. Хлопець
Чула гарні відгуки від знайомої про вашу юридичну академію,нічого не підходить з того, що пропонують?
руки_Крюги• 05 апреля 2025
Ответ дляДокладальниця
Попереджаю одразу, перевестися хлопцям не варіант, не все так однозначно з рзумінням отримання першої послідовної освіти. Потрібно чітко розуміти, якщо переводитися, чи не втратите можливість відстрочки, тому обирайте одразу той заклад, де вчитиметься до кінця.
На пів ставки• 05 апреля 2025
Ответ дляСтатус Ква
Мій такий самий. Розумний, креативний і не системний. Вивчає історию Америки, Ізраілю, В´етнама, а історія України то якщо залишиться час. Накатати критику на Опенгеймера на 30 сторінок це ок, а по укр літ йому нудно. І я не знаю що з ним робити. Сам нічого не хоче, бо скоро окопи копати.
Ваш син можливо геній, нехай вузькопрофільно розвивається
На пів ставки• 05 апреля 2025
Ответ дляСтатус Ква
Отож. Англійський знає краще за українську. На англійській вільно спілкується В2.
В науку йому. Послухайте П. ЧорноморцЯ він такий же був
Чтооооооооооо?• 05 апреля 2025
Ответ дляруки_Крюги
На спеціальність право заявки з кб нижче 150 не розглядаються.