Дівчата, а зараз не робить державний реєстр речових прав на нерухоме майно для усіх? Раніше був доступ отримати витяг любому бажаючому. Сплатив 20 грн і на пошту приходила довідка. Зараз пробую, не грузиться сторінка онлайн послуг на Мінʼюсті.
Taya_Groza• 10 апреля в 15:11
Ответ дляБессмертный пони
Реестры закрыты на время войны .
Хто Вам таке сказав? Я на минулому тижні робила витяг, але з додатку в апстор.
Бессмертный пони• 10 апреля в 15:13
Ответ дляTaya_Groza
Так я тоже захожу и в ЕДР , и в другие реестры , и на кадастровую карту - с ЭЦП . А для свободного доступа они закрыты .
Taya_Groza• 10 апреля в 15:16
Ответ дляБессмертный пони
Я заплатила 75 грн і роздрукувала витяг. Все нормально було.
Ответ дляTaya_Groza
Поспілкувалась з оператором з Дії, каже що з кампуктера потрібно заходити, а не з телефону. Я вже і браузер змінювала. То наче трохи далі пропустило, але тепер не приходить пароль підтвердження на пошту 🥲