Телепузик• 13 апреля в 12:56
Хто нещодавно виїхав до Німеччини? Який алгоритм дій?
Добрий день, шановно спільното!
Хто нещодавно виїзжав з України до Німеччини ( тимчасовий прихисток) ?
Який алгоритм дій ?
Виїзжати будемо вперше , 2 дорослих і 3 дітей ( тато 38 р. з інвалідністю в наслідок війни, мама 39 р. ще в декретній відпустці ) Дітям 16 р. ( дівчинка) , 11 р. ( хлопець) і 1 р. (дівчинка).
Довго тримались, старались, але все ж таки вирішили виїхати.
Розумію, що треба робити всім свіжі загранпаспорти (старі через 2 роки будуть не придатні) і що треба гроші на перший час.
Вакцинальні паспорти зі всіма щепленнями і документи про освіту. Що ще треба ?
Виїзжати будемо на власній машині. Без тварин.
Буду вдячна за будь-яку інформацію 🙏
Який алгоритм дій ?
Буду вдячна за будь-яку інформацію 🙏
Мая твая не панимать• 08 мая в 16:35
Ответ дляпу_пугренчик
Не знаю чим допомогти, але бажаю легкого переїзду. Сама з двома дітьми тримаюсь в Харкові, і напевне теж буду виїзджати((
Я теж з Харкова але як люди це роблять?
Я сама боюся їхати
І сему люди так погано говорять про тих хто виплати отримує і не працює я не розумію хоч я і не отримувала виплати ні разу
Ось приїду я в германію а далі куди іди 🤔🤷
Я сама боюся їхати