Галя із Дарниці• 11 апреля в 20:59
Брат проходить комісію. Чи залишиться живим?
Дівчата, хто може подивитись. Мені сни якісь такі останні півроку сняться нехороші. Все щось про дім, і все погане. І тут брата послали на медкомісію. Він має хронічні хвороби, по здоров´ю не служив, але у військовий час такі як він можуть бути придатні, ще невідомо наскільки правдиво пишуть результати в тій комісії.
Подивіться хто може. Чи виживе він, якщо заберуть?
Мені сниться все то пустка в дворі нашому, або хата порожня сумна, або у сні хтось каже що буду одна без родини скоро. Ще сняться сльози, такі сльози страшні. А в мене крім нього мама і тітка бездітна, більше нікого.
Кусман Сиру• 11 апреля в 21:02
Зачем вы эту хрень жуете в голове про близкого человека? Никто не в курсе, что будет с вашим братом.
🤦🏼♀️просто перечитайте ещё и ещё ваш вопрос. Вы спрашиваете умрёт ли ваш брат. Вы в адеквате? А если кто-то из ’ видящих’, напишет что да?
Зачем вы такое спрашиваете? Что даст ответ на этот вопрос?
Так я не гадалка, но скажу, что у нас у всех шансы 50/50 и у вас, и у него, и у меня и у всех людей на земле
Синди Кроуфорд• 11 апреля в 21:03
Ну так меддовідки є,в лікарні щороку лежав, інвалідність чи що? Сни до чого
Саджу все зарання• 11 апреля в 21:03
Если есть хронические болезни и он пришел сам, а не на бусика привезли,то надо брать все документы и ехать с ними.
У меня старший брат тоже с хроническими болячка и, влк месяц проходил, годен по новому закону,но с пометкой,что без ношения бронижелета т.е. только где-то глубоко в тылу.
Отпустили и не трогают
задумчивая мордочка• 11 апреля в 21:04
Авторе, Вам би думати про можливість оскарження результатів ВЛК чи просити контакти адвокатів, а не писати таке...
неДоЖиру• 11 апреля в 21:06
Такі сни вам сняться, бо ви свідомо і підсвідомо себе накручуєте.
Бажаю, щоб все у нього було добре
энциклопУдия• 11 апреля в 21:09
Я веду військовий облік і реально бачу резерви з поміткою довгою про придатність в частинах забезпечення і т.д, це вже свіжі доки, тобто реальні кейси, до того ж вам вірно підказали не на тому акцентуєте увагу, її потрібно змістити на пошук крутезного військового адвоката на випадок оскарження рішення влк, а то є такі, шо двух слів звʼязати не можуть, поки ви зʼясуєте його можливості, може бути запізно
Кубик Рубика• 11 апреля в 21:10
Вы знаете, что мысли материальны??? И скажу Вам не ту энергию Вы Вселенной посылайте. Бедный брат иметь такую сестру заботливую. Смотрите сами и накаркаете....
Этожзвяздаяегообожаю• 11 апреля в 21:11
Срочно сложный перелом ноги, шел на влк, упал ну и тд
Домашня Зюзя• 11 апреля в 21:13
автор,это называется руминация, мозговая жвачка) дальше гуглите,как избавиться
Бешене сарі• 11 апреля в 21:18
’А в мене крім нього мама і тітка бездітна, більше нікого’- а собака?
Галя із Дарниці
• 11 апреля в 21:37
Ответ дляСаджу все зарання
Отпустили и не трогают
Є, і три операції по хронічним. Сам прийшов, як визвали.
Дякую.
Галя із Дарниці
• 11 апреля в 21:37
Ответ длязадумчивая мордочка
Він такий що нічого не буде оскаржувати, ухилятися то не про нього.
Галя із Дарниці
• 11 апреля в 21:39
Ответ длянеДоЖиру
Бажаю, щоб все у нього було добре
Оце мене й страшить що я раніше не переживала, бо впевнена була що з його проблемами його не заберуть. А сни приходили...
І оце коли прийшла повістка, і він туди почав ходити на обстеження, я зрозуміла про що ті сни
Галя із Дарниці
• 11 апреля в 21:40
Ответ дляэнциклопУдия
Він не буде оскаржувати. Сам не йшов добровольцем, але його позиція що як признають годним то піде.
Галя із Дарниці
• 11 апреля в 21:42
Ответ дляКарамелька
Кем надо быть чтобы писать такое, нет слов
Людиною яка живе в країні де йде війна, яка бачить скільки горя кругом, і шукає будь-яку надію що її рідні люди це все все ж таки зможуть пережити. Тут і в гадання повіриш і в що завгодно
Карамелька• 11 апреля в 21:42
Ответ дляэнциклопУдия
Как по вашим наблюдениям, 58 -59летних сейчас реально мобилизуют?
энциклопУдия• 11 апреля в 21:46
Ответ дляКарамелька
Залежить від керівника ТЦК
Але більше ні, ніж так
Одного нашого три місяці з моброзпорядженням по частинах возять вже, всі відмовляються його брати, там купа хвороб, але влк пройшов
Але більше ні, ніж так
ТАЗератти• 11 апреля в 21:49
Ответ дляГаля із Дарниці
Так а что вы тогда хотите тут ? Это его выбор
Вообще не факт• 11 апреля в 21:57
Ответ дляГаля із Дарниці
В законы верьте, а не в сны.
У меня в семье есть случай, что непригоден и снят с учета. Законно и бесплатно. Не считая конечно платных консультаций (врачей и адвоката), поюс доп.обследования, узи, мрт. Ну и куча бумаг до 2022 года подняли, ну и в стационаре полежал. Подали на вышестоящую влк- всё ок, свободен.
Но это человек хотел жить и поднял свою жопу и зашевелился.
Карамелька• 11 апреля в 21:58
Ответ дляэнциклопУдия
Залежить від керівника ТЦК
Але більше ні, ніж так
Дякую!
Королева ганделику• 11 апреля в 22:22
Ответ дляКарамелька
чоловіку сьогодні 55. Місяць назад признали годним до служби забезпечення. До цього був обмежено. Купа діагнозів з ’б’. Але. Він крупний, пузік , нас навіть не зупиняють.
Карамелька• 11 апреля в 22:26
Ответ дляКоролева ганделику
А внешне выглядит на свой возраст? Может просто думают что ему за 60?
Мужу 58 летом, выглядит хорошо, живота нет, спортивный, но почти полностью седой и щетина белая на лице. Не останавливали, но мы и образ жизни ведём, супермаркет-почта-дом... мы и в глаза тцк не видели