МеняАЖтрусит• 07 апреля 2025
Постоянно чувство голода
Девчат ну постоянно присутствует чувство голода , даже после еды , ну кроме тех случаев когда наелся до отвала всякого мучного или калорийного
Встаю рано ( в 6 утра) и уже хочется кушать
Например сегодня завтрак около 8 был - гречка грам 100 и одна рыбная котлета (обычного размера), кофе и маленький шоколадный батончик и до обеда я ели дотерпела , есть хотелось ужасно…
В обед 2 голубца с ложкой сметаны
Сейчас 16:30 и я уже голодная
Это ж не хорошо? Такое у меня постоянно
Может мало углеводов? Или что это? Вес 60 кг, рост 168 ,возраст 34
В обед 2 голубца с ложкой сметаны
Сейчас 16:30 и я уже голодная
Это ж не хорошо? Такое у меня постоянно
АнтиТроль• 07 апреля 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
Ви читали те що автор написала? Чи просто пишете аби писати? Тема не про те як дешево голодати
Ми читали. Вона описала нормальну їжу, а не гамериканські авокадо і лососі. Ви там в своїх гамериках забули вже як в Україні живуть.
Love_Love_Love_• 07 апреля 2025
Ответ дляАнтиТроль
Удалено администрацией...
АнтиТроль• 07 апреля 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
Удалено администрацией...
Love_Love_Love_• 07 апреля 2025
Ответ дляАнтиТроль
Удалено администрацией...
АнтиТроль• 07 апреля 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
Удалено администрацией...
Love_Love_Love_• 07 апреля 2025
Ответ дляАнтиТроль
Удалено администрацией...
Для чого мені там жити?
АнтиТроль• 07 апреля 2025
ЭкстрасенсиХаЯ• 07 апреля 2025
Автор, попробуйте есть тоже самое только без батончика.
Я могу поесть в 8 яичницу с овощами, мясом и кофе - буду сыта до 16 нормально
Если тоже самое только добавлю шоколад или зефирку - я буду голодная через полтора часа
Love_Love_Love_• 07 апреля 2025
Ответ дляАнтиТроль
Подумайте трохи про реалії життя в Україні.
Я не розумію що вам від мене потрібно? І до чого ці всі скріни до теми автора? Реально, займіться своїм психічним станом.
АнтиТроль• 07 апреля 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
Ну Ви ж пишете, що без лосося і авокади голод настане, не я, може Вам перевірити своє здоров´я?
Love_Love_Love_• 07 апреля 2025
Ответ дляАнтиТроль
Відстаньте від мене, мені вас шкода.
ГейСюда• 08 апреля 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
Ваш сніданок має виглядати приблизно так + 150 гр каші. А від того що ви їсте не дивно що відчуття голоду
Які всі тут правильні зібралися.Мені це на один зуб.Авокадо і жовток ненавиджу.
ГейСюда• 08 апреля 2025
Ответ дляБольшой секретик
Мало на сніданок. Батончик зайвий. Голубці не знаю. Мені простіше курка і салату стільки скільки хочеться і маленький шматок хліба з маслом і сиром.
Батончик зайвий?А ви прям супервізор по ПП-харчуванню?
ГейСюда• 08 апреля 2025
Ответ длякотопёс
Разве это еда? У меня был завтрак 2 отварных яйца, большая порция салата с оливковым маслом, тост с творожным сыром и кусочком буженины и кофе с молоком.
Во во.С вас пример брать надо автору,мне и всем советчицам остальным.
ГейСюда• 08 апреля 2025
Ответ дляАнтиТроль
Це дорого. Ще поставте синіх баб, це в Україні дорого, у нас зарплатні по 10 тисяч.
І не кожен любить це їсти.
ГейСюда• 08 апреля 2025
Ответ дляРожки-да-ножки
може бути не діабет, а інсулінорезистентність
вона перетворюється в діабет десятками років
але, ще раз перечитала ваше меню - ви дійсно мало їсте, тому зрозуміло що вам голодно
ви для чого голодуєте? зайвої ваги у вас немає
всі поради вам правильно написали як харчуватися
я худаю, і в мене висока глюкоза, але я ім наприклад так:
сніданок- три яйця, 150 овочів
обід - 200 гр мяса, 100 гр крупи та овочі
вечеря- так само тільки без крупи.
і все це в мене виходить на 1200-1300 ккал. У вас мабуть і того менше. Для чого ви тримаєте себе на низькокалорійній дієті?
сніданок- три яйця, 150 овочів
вечеря- так само тільки без крупи.
Щоб вбити свій обмін речовин до чортів собачих і потім сидіти пожиттєво на 500 калоріях?Я вгадала?
ГейСюда• 08 апреля 2025
Ответ дляБідося
Ого )
Мне этого на день хватит )
Правильно,скоро от простой воды толстеть будете.Жаль ваш организм.
Бідося• 08 апреля 2025
Ответ дляГейСюда
Я толстею от еды
А от малого количества еды я худею ))
Все в порядке у меня с организмом )) с 57 до 53 похудела ничего не делая в 40 лет )) просто сел на есть стала .
и хочу догнаться до 50 ))
А от малого количества еды я худею ))
и хочу догнаться до 50 ))
ГейСюда• 08 апреля 2025
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
Кошмар.Наверное пора подумать о том,что вы голодны потому что растянули себе желудок,а не потому что ’что-то не то сьели’.
ГейСюда• 08 апреля 2025
Ответ дляБідося
Я толстею от еды
А от малого количества еды я худею ))
и хочу догнаться до 50 ))
А от малого количества еды я худею ))
и хочу догнаться до 50 ))
Аааа ну ок,давайте.Ждём от вас тему.
ГейСюда• 08 апреля 2025
Автор,вітаю.Ваші мами,бабусі ’постаралися’ і розтягнули ваш шлунок до такої ступіні,що малою кількістю їжі ви вже не насичуєтесь.Вихід із ситуації - міцна сила волі,якщо з´їли щось зайве - відпахати в залі,бігати,стрибати,попрацювати фізично+багато білкової їжі,поменше вуглеводів+нарощення м´язової маси.
А саме головне,без чого наші поради не матимуть сенсу для вас - це сила волі і готовність прийняти те,що без обмежень+мало рухатися і при цьому бути худенькою у вас ніяк не получиться.
Удачі і терпіння!
ГейСюда• 08 апреля 2025
Є ще один вихід - це забити великий і товстий баклажан і бути такою,яка ви є.Повненьких теж чоловіки люблять.Не одну таку пару зустрічала.
ГейСюда• 08 апреля 2025
Ответ дляБідося
Я толстею от еды
А от малого количества еды я худею ))
и хочу догнаться до 50 ))
А от малого количества еды я худею ))
и хочу догнаться до 50 ))
Надо пахать физически как лошадь,но при этом есть как нормальный взрослый человек,а не ребёнок 5 лет которому.Вот только тогда вы будете стройная,подтянутая и красавица.
ГейСюда• 08 апреля 2025
Ответ дляАнтиТроль
Можна і навіть треба їсти все,що хочеться.Інакше є великий ризик зірватися і переїсти.
Бідося• 08 апреля 2025
Ответ дляГейСюда
Я и так стройная и красавица ))
А Вы пашите , не отвлекайтесь ))
Бідося• 08 апреля 2025
Ответ дляГейСюда
Аааа ну ок,давайте.Ждём от вас тему.
Ждите ))
Как Хатико 😂
ГейСюда• 08 апреля 2025
Ответ дляБідося
Я и так стройная и красавица ))
А Вы пашите , не отвлекайтесь ))
А месячные с вами ещё не попрощались?
Бідося• 08 апреля 2025
Ответ дляГейСюда
А месячные с вами ещё не попрощались?
Идеальные ) как часики ))
Иногда Даже не болезненные )
Да да , вот так бывает )) 😁🤘
Иногда Даже не болезненные )
Да да , вот так бывает )) 😁🤘
Love_Love_Love_• 08 апреля 2025
Ответ дляГейСюда
При чому тут ви?
ГейСюда• 08 апреля 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
При чому тут ви?
Ні при чому.Може бути таке,що автор теж не фанат авокадо?Може.