Copy-Paste• 13 апреля 2025
Порадьте, будь ласка, клініку і лікаря для імплантації. Боярка, Крюківщина
Дівчата, може, хтось має відгуки про хірургів- ортопедії. Шукаю поради для імплантації. Шукаю щось найменш травматичне. Боярка,, Вишневе, Крюківщина. Дякую за поради
Сапай вазони• 13 апреля 2025
Ami clinic, хирург Александр Петрович. Очень комфортно, легко зажило. Отличный врач. Крюковщина
Copy-Paste
• 13 апреля 2025
Ответ дляСапай вазони
Дякую