Шопингмонстр• Изменено 10 апреля в 02:23
Звідки беруться такі недалекі люди? Біженці.
Ми знаходимось за кордоном.
Нещодавно я мала розмову зі знайомою, вона є вчителем з України, яка працює зараз в інтеграційному класі.
Знайома як антиприклад серед дітей з її класу вказала на Сашка, який вчитись не хоче тому, що мати йому сказала - вони повернуться додому після закінчення війни. Родина родом з Сумськоі області. Тобто мати 10-річній дитині вбиває в голову, що він ходить до школи лише щоб не було проблем з відповідними органами і щоб не позбавили виплат. Що можна не вчити мову і взагалі не вчитись в іноземній школі. І це все дитина, як є, каже своєму класному керівнику.
І у вчителя і в мене, мʼяко кажучи, здивування 😬 по-перше, де відомо про те, коли закінчиться війна? Особливо про те, що буде з Сумщиною?
По-друге: дається такий шанс інтегруватись в іноземній країні, а в майбутньому дітям знайти кращої долі (та хоча б просто вивчити гарно мову і мати змогу по досягненню певного віку продовжити навчання у іноземному вузі або й поїхати додому з гарними знаннями, які точно не будуть зайві!). Раніше такий шанс випадав лише тим дітям, чиї батьки обізнано підходили до питання еміграції і виїздили по робочим візам. Хлопчики та дівчатка з сіл з родини малоосвічених батьків і мріяти не могли, що вони опиняться в одній з найуспішніших країн Європи.
Цікаво, чи багато тих, хто так само не думає за майбутнє власних дітей, сидить на виплатах і вбиває в голову, що навчання лише для того, щоб не зняли гроші і не прийшли з соц служб 🤯
хутряна володарка• 10 апреля в 02:26
Вы думаете все спят и видят жить в Европе? Не для всех это вершина желаний
Вся така шо куди там• 10 апреля в 02:27
ого яка бяда, вот бы сняли с них выплаты и раздали всем советчицам
Шопингмонстр
• 10 апреля в 02:28
Ответ дляхутряна володарка
Не для всіх дорослих. Чому вони переконують у цьому дітей?
І чому б не вивчити мову, якщо є така можливість? Повернуться додому, в майбутньому дитині ці знання точно знадобляться. Роботу кращу матиме шанс знайти.
Шопингмонстр
• 10 апреля в 02:31
Ответ дляМerida
Вы уже интегрировались? Далекоглядно. Для будущего своих детей. Сдали экзамены , нашли работу, перешли на визу, чтоб дать светлое будущее детям. Правда же? Не сидите на выплатах уже
Щоб це все зробити для початку треба вивчити мову. Ви не знаєте таких елементарних речей ?
Сегодня сержусь• 10 апреля в 02:34
Ответ дляМerida
Кілька днів тому ви вичитували і позорили людину,що вона 13 років за кордоном і не має документів.Сьогодні ’перевзулись´. Дивна ви людина.
Сегодня сержусь• 10 апреля в 02:35
Ответ дляШопингмонстр
Ой, ця людина пройшла Крим і Рим.Вона все за всіх знає як краще.
Ответ дляСегодня сержусь
Где связь?
Там да. Она дурочка, раз без доков 13 лет.
А тут? Автор хает других , я же говорю попробовать интегрировать себя. Потом судить других. Язык она ещё не выучила. Который ребёнок выучить обязан
Natal_ka91• 10 апреля в 02:37
Хлопчики та дівчатка з сіл з родини малоосвічених батьків і мріяти не могли, що вони опиняться в одній з найуспішніших країн Європи. - тобто вони мають ще й дякувати війні? Не думали, що можливо, мама елементарно сумує за домом?
Сегодня сержусь• 10 апреля в 02:38
Ответ дляМerida
Неее, видите, вы знаете лучше меня. Раз и за меня расписались
Та вас вже всі тут знають.
Сегодня сержусь• 10 апреля в 02:39
Ответ дляМerida
Это хорошо. Тренируйте память
Навпаки ,хочеться призабути, так не даєте.
Живчик-счастливчик• 10 апреля в 02:41
Що там у вас за країна, що ви так переживаєте за чужу дитину? Можливо, в тої мами якийсь нервовий зрив чи стрес, ну ляпнула дитині, а та в школі повторила. Не всім же закордоном легко. Можливо, і мова не дається, і умови для життя не дуже. В дітей також стрес. Дивна вчителька, вона перша повинна не дивуватися, а розуміти.
Сегодня сержусь• 10 апреля в 02:42
Ответ дляМerida
Удалено администрацией...
Love_Love_Love_• 10 апреля в 02:44
Боже милий, яка ви
ТАААААКИЙ ШАНС!!!!
Який такий шанс?
Чого ви взагалі пхаєтесь в чужу сім’ю зі своїм дивним світоглядом?
ТАААААКИЙ ШАНС!!!!
Який такий шанс?
Love_Love_Love_• 10 апреля в 02:46
Ответ дляNatal_ka91
Я взагалі в шоці з писанини автора, прям слів немає, але ж таких прикукуханих дофігіще
Love_Love_Love_• 10 апреля в 02:47
Ответ дляЖивчик-счастливчик
Раєландіяєвропейська
Живчик-счастливчик• 10 апреля в 02:48
Ответ дляШопингмонстр
Автор, не всім легко дається. Ви самі з тою дитиною говорили? Ви говорите «вивчити мову», в нас є купа людей, які уявлення не мають, що таке частини мови та підмет від присудка не можуть відрізнити (і то українською, а в багатьох до рідної мови і «щелепа не стоїть). А «вивчити» іноземну мову - то років 5 треба практики, постійного спілкування і підтримки мовного середовища. Не переживайте ви так, якщо вони там залишаться, то до дитини мова «прилипне». Якщо повернуться додому, то без мовної практики утримати знання на належному рівні - це треба велику мотивацію та дисципліну.
Ответ дляСегодня сержусь
Удалено администрацией...
Вы это серьёзно сейчас? Аноним мне будет рассказывать про мои стороны? Да вы сидите под анонимом, потому что боитесь,что люди ваши затычки увидят. И мне ещё рассказываете. Вы сейчас против меня, в другой теме вы манька, в третей Николай с катетером. Аноним же.
Я вам нужна. Раз пройти мимо не можете. Я пришла и написала по-сути вопроса. Вы же пришли лично общаться со мной. Без меня вы не можете
Шопингмонстр
• 10 апреля в 02:48
Ответ дляСегодня сержусь
Захотілось блиснути розумом без аноніма, але вийшло не так, як гадалось
Сегодня сержусь• 10 апреля в 02:49
Ответ дляМerida
Так і я по темі.
Love_Love_Love_• 10 апреля в 02:50
Ответ дляСегодня сержусь
Удалено администрацией...
Мені просто цікаво, коли ви от це пишете:» вас знають не з доброї сторони»
Хто знає?
Сегодня сержусь• 10 апреля в 02:51
Ответ дляLove_Love_Love_
Хто знає?
Ви в тому числі
Не пириживай• 10 апреля в 02:52
Вам какое дело? Вы думаете так просто за границей с детьми? Крыша может поехать только так, да и изначально могло быть не особо ума в черепушке
Чемна панночка• 10 апреля в 02:52
Автор по себе судит: дома последний ….уй без соли доедала и мечтала о райских кущах забугорщины и все должны делать точно так же. Автор, у многих жизнь до войны была прекрасной не поверите даже на Сумщине и люди мечтают вернуться в нее а не сидеть в чужой стране среди чужих людей говорящих на чужом языке🤦🤦🤦