Тану на сонці• 08 апреля 2025
Лікування нігтів після гель-лаку
Дівчата, добрий день!
Сама собі робила нігті, чи то так фрезером знімала, нігтьова пластина витончена, нігті чутливі, надломлюються🥲 Підкажіть, будь ласка, чим ви мажете, що робите, щоб їх привести до ладу. Буду вдячна за поради.
Птица Говоруша• 08 апреля 2025
Не відновляться.
Свої норм повністю відростуть за 6 місяв. Пластина зміниться за 3 місяці, але нормальний стан буде за 6.
Поки що покривайте якимсь прозорим, типу лікувальним.
Мороженная курица• 08 апреля 2025
у меня уже год и 4 не восстанавливаются... носила 2 недели ,капец
ЭмчЭндЭм• 08 апреля 2025
Мені після гель-лаку нічого не допомогало, поки не відросли свої здорові нігті. Хоча я робила в перевіреного майстера, в гарному салоні і ніфіга! Все рівно спортила нігті!!
Василина Семеніч• 08 апреля 2025
Ничего не делать, тонкая пластина сама срастет да и пока срастает, она уплотнится сама через пару недель
Дай подивлюся• 08 апреля 2025
Засіб евелін 7 в одному мастила. Мені було навіть боляче коли вода нігтів торкалася. Тому застосовувала покриття. Воно лікує та відновлює. А потім 3 місяці змінилася нігтьова пластина, а за півроку вже повністю здорові нігті.
Кнопус• 08 апреля 2025
Ответ дляPrervana
Ничем ничего не надо мазать. Стригите коротко, за 3 месяца срастут
Та ні, мазать можна, але поки не відросте пластина, те все буде або трошки потовщить пластину, або для самозаспокоєння. Втирати маселка, ванночки, пити вітаміни, спилювати довжину і чекати.
Тану на сонці
• 08 апреля 2025
Ответ дляКнопус
Дякую! Так і буду робити!
Ответ дляКнопус
Тогда уж лучше витаминки попить, да, хоть польза будет. Ванночки до жопы, равно как и маселки. Никоим образом они не повлияют на то, что уже выросло и повредилось
Кнопус• 08 апреля 2025
Ответ дляPrervana
Погоджуюсь, але загальний стан шкіри навколо, кутикули буде кращий, трошки пришвидшиться ріст пластини за рахунок масажу і психологічно людині легше, бо вона старається покращити ситуацію.