Тирамісу на терасі• Изменено 15 апреля в 10:46
Втомилася від цього контролю харчування...
Багато хто розказує про радість після схуднення. Але ця зворотня сторона...Завжди і всюди контроль харчування, підрахунок калорій та взважування їжі. Велика тяга до чогось жирненького і смачного і разом з тим страх набрати назад ті кілограми. Так виснажує те життя з постійним контролем та обмеженням. Тренування - хочеш, не хочеш, а треба. Ось і зворотня сторона стрункості.
Люди вже всі пасок наїлися, а ти сидиш і чекаєш Великодня , аби зробити чітміл і з´їсти той шматочок

Сіґеле-міґеле• 15 апреля в 10:49
Хто пасок наївся? Всі ще тільки думають коли пекти.
Але загалом, моя Вам підтримка. Це складно, але виправдано.

Кусачая Я• 15 апреля в 10:49
Ответ дляСіґеле-міґеле
Може автор єврейка?

Полтавська галушка• 15 апреля в 10:49
Я вас підтримаю, бо теж чекаю Великодня,не ївши паски ))

Тирамісу на терасі
• 15 апреля в 10:49
Ответ дляСіґеле-міґеле
Магазинних. Рошенівськиї, біскоті, кулиничі, панетоне

Точу ляси• 15 апреля в 10:49
Так вроде потом привыкаешь и интуитивно ешь свои норм порции? Разве нет?

Моя улюблена страшко• 15 апреля в 10:50
А я ем все что угодно и сколько хочется и при этом стройнею, благодаря эзотерическим практикам которые когда то приобрела у целителя.

Сіґеле-міґеле• 15 апреля в 10:50
Ответ дляТочу ляси
Якщо є схильність до набору ваги, то втримувати її також задачка з зірочкою.

Тирамісу на терасі
• 15 апреля в 10:52
Ответ дляТочу ляси
В мене так не виходить, бо ще дотримуюся БЖУ

Сіґеле-міґеле• 15 апреля в 10:51
Ответ дляТирамісу на терасі
То відьми
Вони все життя худі, хоча їдять за трьох.

Точу ляси• 15 апреля в 10:51
Ответ дляТирамісу на терасі
Съесть одну паску и успокоится? Вам надо не одну, да?

Тирамісу на терасі
• 15 апреля в 10:52
Ответ дляr25-1
тю...шо там взважувать. глаз набивается уже на второй неделе.
а по паскам и тп- ну ешьте сколько влезет один день, на второй пробегите на 5км дольше.
БЖУ я на глаз не вмію рахувати

Тирамісу на терасі
• 15 апреля в 10:53
Ответ дляr25-1
хренасе у вас разнообразие питания -что постоянно нужно пересчитывать новые продукты. Мои витання.
А як місяцями можна їсти однакове?

Простецкая• 15 апреля в 10:53
Я тільки вчора почала,не знаю,скільки протримаюся,але вага вже підбирається до 80 кг,завжди 60 була і спорт,після вагітності і війни як понеслося...Не люблю на себе дивиьтся в дзеркало,не люблю фотографуватися, не відчуваю себе сексуальною, дуже депресую,тому,буду триматися. А ще,раніше була шопоголіком,на фоні того що фігура попила,то ношу що попало,часто спорт костюм...не хочу так,хочу знову носити сукні.

Простецкая• 15 апреля в 10:54
Ответ дляr25-1
Ближче до 40 років це вже не працює)

Дрібка щастя• 15 апреля в 10:55
Ну не обязательно взвешивать еду чтобы оставаться стройной, будем честны.
Тренировки нужны не только для дополнительного расхода калорий, а прежде всего - для здоровья.
Стройность и спорт это стиль жизни, а не мучения.
Может у вас РПП?

Ответ дляПростецкая
спорт -понятие растяжимое. Майка мокрая?

ЦібаФу• 15 апреля в 10:55
Ответ дляПростецкая
Ближче до 40 років це вже не працює)
Працює ще і як, не треба шукати виправдання

Мальовнича даль• 15 апреля в 10:56
Я собі чіт міли влаштовую частіше. Якби я хотіла паски, я би вже її зїла

Тирамісу на терасі
• 15 апреля в 10:57
Ответ дляДрібка щастя
Может у вас РПП?
Можливо. Я точно не знаю, як його визначити
Ворую вкусняшки• 15 апреля в 10:57
Ответ дляМоя улюблена страшко
Вы б уже растворились. Или месяц назад купили?)
Дон Пэдро• 15 апреля в 10:57
Ответ дляТирамісу на терасі
Значит плохо Вы диетничали. Должны были отвыкнуть от вкуса вкусняшек))
Я обычно за месяц отвыкаю, забываю вкус. Нахожу другое вкусненькое. Например орешки.

Дрібка щастя• 15 апреля в 10:58
Ответ дляТирамісу на терасі
Найдите тест в интернете для начала.
Лучше, конечно, проконсультироваться с психологом

Простецкая• 15 апреля в 10:58
Ответ дляr25-1
10 років спортлайфу - функціонал, тайбо,степ, трх. Я вмію все сама,знаю техніку і багато вправ. Зараз проблеми з варикозом,коліном, фасції на стопах запалені,вже не пострибаєш так,роблю вправи з гантелями вдома.

Тирамісу на терасі
• 15 апреля в 10:58
Ответ дляДон Пэдро
Горіхи надзвичайно калорійні