Молода і нерозважлива• 13 апреля 2025
Дочка, подросток 12 лет хочет краситься
Доброго вечора, поділіться своєю думкою. Дитина ,яка є підлітком (12 років )
Намагається фарбуватись. Купляє дсумнівну косметику замикається у ванній і косо-криво фарбується.
Я против цього, не можу до неї донести, що 12 років у неї натуральна краса, яка не потребує косметики….
Якщо у вас є дівчата -підлітки, то як ви з ними справляєтесь ?
Видна міленіалка• 13 апреля 2025
В 12 нельзя краситься?Тут 7-8 летние красятся уже тональным, скульпурингом, румянами и хайлатером. В 3-4 года уже был всегда с собой блеск для губ:)
Миловидна леді• 13 апреля 2025
Я колись тут ідентичне питання ставила щодо своєї дитини. І відповіді були теж ідентичні) Знаєте, я дослухалась. Почала простіше до цього відноситись, не забороняла. Хотіла волосся фарбувала, хотіла макіяж, кольорові стрілки, чорні сльози і тд. Зараз їй 16, відрощує свій колір волосся, навчилась дуже гарно фарбуватись і вже нема того крінжа, що спочатку. Дайте дитині волю самовиражатись, це нормально)
Молода і нерозважлива
• 14 апреля 2025
Ответ дляМиловидна леді
Самий адекватний комент )
Ms. Любмая жена• 14 апреля 2025
А вспомните себя в её возрасте)))мне мама тоже запрещали и что не послушала,волосы покрасила блондексом))))своему ребёнку запрещать не буду)пусть красится волосы не зубы отрастут)
Ms. Любмая жена• 14 апреля 2025
Ответ длянаКоблучках
Я смеюсь когда откровенно треш. Особенно когда бордовая или красная помада, могу сказать что ты как бабка, я с тобой не пойду 😂 когда хорошо хвалю. Ей 12. Косметичка больше чем у меня уже.
Ой точно так же косметики огонь)))не че перерастем)