Невгамовна сила• 15 апреля в 09:14

Може є тут хто знає де мій кіт? чи знайдеться він?

Попа как у Кардашьян• 15 апреля в 09:15
где он делся?
60 метрів сметани• 15 апреля в 09:15
А де ви його загубили?
Акуна_Матата• 15 апреля в 09:18
Амрита Тиллотама• 15 апреля в 09:19
Кіт живий, але повернення його найближчим часом не бачу.
вре_Динка• 15 апреля в 09:23
Трекерина кота причепіть, щоб знати хоча б приблизно де він
Дівчина заглядєніє• 15 апреля в 09:28
в шафі спить
Зроблено у 80-х• 15 апреля в 09:41
А потім питання-навіщо чіп, навіщо трекери, навіщо сітки на вікна
Муууумие• 15 апреля в 09:43
по бабам пішов, машина задавила, варіантів мільйон.
Муууумие• 15 апреля в 09:44
можливо подивився на таку хозяйку, яка нормально навіть питання не може сформулювати і пішов з дому.
Бавовна• 15 апреля в 09:49
Оголошення - паперові з фото кота та номером телефона свого, роздрукуйте та розвісьте по своїй та сусідній, вулиці. Також напишіть у чати вашого міста/району. Якщо ви у багатоквартирному будинку - опитайте двірників, це ті самі люди які виходять раніше за усіх, запропонуйте винагороду за допомогу у пошуках. Якщо у приватному секторі - сходіть до сусідів, спитайте.
А ми - ні, не знаємо. Звідки нам блін це знати?
Нехай кіт знайдется.
автор Невгамовна сила • 15 апреля в 11:09
Ответ дляЗроблено у 80-х
В нього є чіп