Пускаю бісики• 09 апреля в 13:29

Дитина і новий партнер

Хотіла б почути ваші думки про початок відносин між новим партнером і моєю дитиною, доньці 10 років, від попереднього шлюбу (не живемо з її татом разом 3 роки бо за кордоном, але про наше розлучення вона
дізналась пару місяців назад):
1) що робити, якщо дитині не подобається мій новий партнер (як виглядає, що питає в неї) . Як працювати з цим, що її говорити, як поводитися
2) хочемо на свята приїхати до нього в гості на пару днів, в неї буде окрема кімната. Просте питання, де мені лягати спати, відразу говорити, що вона буде спати окремо, а я в його кімнаті? Бо вона дуже тривожна, я з нею засинаю часто, - вона боїться засинати одна в своїй кімнаті, а в ночі вона іноді прокидається і приходить до мене в кімнату досипати. Розумію, що це окрема проблема, але так склалося. Але питання, як бути у нього в гостях, чи не буде це стрес для дитини, що мама з іншим, майже чужим для неї чоловіком,а вона сама у кімнаті всі ніч...
Мальчижка• 09 апреля в 13:32
Была в ситуации вашего ребенка сама.
Не ложилась б с мужиком в отдельной комнате.
Уходила бы, когда ребенок засыпал.
ЗабежАЛОЧКА• 09 апреля в 13:33
они еще ни разу не виделись?
ГейТуда• 09 апреля в 13:33
Только гостевые отношения.
Никакого совместного проживания
Божий одуванчик• 09 апреля в 13:33
Пару місяців занадто мали термін, щоб прийняти розлучення та нового партнера. Вам не треба їхати разом із дитиною,якщо не хочете щоб вона набралася негативу до ваших нових стосунків
Цигарний шланг• 09 апреля в 13:34
Для першої ночівлі точно не йти спати окремо
КарамбОлька• 09 апреля в 13:35
Вкласти дитину спати . Тоді до чоловіка. Якщо є потреба , повернутися до дитини назад
Единорог_помог• 09 апреля в 13:35
Ответ дляГейТуда
Только гостевые отношения.
Никакого совместного проживания
Почему ?
ПробілНеПрацює• 09 апреля в 13:36
Ответ дляЦигарний шланг
Також так вважаю.
Ведіть себе так, як наче ви вдвох в гостях у нового кавалера.
Поясніть це йому.
Інтим іншим разом буде. Якщо ви кажете, що вона може прокинутись вночі
ГейТуда• 09 апреля в 13:37
Ответ дляЕдинорог_помог
Почему ?
во избежание проблем.
графиняВишенка• 09 апреля в 13:38
Беги дядька! Никаких нормальных отношений не будет, сразу будут из тебя лепить папку и главу семьи
Отчебучкина• 09 апреля в 13:39
Автор! Почему не сказали дочке, что с папой ее развелись сразу? Она имеет право знать. Тем более, если вы уже нашли партнера. Неужели вам в голову не приходит, что ребенку надо время как-то осмыслить хоть. Ладно вы бы жили сами с ней в дальнейшем. Я развелась с мужем при ребенке младшем почти такого возраста. Начните с простого-ребенок должен спать сам в комнате. Ребенок должен понять статус вашего партнера-ребенку всегда сложно принимать неизвестность. Я знакомила, когда уже собиралась замуж и вопрос был решен. Жить вместе мы начали, когда мы стали мужем и женой. Вначале было сложно немного, но я знала, что муж справится. Да и детей я тоже своих знала. Понятно, что я тоже разговаривала. Специально даже отчим покупал крутые вещи, много делал в дом -делали небольшой ремонт. Все вместе создало общий благоприятный фон для общения и принятия. Сейчас сыну 11, уже два года вместе, отношения хорошие. Малой несколько раз говорил, что считает отчима отцом.
Зоряний Шлях• 09 апреля в 13:40
Как вы обсуждали разлуку с ее отцом в течение 3 лет? Что вы ей говорили?
ОйЙой• 09 апреля в 13:41
А що він в неї питає?
Залізний занавіс• 09 апреля в 13:42
А зачем вы тащите ее в дом к человеку, которого она не принимает? Вам обязательно спать с ним при дочери?
Сначала люди дружат, общее находят, налаживают отношения, а потом все остальное.
Представьте себя на ее месте. Вы какой-то ад придумали.
Залізний занавіс• 09 апреля в 13:43
Ответ дляЕдинорог_помог
Почему ?
Ну поселитесь вместе с человеком, которого не переносите вообще, может поймете.
Тётушка Лошадь• 09 апреля в 13:44
Ответ дляОтчебучкина
Аналогічно. Я познайомила лиш тоді, коли розуміла, що діло іде до весілля, саме після одруження ми почали жити разом. Для чого брати дітей на відпочинок, коли ти у відносинах пару місяців знайомства не розумію
Тётушка Лошадь• 09 апреля в 13:44
Теж не розумію для чого їхати з донькою у гості?
Тётушка Лошадь• 09 апреля в 13:45
Ответ дляПробілНеПрацює
Також так вважаю.
Поясніть це йому.
Так можна до 18 ліття возити з собою і спати з нею. Для чого тягати дитину, якій не подобається цей чоловік, якщо можна провести час окремо з донькою, окремо з чоловіком
Миссис Буркул• 09 апреля в 13:47
що робити, якщо дитині не подобається мій новий партнер (як виглядає, що питає в неї)

пусть не пристает к ней с вопросами
ПробілНеПрацює• 09 апреля в 13:48
Ответ дляТётушка Лошадь
Я ж не знаю, цього, навіщо автор хоче взяти на ночівлю.
Але вкладати дитину одну, яка має проблему таку, що прокидається в чужому домі... ну таке собі.
Тётушка Лошадь• 09 апреля в 13:51
Ответ дляПробілНеПрацює
Погана ідея від початку
Запароленое одеяло• 09 апреля в 13:55
Ответ дляТётушка Лошадь
Наверное не с кем оставить, а женского счастья то хочется!
Неваляшкина• 09 апреля в 13:57
Ответ дляТётушка Лошадь
Женщине , которой нету на кого оставить ребенка , нельзя строить отношения ? Тут как прочитаешь - офигеть можно
Запароленое одеяло• 09 апреля в 14:01
Ответ дляНеваляшкина
Та и правда подумаешь стресс от переезда и развода родителей. Изволь доченька привыкать что мама строительница отношений.
Руда ліса• 09 апреля в 14:02
Ответ дляНеваляшкина
Для мене жінка, коли народжує дитину має розуміти, що до якогось віку вона собі не належить.
Неваляшкина• 09 апреля в 14:03
Ответ дляРуда ліса
Серьезно ? Разве что до трёх лет, потом надо устраивать личную жизнь, работать , заниматься собой . Счастливая мать - счастливый ребенок ! Всегда
Отчебучкина• 09 апреля в 14:05
Автор! Проанализируйте, чем именно не нравится ваш мужчина дочке. Подумайте, а надо ли им вообще сейчас общаться? Зачем? Вы уверены, что вы с ним надолго? Потому что тянуть ребенка знакомиться с каждым мужчиной, с которым вы пытаетесь встречаться-плохая идея. Что говорит мужчина об этой ситуации? Вы не написали об этом ни слова. Он вообще собирается как-то разруливать создавшуюся ситуацию? Или ему пофиг?
Руда ліса• 09 апреля в 14:05
Ответ дляНеваляшкина
В мене інше розуміння. Щаслива дитина - щаслива мама.
Я_и_моя_собака• 09 апреля в 14:05
Ответ дляРуда ліса
т е ? в рабство беби?
Я_и_моя_собака• 09 апреля в 14:06
я ребенку сообщила , что гуляем сегодня с другом моим т д , без церемоний особых, поженились через год