Тут как тут• 07 апреля в 10:22

А чи вірите ви у дружбу чоловіка та жінки?

Нещодавно дізналася, що у заміжньої колеги з´явився друг. Їй 35, йому 45. Спілкуються кожен день. Я їй кажу, що це не дружба
Великий сатирик• 07 апреля в 10:22
Нет нет нет.
Чаще всего такая дружба заканчивается омлетом из соседней темы
Несу добро людям• 07 апреля в 10:23
Ну если «недавно», то могут быть вопросики, а если это 300 лет коллеги уже или знакомые или учились вместе, конечно есть друзья, общие воспоминания, общий опыт
Бабка-байкерша• 07 апреля в 10:23
Ні, дружба завжди на фоні симпатії. Не буває. Хіба що люди стримують себе, але в таке не вірю
Леннон_Жив!• 07 апреля в 10:23
Да! Вірю. І це краща дружба ніж жіноча.
Життє Бентежне• 07 апреля в 10:24
В мене є друг,з которим ми разом майже 40 років. І це саме дружба, і вона не має статі. Але тим,хто думає лише про те, щоб з кимось переспати,це ніколи не зрозуміти.
энциклопУдия• 07 апреля в 10:24
Нет
черная мамба• 07 апреля в 10:24
Звісно. В мене є друг дитинства.
Броніки для Моніки• 07 апреля в 10:25
Нет. Приятельство с редким общением может быть. А прям ’дружба’ с ежедневным общением это скорая дорога в койку
МастерЮля• 07 апреля в 10:25
Приятели могут быть, друзья нет
Гравіцапа• 07 апреля в 10:25
Вірю
Угги_в_горошек• 07 апреля в 10:27
Так. Бо у мене такий досвід з моїми друзями. І ні, жодного разу з ними не спала. Цілувалась лише з одним, коли були обидва вільні, то вирішили спробувати зустрічатись, оскільки нам було добре разом. Але у моїй голові він вже займав місце типу брата, тому не збуджував, звернула той експеримент.
Чесно скажу, з жінками тауого приємного саілкування ніколи не було, навіть зі шкільною подругою
ГейСюда• 07 апреля в 10:27
Нет, все мужики, которые набиваются ко мне в друзья- все равно чего-то от меня хотят по итогу.
Кривая спроса• 07 апреля в 10:27
Нет
автор Тут как тут • 07 апреля в 10:27
Ответ дляНесу добро людям
Ні, познайомились через знайомих. Він удівець, має свій бізнес і вона показувала його соц сторінки, купа фото з друзями. Чоловіками. То ж я кажу, еу яка це дружба
Несу добро людям• 07 апреля в 10:29
Ответ дляТут как тут
Ну так у вас конкретная ситуация, а не «существует ли дружба». Дружба вообще существует, да
Життє Бентежне• 07 апреля в 10:29
Ответ дляТут как тут
Нащо ви їй це кажете?
Угги_в_горошек• 07 апреля в 10:29
Ответ дляБроніки для Моніки
Интересно, почему я ни разу в койке не была? Даже с лучшим другом, с которым напивалась, сидела у него дома днями и даже ночевала несколько раз?
Щебетуха• 07 апреля в 10:30
ага если это бывший муж и жена с новыми семьями
автор Тут как тут • 07 апреля в 10:30
Ответ дляЖиттє Бентежне
Нащо ви їй це кажете?
Бо вона це обговорює постійно
Радостина• 07 апреля в 10:30
Да, я дружу с двумя мужчинами много лет, почти 20. Без секса и романтических отношений
Броніки для Моніки• 07 апреля в 10:30
Ответ дляУгги_в_горошек
Просто не дошла до вас очередь
Щебетуха• 07 апреля в 10:31
Ответ дляУгги_в_горошек
а с мужчинами сексуальные отношения у вас вообще есть?
БоВжеВільна• 07 апреля в 10:31
Не просто вірю.
Сама дружу. У мене родина і у друга теж.
Єдине - є табу. Наприклад піти гуляти можемо тільки родинами, а не вдвох. Вдвох можемо пообідати пів години на перерві. Не колега.
Щодня не спілкуємось. Колишня його дружина була проти - то не спілкувались пару років. Нинішня нормально відноситься, мій чоловік також.

У чоловіка теж було дві подруги з дитинства. Разом на туризм ходили.
Але вони через війну виїхали і спілкування рідко, бо різні часові пояси.
Для мене теж ок було.

Допишу - ніколи думок не було щодо чогось більшого ніж дружба. Не на мій смак, я теж не в його смаку як жінка.
Життє Бентежне• 07 апреля в 10:32
Ответ дляТут как тут
Бо вона це обговорює постійно
Питання не в ній, а в тому,чому вам важливо довести , що вона помиляється і ніякої дружби не існує?
Мэри Попкинс• 07 апреля в 10:33
Ответ дляТут как тут
Бо вона це обговорює постійно
Она хочет подчеркнуть особенность его статуса. Раз он вдовец, то вроде как хранит память о своей жене и новых связей у него нет. И эта женщина, ваша подруга, ему разумеется только подруга
Угги_в_горошек• 07 апреля в 10:34
Ответ дляБроніки для Моніки
Просто не дошла до вас очередь
Моя фантазия тут же выдала картину: ’вот на диване у меня спит симпатичная девушка, хочу ее ахнуть. Но надо сначала ведь с правой рукой, потом с левой, а на третий раз уже сил не хватает. Эхх...’
МастерЮля• 07 апреля в 10:36
Ответ дляБоВжеВільна
Не просто вірю.

Для мене теж ок було.

Когда встречаетесь семьями-это уже друзья семьи. Друг -это душевные разговоры, встречи, посиделки. А если раз в квартал на кофе-это просто приятельство.
Броніки для Моніки• 07 апреля в 10:36
Ответ дляУгги_в_горошек
Не с рукой, а с другой подругой днем ранее)
котопёс• 07 апреля в 10:36
Ответ дляТут как тут
по поводу дружбы - я дружу с своим партнером по бальным танцам 24 года, в паре стояли 16 лет. Мы кумовья, очень близкие друг другу люди, никогда не состояли в близких отношениях, мы друганы. Дружим семьями.
Угги_в_горошек• 07 апреля в 10:38
Ответ дляЩебетуха
Пойду у мужа спрошу) а то вдруг это не секс был?