Отжигающая• 09 апреля 2025
Слухаємо далі(
Пісня "Homay" зайняла 1 місце в Україні.
Росіяни вітають нас за підтримку СВО, а також обіцяють кошти відлитий рашкиним оруженикам
Видящие_помогите• 09 апреля 2025
Ответ дляГде тут 0?
Топ-100 apple music, як на мене, фігня повна. Колись з цікавості послухала - там більшість пісень, які в українських топах взагалі ніколи не були. Більше половини - трешня якась, яка до українського слухача взагалі стосунку не має.
Вважаю подібну новину навмисним вкидом
Це ж, по суті, просто топ в самому Apple Music. Тобто ті пісні, які слухають користувачі найчастіше, це не значить що пісня взагалі десь ще в топі :)
Первая ласточка инфляции• 09 апреля 2025
Ответ дляКоко Шанель
Молодь слухає.. я не знаю що воно..
Є знайома доньки, яка Тік токи знімає , всі на рос музику( це дуже сумно.
Почему «сумно»? Каждый выбирает для себя контент, бред слушать только «политически правильную музыку», совком попахивает)
Отжигающая
• 09 апреля 2025
Ответ дляТетяна-9196
Тому бажано закрити б цю тему
Можливо нехай знають, що буде за прослуховування такої музики!
Чи такі теми ’це зрада, для Вас’?
Пацелуйнитуда• 09 апреля 2025
Ответ дляОтжигающая
Чи такі теми ’це зрада, для Вас’?
СБУ прийде?
Отжигающая
• 09 апреля 2025
Ответ дляПацелуйнитуда
СБУ прийде?
Ні давайте допомагати рашці, чи що ви хочете?
Сливочная пенка• 09 апреля 2025
Ответ дляТетяна-9196
Перший раз чую про цю пісню. Автор, ви ж не забувайте, що це може бути звичайна провокація для срачів в суспільстві
И поджигают ее внутри Украины!
Видящие_помогите• 09 апреля 2025
Ответ дляПервая ласточка инфляции
Тут справа в тому що не просто «політика», а за прослуховування «капає монетка» співакам. А вони ту «монетку» на сво… то ж виходить українські слухачі самі ж додають кошти на сво
Інша справа що ніхто перед прослуховуванням пісень не моніторить що то за співак і за кого він. Подобається пісня і подобається, тому слухають
Пацелуйнитуда• 09 апреля 2025
Ответ дляОтжигающая
Американську музику ще можна слухати?
Чупокабра• 09 апреля 2025
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
вы конкретно знаете это и подпеваете?
Зашла проверила. Да на первом в эпл мьюзик она. Я не слушаю, но она топовая в тиктоке, это факт
Отжигающая
• 09 апреля 2025
Ответ дляЧупокабра
Спасибо, а то уже сделали с меня ’зрадника и трололо’
Чупокабра• 09 апреля 2025
Ответ дляОтжигающая
Да уж, а по Киеву она вторая
Чавонадо• 09 апреля 2025
Ответ дляОтжигающая
В Україні на першому місці
Эти этнические мотивы очень похожи кстати на наши песни начала войны. И тут украли у нас😂😂😂
Сердючка• 09 апреля 2025
Ответ дляОтжигающая
В Україні на першому місці
Вы слушаете? Я не слушаю.
Бешене сарі• 09 апреля 2025
Взагалі не чула її. Думаю кацапи киздять, як завжди самі намалювали собі статистику
Видящие_помогите• 09 апреля 2025
Ответ дляБешене сарі
Apple Music теж намалював..
Сердючка• 09 апреля 2025
Ответ дляОтжигающая
Чи такі теми ’це зрада, для Вас’?
А шо буде?
Чавонадо• 09 апреля 2025
И из того, что я успела понять. Это вообще что-то казахское, степное. Музыка кочевников, шаманов всяких . Хз. Вообще не скрепное, не православное, и не славянское. Русня как всегда не в ту степь со своим сво.
Бешене сарі• 09 апреля 2025
Ответ дляВидящие_помогите
Apple Music теж намалював..
Жесть
Мало нашим какаяразнічним ракет і дронів на голову щодня. Хочуть більше і довше. Уроди
Отжигающая
• 09 апреля 2025
Ответ дляЧавонадо
Эта группа принадлежит России. Там много народов живёт. И деньги идут на СВО
Папобус• 09 апреля 2025
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
кто это овно слушает?
Владельцы Айфонов.
Бутерброд з ікрою• 09 апреля 2025
Пока тут не написали, вообще была не в курсе что это такое. Если сейчас все прочитавшие пойдут по разу посмотрят, просмотры снова взлетят до небес. Именно так это и работает. Поэтому я не смотрю в ютубе ’что там за забором’, чтобы потом мне не заносило в ленту черти шо.
Электричка• 09 апреля 2025
Вчера она попалась в YouTube, такая хрень, просто пздц. Не пойму нафига её вообще рекламить, сначала ТГ каналы написали что она якобы первое место в Украине занимает, теперь Вы автор.
Отжигающая
• 09 апреля 2025
Ответ дляЭлектричка
Как же вам объяснить?
Может так выйдет?
Я не рекламирую, а показывают факты и результаты прослушивание русских песен.
Может так выйдет?
Брюнетка в Мармеладе• 09 апреля 2025
Ответ дляОтжигающая
Пісня відома останній місяць, і весь тік ток з нарізками(((
Но я не очікувала, що українці її так слухають
в тік току зараз тренд - Квест Пістолс Разньіе, дрьісня зраділа новині типу це їхня пісня (мабуть, тому, що російською), хлопці з Квесту здивувалися і обіцяли в найближчі дня випустити пісню українською
а цю х..йню ’пісня ’Homay’ я не слухала і нічого про неї не чула
Уверена, что наши и сварганили эту фейк-новость на фоне разрастающихся выступлений людей, что их достало гонение за использование русского языка, и тут на тебе как по заказу - новинка про ’слушаете русскую песню на русском языке, спонсируете СВО’
Ага, только местные куры-несушки в такое и поверят
Отжигающая
• 09 апреля 2025
Ответ дляAnnalise
Так посмотрите скрины в ленте этой темы, девушки повыкладывали. Это ’не фейк’
Нога на ногу• 09 апреля 2025
Ответ дляОтжигающая
В Україні на першому місці
Бред . Не может этого быть.
Бутерброд з ікрою• 09 апреля 2025
Ответ дляОтжигающая
Как же вам объяснить?
Может так выйдет?
По факту получается вы ее рекламируете. Выше я уже написала, как это работает.
Брюнетка в Мармеладе• 09 апреля 2025
Ответ дляAnnalise
Удалено администрацией...