Бжоли-бандерівці• 11 апреля в 07:09
Давати дитину в школу в 5.11 чи чекати ще рік?
Дівчинка. Посидюча, розумна, проситься до школи, народжена в кінці вересня. Але, ми на жодну підготовку не ходимо, хоча час ще є. Планували рік ще чекати, але дитина дуже проситься+спілкувалася з вихователем, вона каже, шо всі вересневі, а деякі навіть жовтневі ідуть до школи. Садочком ми ще рік забезпечені. Підкажіть, яка програма зараз у 1 класі, чи вартує дитину ще рік тримати у садку?
Руда ліса• 11 апреля в 10:21
Ответ дляИнтимная
Почекати ще рік.
Але за цей рік, якщо є можливості, знайти дитині танці, піаніно, якийсь спорт.
Цікаво чому саме піаніно?
Твоя космішна• 11 апреля в 10:29
Не знаю, в чому проблема. Мене віддали в 5,11. Вчилася в 2 школах. У першій пробула 2 місяці, ідеальні відносини з класом, взагалі не було проблем. Навіть крізь роки однокласники радісно зустрічали мене. У 2 школі був такий клас, що чіплялися до всіх дітей, і хлопчик молодший за мене, наприклад, добре почував себе (бо в нього був багатий батько, але то таке). У мене були такі собі взаємини з однокласниками, але повторюся, це не залежало від віку. Страждали і 7-річні, і 6, і 5. Вчитися по гуманітарним предметам було ок, точні науки давалися так собі, особливо через нервових учительок. Зараз у дорослому віці я можу збагнути і математику, і підрахунки, якщо мені нормально без нервів пояснять. Якби були нормальні вчителі, то можливо, і в школі в краще вчила саме технічні предмети.
У 16 закінчила школу, поступила в університет, у 21 рік я з дипломом (+1 рік був за рахунок стажування за кордоном, так би взагалі в 20 випустился). Поки однокласники шмарклі жували, підтираючись маминою спідницею до 22, 25, хіба не 30 років навчаючись у ВНЗ, я на 3 курсі і роботу знайшла, і перше підвищення отримала в 22 роки, а в 23 здійснила величезну мрію — самостійно купила квартиру. У 23 мої однолітки зазвичай залежали від батьків від і до. Дуже плачу і шкодую, що не сиділа до 18 років за партою в школі (ні, це сарказм) 🤪
Твоя космішна• 11 апреля в 10:30
Ответ дляРуда ліса
Цікаво чому саме піаніно?
Розвиває посидючість і дрібну моторику
Бринзолетта• 11 апреля в 10:34
Я народжена у вересні, пішла без підготовки (хоч тоді вона вже була, просто вдалось домовитись і без неї. Але читати і рахувати я вже вміла, якщо щось, ну і писати, але лише друкованими літерами). Дуже задоволена таким рішенням і вдячна мамі, що власне його і прийняла.
из_под_тишка• 11 апреля в 10:38
Ответ дляВ курсі діла
Странный какой-то пост у вас.
Мамам сложно в первом классе? Это как?
у меня в окружении не дети учатся а мамы
тож рассказывают как им тяжело, наверно в садике тож все за детей делали
В курсі діла• 11 апреля в 10:44
Ответ дляиз_под_тишка
Честно, когда здесь спрашивают что дети проходят в данный момент по какому то предмету - я и не знаю, что ответить).
Хз что он там проходит. Оно мне надо?)
При этом за первый семестр 6 класса ребенок у меня отличником был)
Хз что он там проходит. Оно мне надо?)
Губи з філером• 11 апреля в 10:47
Ответ дляРуда ліса
Півгодини всидіти вже має вміти дитина і в 5 років
Між півгодини посидіти і 5 годин величезна різниця.
Формально уроки 35 хвилин і на 10 хвилин довша перерва у 1 класі.
На практиці ці 10 хвилин з класу не випускають дітей, дозволяють їм малювати або тихенько гратися, щоб не заважали іншим класам.
Це величезне навантаження на хребет.
Губи з філером• 11 апреля в 10:48
Ответ дляДиректриссимо
Дякую. В нас, в принципі, немало ліцеїв поруч хороших. В 2 пішки дійти можна, до ще 2х їхати хвилин 10. Це ті, в які вступати потрібно. Але тут не про вибір, тут вже про вступить чи ні.
Якщо зараз почнете займатися додатково, то вступить.
Не тягніть до 9 класу, тоді буде набагато важче.
Интимная• 11 апреля в 10:48
Ответ дляРуда ліса
Цікаво чому саме піаніно?
Та будь-який інструмент чи спорт на розвиток одночасно двох півкуль - це великий плюс для подальшого навчання в школі
Піаніно - просто найлегший варіант
Ответ дляРуда ліса
Не всі. У 6 років починається активна фаза росту хребта. Високі діти просто фізично не можуть сидіти за партами, бо не вистачає м´язів для підтримки хребта в рівному положенні протягом 30 хвилин. Такі діти лежать на партах, сповзають під парти. Хребет як англійська S.
Вже давно є простий тест чи віддавати в школу чи ні. Зміна верхніх зубів. Якщо верхні зуби не випали, то лікарі і психологи радять утриматись від вступу в школу.
Домашня Зюзя• 11 апреля в 10:53
Потрібно дивитись на дитину.
Мій син теж вересневий. До 6- ти років дуже непосидючий і я розуміла, що всидіти 40 хв на одному місці йому буде дуже складно.
Віддала через рік. Тоді й вже став більш ’посидючим’.
І є приклад однокласниці сина, яку віддали в 5,11. Дівчинка старанна, гарно вчиться, і якщо не знаєш, то й не скажеш, що вона наймолодша у класі.
Тому все індивідуально .
Штора с кисточкой• 11 апреля в 10:55
Ответ дляНенька наша
Дивно читати коментарі,про легку програму. Програма зовсім не легка. Я аналізую,те яка була програма в той час коли я пішла в школу і теперішню (маю досвід на різних програмах,бо троє дітей), то от зараз програма набагато складніша, ніж раніше. У мене молодший син народився в кінці серпня,я віддала його в 7 років і ні разу не пошкодувала про це. Не забирайте у дитини дитинство,хай ще рік порається і гарно підготується до школи.
💯
На фото підручник з математики 1993 року 5 клас (по факту 4) і 3 клас Скворцова. Задачі однакові, по факту. Тільки й того, що в 3 класі поки що вчать до 1000.
Матеріалу багато, швидко скачуть з теми на тему. Кожен день домашка з новими приколами, пояснюю багато тем заново.
ЯниЯ• 11 апреля в 10:57
Ответ дляСпілий баклажан
Донька вже в 7 класі. Тоді ще таке все було.
Ну моя тоже в 7 классе. То,что будет нуш я впринципе узнала 30августа на собрании. Но я скорее исключение тк это была специализированная школа и нам обещали что нуша не будет. А то что он есть конечно же я знала,не представляю как можно не знать когда у тебя первый класс на носу. Ну разве что вам пофиг и школа и программа
люблю_тортики• 11 апреля в 11:17
У меня тоже такая девочка была в том возрасте. Отдала в 5,9, так как в саду ей уже нечего было делать. Все норм, уже 5 класс гимназии. Если ребенок толковый, усидчивый, то нормально оно идет. Но впринципе думаю и на год позже было б ок.
люблю_тортики• 11 апреля в 11:21
Ответ дляМеня не звали
Они все просятся, все умные разумные, а потом мамы таких мелких в Вайбере в истериках бьются, ничего не понимаем, ничего не успеваем и как все сложно
Бред. У моей дочки в первом классе было в основном 6-леики, примерно 6 детей пятилеток, но самый проблемный ребенок был мальчик почти 8 лет. Все мелкие отлично учились и всё успевали. Деда был мальчик, что пошел в 5,6 и он вообще был без проблемный, хорошо учился, с нормальным поведением, общением и тп
Меня не звали• 11 апреля в 11:24
Ответ длялюблю_тортики
Вы пишите за один класс, а я за ситуацию в целом
как мне нравятся выводы людей из своего узкого опыта
Гарнюнька• 11 апреля в 11:31
Ответ дляБубль Гум)
У мене старший пішов в 7.3, а середній в 6.8
Старшому було легше, хоча він непосидючий. Мозок був більш дозрілий. Середньому було важко, він швидко втомлювався, домашні завдання взагалі не розумів нащо, хотів гуляти. Це був третій. Зараз з молодшою вагаюся чи в 6.6 віддавати чи в 7.6 . Ще й змішане навчання.
Дівчинку в 6.6.
Які 7.6, мамо? В садочку до заміжжя будете тримати?
Бжоли-бандерівці
• 11 апреля в 11:36
Ответ дляЧукИГеки
Доброго ранку! Я вчитель. У мене були дітки,які йшли до школи в 6, в 5,10. І ще були найкращі учні. А були і зараз є ,які пішли в 7 чи 6,10 і не встигають таку просту програму,як Нуш. Зверніть увагу,що вона проста тільки в 1 класі.
Дивіться по своїй дитині. Психологічно готова? Може сидіти півгодини? Зосереджуватися? Тоді вперед! Гарного і легкого навчання!
Посидюча, спокійна, настирлива. Ходить на малювання, заняття триває 2 години, висиджує.
Білка в колесі• 11 апреля в 11:37
Ответ дляВикасикрет
Я так і віддала, бо всі говорили що готова і т.д. І пожаліла. Дайте дитині ще рік дитинства безтурботного.
6,11 прекрасний вік для школи
Я першу віддала так , пожаліла , то другу вже в 6.11 , зовсім по іншому сприймається і навчання і організація процесу і в класі одразу видно тих діток що менші в такому віці це велика різниця
Руда ліса• 11 апреля в 11:40
Ответ дляИнтимная
Піаніно - просто найлегший варіант
Так? А мені чогось здається найважчий...хоча певно то у кожного інструмента свої складнощі
Латексне альтер ЕГО• 11 апреля в 11:45
хлопчик, віддала в 5,11 (не читав) - не жаліємо, дітина ходить із задоволенням, читає.
але у нас не було садочка (могли ходити тільки два дні на тиждень), а на роботі зі мною йому було важко:( треба дивитись на ваші умови
Мелочунь• 11 апреля в 11:46
Моему 1 октября 6 лет, в школу пойдет в 27 году, почти в 8, дайте ребенку побыть ребенком
Почекуха• 11 апреля в 11:46
Ответ дляБжоли-бандерівці
Віддавайте
Розумним дітям треба розвиватися, а не в садку просиджувати
Уравнобешенная• 11 апреля в 11:49
Ответ дляЗаставляличка
У першому класі 5 уроків? Це де?)
усюди
Директриссимо• 11 апреля в 11:54
Ответ дляГуби з філером
Дякую за пораду. Займається додатково, набагато далі, вже,ніж шкільна програма та потроху роблять завдання з різних прикладів вступних завдань. Але все одно я сумніваюсь )) побачимо.
Тумба-юмба• 11 апреля в 11:57
В 6.11 або і 7.11, спішити нема куди. Навчатися - це велике навантаження на організм, я не спішила, донька в 7.6 пішла в клас Інтелект. З 2 класу всю домашку готує сама, без домопоги, 3 класу навіть не перевіряю. Відмінниця.