Lesy4ka987• Изменено 16 апреля в 07:40

Дівсата, чому такий токсичний форум?

Давно не заходила. Учора вирішила спитати поради що до торта.
Наставили фейспалмів, назамили і хамство залайкали.
Поділилась історією зі школи - хамство. Залайкали і хамство.
Я вже не маю ніякого бажання тут бути і спілкуватися.
Адміни, прошу бан назавжди.
Але тема для того щоб розібратися. А чому так?
Що керує людьми писати та лайкати гидоту?
Peppermint Winter• 16 апреля в 09:00
Ответ дляLesy4ka987
Ні, не пробувала. Я хочу зрозуміти навіщо і за що? Чому так? Це наші? Чи руські боти?
За поробку в школі, яку я віднесла бо живу навпроти, а її зробила сама донька, якій 10! Їй не потрібна моя допомога.
Ок, помиї вилили, бо придумали своє якесь кіно.
А за торт то за що?
це наші українки нажаль. дуже злі, у темах про хвороби ставлять ржущі смайли, це вже дно , заздрять виїхавшим, хочуть щоб їх назад вигнали з дітьми, та й багато іншого( страшні жінки наші, бридко від них, соромно.
Barkas• 16 апреля в 09:00
Ответ дляLesy4ka987
Саме так. При чому це не було агресивно, а скоріш з іронією на стереотипне мислення
От, ви посміялися над моїм мисленням, назвавши його стереотипним, відмовивши мені у повазі, як до рівної собі інтелектуально. Аб´юзерка і газлайтерка!
Barkas• 16 апреля в 09:01
Ответ дляNatalia505
Немає значення, сенс залишився
Як це, немає? Мене назвали за це тупою, а це були навіть не мої думки. Звісно, має.
автор Lesy4ka987 • 16 апреля в 09:03
Ответ дляBarkas
Я вам більше не буду відповідати. Ви не шукаєте діалог, ви шукаєте конфлікт. А я не про це
Fervent_Heart• 16 апреля в 09:03
Ответ дляBarkas
Мене теж звинуватили в газлайтінгу. Це образливо і принижує мою гідність.
Wendy Rhoades• 16 апреля в 09:04
Ответ дляNatalia505
Тоді питання як ми жили без соц мереж? Як формували думки, без сторонніх агресивних, висловлювань? Бачення світу не формується лише соцмережами, соцмережі його ще деформують, якщо взяти до уваги пропаганду і все те лайно яке виставляють і пишуть. Критичне мислення формується не плітками, не порадницею,не тік током чи інстаграмом, не новинами. Сортувати і блокувати потрібно інформаційне сміття. Не треба їсти все що дають, тільки для порівняння
світ кардинально змінився з того часу, коли ще не будо соцмереж. Питання не в соцмережах, а в тих джерелах, в яких ви знаходите інформацію про світ, новини і тд.
Я писала конкретно про ефект ехо-камери, якщо вам цікаво, можете загуглити і подосліджувати глибше. Якщо не цікаво, то немає сенсу дискутувати на рівні власних припущень.
Peppermint Winter• 16 апреля в 09:05
Удалено администрацией...
Barkas• 16 апреля в 09:06
Ответ дляLesy4ka987
Не відповідайте, не страшно. Я не шукаю конфлікт, а хочу продемонструвати, як це працює. Те, що вами сприймається за хамство й агресію, може не бути таким з точки зору того, хто вам пише. От ви ж не хотіли мені нахамити. Ви гарна людина. Так вийшло) Це наш рептильний мозок і совкове минуле і що там ще?
Barkas• 16 апреля в 09:07
Ответ дляFervent_Heart
Не плачте, обіймаю вас, тримаймося(
Natalia505• 16 апреля в 09:11
Ответ дляBarkas
Люди - це і є тварини.
Ні люди не тварини, нас відрізняє свідомість.
Natalia505• 16 апреля в 09:13
Ответ дляBarkas
Тупою вас не називали, давайте за текстом. І описувати, ( розшифровувати) що мала на увазі попередній коментатор ви не можете. Ви цього не знаєте. Все що пишете, ви пишете від себе,власні думки.
Fervent_Heart• 16 апреля в 09:15
Ответ дляNatalia505
Це вже подвійні стандарти чи ще ні?
РусалкаДністрова• 16 апреля в 09:15
Ответ дляPeppermint Winter
Такий гарний позитивний пост від вас. Зразу видно, що ви хороша добра людина
Bilolena• 16 апреля в 09:18
Форум — площа в центрі давньоримських міст.
Ви постійте пару годин на площі - побачите всяке. І п´яних, і дурних, і веселих і позитивних. Ті що підкажуть котра година і ті хто плюнуть вам під ноги. Навіть не розумію що вас дивує. Люди різні, обставини різні, реакції різні.
Barkas• 16 апреля в 09:19
Ответ дляNatalia505
Тоді і у фразі Ну і дєті пошлі теж немає хамства, ніхто напряму нікого не обізвав і не обматюкав. Звісно, я можу розуміти підтексти дописів і розшифровувати їх, не звичайна здібність нормальної людини.
Barkas• 16 апреля в 09:19
Ответ дляFervent_Heart
Це вже подвійні стандарти чи ще ні?
💯
Natalia505• 16 апреля в 09:20
Ответ дляFervent_Heart
Це вже подвійні стандарти чи ще ні?
В чому саме подвійні стандарти?
Peppermint Winter• 16 апреля в 09:20
Ответ дляРусалкаДністрова
Не знаю насправді, але написала так як є, дуже здивована що наші жінки без емпатії, злі, злорадіють, війна показала справжнє обличчя сучасної української жінки.
автор Lesy4ka987 • 16 апреля в 09:21
Ответ дляBilolena
Мабуть так.
Просто агресивні більше виділяються.
Пишуть агресію, лайкають агресію, перші в кожній темі.
А хороші приходять пізніше, пишуть по темі, щиро радять.
Враження, що їх менше.
Але можливо вони просто не такі «голосні».
Правду кажете.
Fervent_Heart• 16 апреля в 09:22
Ответ дляNatalia505
В чому саме подвійні стандарти?
Чому хтось може розшифровувати, що мали на увазі коментатори, як хамство та агресію, а інші - ні? )
Bilolena• 16 апреля в 09:23
Ответ дляLesy4ka987
Мабуть так.
Просто агресивні більше виділяються.
Враження, що їх менше.
Правду кажете.
Звичайно на негатив звернете більше уваги, якщо в житті у вас його мало. Тут просто більша вибірка всякого. Треба навчитись виділяти для себе важливе і корисне навіть в потоці сарказму і відвертих знущань. Я за це навіть цей сайт люблю, в житті з такими коментаріми не стикаюсь, а тут як в віртуальній реальності можна почути те, чого не почуєш серед знайомих. Цікаво.
РусалкаДністрова• 16 апреля в 09:25
Ответ дляBarkas
Не мечіть бісер. Людина на рівному місці приплела заздрість і недой.б, а тепер вчить інших позитиву. Це феєрично!
Oks234• 16 апреля в 09:25
Ответ дляLesy4ka987
А за торт то за що?
Автор , я на 10 років довше від Вас на цьому форумі і я вже звикла . Це із за низького виховання, зависті , бідності. Абстрагуйтесь від них . 1% є адекватних
Natalia505• 16 апреля в 09:25
Ответ дляBarkas
У фразі ´ну і дєті пішли´ є прихований сенс, який знає тільки той хто це написав. Тому автор тему створила, з запитом, що це таке? Що не так?У вашому тексті є те, що я вам написала вище. Але глобально....об´єктивності немає, кожен оцінює через власний фільтр.))
Запорожьемойдом• 16 апреля в 09:25
Удалено администрацией...
Natalia505• 16 апреля в 09:26
Ответ дляРусалкаДністрова
Я готова вислухати ваші версії. Позитиву доречі, я нікого не вчила.
Natalia505• 16 апреля в 09:27
Ответ дляЗапорожьемойдом
Удалено администрацией...
от і я кажу нафіг ті поради.
Запорожьемойдом• 16 апреля в 09:27
Ответ дляterraarret
Из людей выходит то,чего в них больше.
Это преобладающее качество многих украинцев на сегодняшний день , к сожалению.
Особенно это выделяется в эмиграции, на контрасте с местными.
Озлобленность, желание уколоть, зависть, мое- твое( полка ,шкаф , стул,кастрюля) в местах ,где их группа собралась
Но есть , немного, и хорошие , интересные люди
Удалено администрацией...
Barkas• 16 апреля в 09:28
Ответ дляNatalia505
Автор створила тему, що форум токсичний і всі хамки.
Perfect look• 16 апреля в 09:29
Ответ дляPeres Lal
Бо дівсата такі.
Какие времена, такие и девчата.
Народ обозлен, ибо вымотан войной и перспектив к ее окончанию нет, сидящим заграницей и в спокойных регионах этого не понять.
Я не обращаю вниниание, просто понимаю почему люди такие сейчас.