Неробименінерви• 09 апреля 2025
Прочитала 35 сторінок про ціни на харчі, висновок, ми всі багато їмо.
Ну реально культ їжі, перше, друге і компот, не дивує тепер, чого в нас більшість сімей з зайвою вагою після 40. А чи про здоров´я це все, про спущені гроші в унітаз вже мовчу?!
Чавонадо• 09 апреля 2025
Ответ дляНеробименінерви
В нас комуналка 4000, на їжу 12000.🙄
Ви забагато їсте)
Чавонадо• 09 апреля 2025
Ответ дляАленький носочек
Це точно , дивлюсь по німцям які закупаються мінімально . Вони можуть зайти і взяти одну піцу заморожену на вечір за 2 евро . І всьо ..
Це ті німці, у яких третина населення з ожирінням? А 70% мають зайву вагу?
Зубачистка• 09 апреля 2025
Ответ дляАленький носочек
В них піца вдвічі дешевша ніж у нас?????
Сама собі лікар• 09 апреля 2025
Ответ дляНеробименінерви
І по сумам в 20000 на родину і по коментарям; де м´яяясоооо і без бананів, що то за життя взагалі?!😁
на мясі і бананах якраз не розжирієш, це база здоровозо харчуваннч
а на дешевих макаронах з сарделями і печивом маргаринним ще й як
Полтавська галушка• 09 апреля 2025
Ответ дляНеробименінерви
В нас комуналка 4000, на їжу 12000.🙄
Ви дофіга їсте.
Задолбулька• 09 апреля 2025
Ответ дляРаздражевская
Без м´яса, дійсно що то за життя взагалі?! Від м´яса не поправляються.
На сім´ю десь 25-30тис 2+2 йде. Куди вже менше?
Конечно поправляются, от его избытка, все избытки организм перерабатывает в жир.
Огірок та Помідорчик• 09 апреля 2025
Ответ дляЛюблюДевчонок
Люди с лишним весом зачастую из за дешевого питания, потому что не могут позволить себе качественное и разнообразное меню. Пирожки и вареники с картохой дешевле кролика с сибасом
Если человек переедает то какая разница чем?
Задолбулька• 09 апреля 2025
Ответ дляСама собі лікар
От чего угодно разжиреешь, если переедаешь. Хоть бананы, хоть мивина, разницы нет. Весь излишек калорий идет в жир.
Сегодня не целуюсь• 09 апреля 2025
Без лоха жизнь плоха - народна мудрість
Зубачистка• 09 апреля 2025
Ответ дляПишу каліграфічно
В концлагерях и тюрмах жирных нет
Ви порівнюєте Україну з концтабором? Це дно. Майте совість і повагу до співгромадян.
Лунтик-паунтик• 09 апреля 2025
Ответ дляНеробименінерви
В нас комуналка 4000, на їжу 12000.🙄
Веду домашню бухгалтерію. По діаграмі у нас приблизно так. Лев´яча частка доходу йде на харчі.
Помидорина• 09 апреля 2025
Люди с лишним весом часто не из-за культа , а из-за того что довели их ниже плинтуса и едят дешевые продукты , возможности полноценно и нормально питаться у них нет
Сегодня не целуюсь• 09 апреля 2025
Ответ дляОгірок та Помідорчик
Бо якщо зʼїсть стейк з яловичини на вечерю це одна історія - а смажена картопля - інша
Дивно що основи здорового харчування не відомі людям які вже школу закінчили
Khmelnichanka• 09 апреля 2025
Ответ дляАленький носочек
Ми з вами бачимо різних німців. Я, переважно, зустрічаю тих, що через день купують пиво ящиками і харчів на пів багажника.
Мальчижка• 09 апреля 2025
Ответ дляЛунтик-паунтик
*за діаграмою
за графіком
за розкладом
за описом
за графіком
за розкладом
за описом
Лунтик-паунтик• 09 апреля 2025
Ответ дляМальчижка
*за діаграмою
за графіком
за розкладом
за описом
за графіком
за розкладом
за описом
Ви вчителька на пенсії?
Сегодня не целуюсь• 09 апреля 2025
Ответ дляЧавонадо
Звідки статистика
Офіційна каже що 19% з ожирінням в Німеччині і 22-25% українців з ожирінням
Сама собі лікар• 09 апреля 2025
Ответ дляНеробименінерви
Мій шеф з пузом в 40 років, навряд в нього погане харчування, просто немає гальм.
у вас почти в каждом посте логическач ошибка
Чаклунка-ведунка• 09 апреля 2025
я так понимаю, тема создана ермакоботом
в духе ’’сами виноваты ’’
Чавонадо• 09 апреля 2025
Ответ дляМальчижка
*за діаграмою
за графіком
за розкладом
за описом
за графіком
за розкладом
за описом
Ви забули: левова частка)
Сегодня не целуюсь• 09 апреля 2025
Ответ дляЧаклунка-ведунка
я так понимаю, тема создана ермакоботом
в духе ’’сами виноваты ’’
Зараз почнеться про повні візки і бідних європейців які не те що не їдять, а навіть не миються :)
При тому що кожен третій українець за межею бідності.
Шалена красуня• 09 апреля 2025
Ответ дляПишу каліграфічно
В концлагерях и тюрмах жирных нет
Здоровых тоже🤷
Всюди влазю• 09 апреля 2025
Ответ дляЛюблюДевчонок
Все зависит от количества
ГонУрова дівка• 09 апреля 2025
Ми їмо небагато (самі порції), але дивимося, що їмо, тож це ніфіга не дешево.
На двох меню сьогодні з орієнтовними цінами на продукти:
Сніданок - сирники з кавою (70грн)
Перекус- банани (2шт- 30грн)
Обід - гречка, кріль, салат з редису й огірка (250грн)
Вечеря - окрошка з яловичиною (150грн), можливо бокал вина (50грн)
550грн/на двох
Ми можемо собі це спокійно дозволити, це не основна частка бюджету,але розумію, що це у нас немає дітей, наприклад. І наші пенсіонери так собі дозволити не можуть. Й це ми готуємо, а не готове купуємо. Тож я теж вважаю, що в Україні хороше харчування для українців дорого.
Сніданок - сирники з кавою (70грн)
Перекус- банани (2шт- 30грн)
550грн/на двох
Огірок та Помідорчик• 09 апреля 2025
Ответ дляСегодня не целуюсь
Я вам за Ивана а вы мне за Петра.
И если вы уж за здорове харчування то куриная грудка отлично подходит. Даже лучше чем говядина. А по цене не дороже картошки будет.
Но вам же надо для красного слова именно говяжий стейк. Причём мраморный желательно:))!