Чорнобаївка• 17 апреля в 03:14

Чоловік закохався (((дуже боляче

Ой дівчата,Мій мені признався що влюбився,типу в них нічого ще не було тільки спілкування (((так блляче.Краще б зрадив і забув і мені б нічого не сказав.Незнаю що робити.Виганяти чи пробувати зберегти?
Кукусики• 17 апреля в 12:50
Ответ дляЧорнобаївка
Не схоже на це,він мені давно казав здай на права,купим машину,бо він погано бачить,не може їздити та й прав в нього немає.А я не хотіла.А тут зʼявилися і на машині і з правами,мабуть завело його
Автор, а чому не хотіли здати на права?
В умовах війни, і з тим, що у вас є дитина, це ж обов´язкова навичка.
Ms. Сама прямота• 17 апреля в 12:51
Ответ дляЧорнобаївка
Якесь сліпе кохання (він завжди вмів правильні слова підібрати,таким хорошим був коли треба,а я добра душа (((
Простите, какая слепая любовь после 30ти? Пора и головой думать. Тем более у Вас ребёнок. Я 7 лет во втором браке, гостевом, мы часто живём вместе, но не постоянно. Муж отлично относится ко мне и ребёнку. Но я в дом уже никого не хочу пускать, да и глубоко в сердце тоже.
Кукусики• 17 апреля в 12:54
Ответ дляЧорнобаївка
Теж сам признався,типу він так добре відноситься до мене,що каже всю правду,не хоче обманювати…
Не ведіться. Якби він про аас дбав, то вже б забрав речі і не труїв вам життя. Розповів, щоб або
- зробити вас винуватою - ви його вигнали, а не сам пішов,
- або отримати від вас карт-бланш, що ви стерпите і він може робити що йому заманеться.

Чоловік не буде вас любити більше, ніж ви себе. І якщо зараз ви дозволите витирати об себе ноги, то нічого не вийде.
Володарка мрій• 17 апреля в 13:23
Ответ дляMs. Откровенность
Чтобы посмотреть на вашу реакцию. Если не выгнали или не ушли, значит можно действовать дальше. Наказания нет с вашей стороны, можно делать что угодно, вы позволяете
Де логіка? Навіщо було зізнаватись, якщо б автор його вигнала ? Аби він дорожив дружиною він би нічого не розповів, так як боявся б її втратити.
А так.. я думаю, що йому просто всеодно на неї. Хоче, щоб дружина перша робила крок до розлучення.
Вапщета• 17 апреля в 13:27
Ответ дляЧорнобаївка
Бачите як буває,а я навпаки якщо з людиною живу інших взагалі не бачу (((А ви хто по гороскопу?не стрілець часом?
Козерог
Вам телефонограмма• 17 апреля в 13:40
Делать то, что чувствуете и хотите лично вы.
МЧСница• 17 апреля в 13:42
Ответ дляЧорнобаївка
Я взагалі не розумію що він хоче (((то каже буду уходить ,то не збираюсь уходить
Хочет, чтобы вы его типа выгнали, мол, это будет ваше решение , а он не при делах
Разгуляшка• 17 апреля в 13:48
Ответ дляЛуноликая Вика
Моєму 42. Сумнівні друзі, агресія, пофігізм. Все йому не так і я не така. Хоче стрибати з парашутом, а я йому заважаю. Якась піонерська зорька грає в одному місці
Та хай стрибає, як таке дурне. Все майно Вам лишиться. І жити спокійніше буде.
Разгуляшка• 17 апреля в 13:58
Ответ дляЧорнобаївка
Просто випадково познайомився,вона його підвезла і пішло поїхало я так зрозуміла.Вона на машині,а я пішки,не цікаво мабуть стало
Автор, він їй не треба.
Ну може жінка потішить своє самолюбство, може навіть секс пару разів буде, на тому й все.

А тепер задумайтесь, чи треба вам таке недомущінко в хазяйстві.

Ви йому показали зелене світло— гуляй, коли підвернеться нагода, а я завжди прийму.

Гоніть в три шия. Тоді у Вас буде шанс на щасливе життя.
Туфли в чешуе• 17 апреля в 14:10
Все у них было - не будьте наивной... но делать уже нечего раз сказал, то пусть уходит
Безпорадна Кроко• 17 апреля в 14:13
У вас очень сильный англ хранитель
Спровадил то мужика
Бегите
Поблагодарите чувачка и пусть развивается дальше, пусть сам проходит свой путь.
Вы б свой прошли - любовь и уважение к себе в первую очередь.
Влюбился, сказал вам - и что вы должны что-то делать чтоли? Уходите, инфантильный парень, а вы мама сейчас его, оно надо вам, решайте
Ангелок з ріжками• 17 апреля в 15:42
Автор маю такий досвід. Тільки у мого все було, хотів піти. Але пройшов час і перекохався. Спочатку теж хотіла виставити, але зважила всі за і проти і вирішила, що не для того я 15 років з ним жила і досягли дечого в житті, щоб комусь віддати і бути самій, плюс дітей шкода.
Сама не знаю• 17 апреля в 16:11
Ответ дляТуфли в чешуе
Конечно было, иначе бы он ничего не рассказал.
Черпак_для_фантазий• 17 апреля в 16:39
Ответ дляЧорнобаївка
44,мені 36.разом 6 років
Прекрасный возраст. Найдёте нормального ещё и родить можно успеть
Бесбардак• 17 апреля в 16:55
Ответ дляЧорнобаївка
Не розумію навіщо мені про це розповідати було(((
Чтоб переложить решение и ответственность на вас.Чтоб вы разрушили и выгнали.
Или чтоб скушали и терпели Чем плохо?Дома носочки настираны, за углом писю пососали.
автор Чорнобаївка • 17 апреля в 16:57
Ответ дляБесбардак
Так,план спрацював,я його вигнала,наговорила багато лишнього,а тепер думаю може не треба було так вже грубо (
автор Чорнобаївка • 17 апреля в 16:58
Тобто тепер мені здається що це я винна,жах як можна людьми маніпулювати
Мати драконів• 17 апреля в 17:10
Ответ дляЧорнобаївка
Пусть уходит
Love_Love_Love_• 17 апреля в 17:19
Ответ дляЧорнобаївка
Ви мені так і не написали, ви десь з Дрогобича чи Миколаєва?))))
Топтунша• 17 апреля в 19:20
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
Потому что оно не хочет и вас терять, и хочет мачесть свою проверить
100% .Была в такой же ситуации как у автора.Я тогда тоже поверила,что муж уходить будет.Сопли распустила,а надо было гнать.Теперь жалею,что не выгнала.Жить с предателем это ад,но мой мозг тогда это не понимал.Никуда он не уйдет,будет нервы мотать пока автор его не пошлёт.Оказалось это мужиков в таких случаях отрезвляет.Мой потом ой как каялся и плакал.Для меня тоже был шок,что он сам признался в измене потому что надо быть честным.Это диагноз
Пилосмок працює• 17 апреля в 20:21
Готуватися та розлучатися, що ж ще. Боляче, але краще так, аніж брехав би роками.
Позаземний розум• 17 апреля в 20:27
Ответ дляЧорнобаївка
Отож я навпаки була впевнена,що я молодша,гарніше,що він ніде не дінеться,а он воно як.Ще й будете сміятись ні квартири,ні машини,нічого в нього немає,зате он мачо який виявився
Орёл... бляха муха....
Ну что сказать- или переждать этот период или чемодан его возле дверей. Разговоры бессмыслены, пока есть огромная физическая тяга у него к той ’ любви’.
Лівий Локіть• 17 апреля в 20:39
Сдайте любвиобильного в тцк ) там его отлюбят по полной и научат любить Родину )
автор Чорнобаївка • 17 апреля в 22:06
Все дівчата вже ночую сама,зняв квартиру,приходив частину речей брав
df364tye3• 17 апреля в 22:39
вобще то дебил редкий ,,,
но учитывая эту его дебильность, возможно переболеет, пройдет ,,,
Топтунша• 17 апреля в 22:40
Ответ дляЧорнобаївка
Ну и отлично.Вас будет качать на эмоциональных качелях(надо перетерпеть) Если Вы примете его назад когда он приползет,то пожалеете.После измены нет нормальной жизни с предателем.Я ненавижу себя за то,что сразу не ушла….Он приползет вот увидите…
автор Чорнобаївка • 17 апреля в 22:41
Ответ дляdf364tye3
вобще то дебил редкий ,,,
Та я вже й сама хочу переболіти ним і забути,бо вже втомилася якось (зараз погано дуже,накриває наніч…
автор Чорнобаївка • 17 апреля в 22:43
Ответ дляТоптунша
Пошвидше б перехворіти ним і забути,а як прийде з гордістю виставити
Топтунша• 17 апреля в 22:45
Ответ дляЧорнобаївка
У Вас хватило сил и смелости выгнать в отличии от меня.Думаю вы сильная и переболеете быстро.
df364tye3• 17 апреля в 22:45
Ответ дляЧорнобаївка
успокойтесь , берегите нервы ,,,
муж не далекий человек , его недалекость, не первая, не последняя ,,,
относитесь как приболевшему ,,,
если в остальном все устраивает ,,,
собой займитесь , гуляйте свежий воздух ,,,