Чорнобаївка• 17 апреля 2025

Чоловік закохався (((дуже боляче

Ой дівчата,Мій мені признався що влюбився,типу в них нічого ще не було тільки спілкування (((так блляче.Краще б зрадив і забув і мені б нічого не сказав.Незнаю що робити.Виганяти чи пробувати зберегти?
Кукусики• 17 апреля 2025
Ответ дляЧорнобаївка
Не схоже на це,він мені давно казав здай на права,купим машину,бо він погано бачить,не може їздити та й прав в нього немає.А я не хотіла.А тут зʼявилися і на машині і з правами,мабуть завело його
Автор, а чому не хотіли здати на права?
В умовах війни, і з тим, що у вас є дитина, це ж обов´язкова навичка.
Ms. Сама прямота• 17 апреля 2025
Ответ дляЧорнобаївка
Якесь сліпе кохання (він завжди вмів правильні слова підібрати,таким хорошим був коли треба,а я добра душа (((
Простите, какая слепая любовь после 30ти? Пора и головой думать. Тем более у Вас ребёнок. Я 7 лет во втором браке, гостевом, мы часто живём вместе, но не постоянно. Муж отлично относится ко мне и ребёнку. Но я в дом уже никого не хочу пускать, да и глубоко в сердце тоже.
Кукусики• 17 апреля 2025
Ответ дляЧорнобаївка
Теж сам признався,типу він так добре відноситься до мене,що каже всю правду,не хоче обманювати…
Не ведіться. Якби він про аас дбав, то вже б забрав речі і не труїв вам життя. Розповів, щоб або
- зробити вас винуватою - ви його вигнали, а не сам пішов,
- або отримати від вас карт-бланш, що ви стерпите і він може робити що йому заманеться.

Чоловік не буде вас любити більше, ніж ви себе. І якщо зараз ви дозволите витирати об себе ноги, то нічого не вийде.
Володарка мрій• 17 апреля 2025
Ответ дляMs. Откровенность
Чтобы посмотреть на вашу реакцию. Если не выгнали или не ушли, значит можно действовать дальше. Наказания нет с вашей стороны, можно делать что угодно, вы позволяете
Де логіка? Навіщо було зізнаватись, якщо б автор його вигнала ? Аби він дорожив дружиною він би нічого не розповів, так як боявся б її втратити.
А так.. я думаю, що йому просто всеодно на неї. Хоче, щоб дружина перша робила крок до розлучення.
Вапщета• 17 апреля 2025
Ответ дляЧорнобаївка
Бачите як буває,а я навпаки якщо з людиною живу інших взагалі не бачу (((А ви хто по гороскопу?не стрілець часом?
Козерог
Вам телефонограмма• 17 апреля 2025
Делать то, что чувствуете и хотите лично вы.
МЧСница• 17 апреля 2025
Ответ дляЧорнобаївка
Я взагалі не розумію що він хоче (((то каже буду уходить ,то не збираюсь уходить
Хочет, чтобы вы его типа выгнали, мол, это будет ваше решение , а он не при делах
Разгуляшка• 17 апреля 2025
Ответ дляЛуноликая Вика
Моєму 42. Сумнівні друзі, агресія, пофігізм. Все йому не так і я не така. Хоче стрибати з парашутом, а я йому заважаю. Якась піонерська зорька грає в одному місці
Та хай стрибає, як таке дурне. Все майно Вам лишиться. І жити спокійніше буде.
Разгуляшка• 17 апреля 2025
Ответ дляЧорнобаївка
Просто випадково познайомився,вона його підвезла і пішло поїхало я так зрозуміла.Вона на машині,а я пішки,не цікаво мабуть стало
Автор, він їй не треба.
Ну може жінка потішить своє самолюбство, може навіть секс пару разів буде, на тому й все.

А тепер задумайтесь, чи треба вам таке недомущінко в хазяйстві.

Ви йому показали зелене світло— гуляй, коли підвернеться нагода, а я завжди прийму.

Гоніть в три шия. Тоді у Вас буде шанс на щасливе життя.
Туфли в чешуе• 17 апреля 2025
Все у них было - не будьте наивной... но делать уже нечего раз сказал, то пусть уходит
Безпорадна Кроко• 17 апреля 2025
У вас очень сильный англ хранитель
Спровадил то мужика
Бегите
Поблагодарите чувачка и пусть развивается дальше, пусть сам проходит свой путь.
Вы б свой прошли - любовь и уважение к себе в первую очередь.
Влюбился, сказал вам - и что вы должны что-то делать чтоли? Уходите, инфантильный парень, а вы мама сейчас его, оно надо вам, решайте
Ангелок з ріжками• 17 апреля 2025
Автор маю такий досвід. Тільки у мого все було, хотів піти. Але пройшов час і перекохався. Спочатку теж хотіла виставити, але зважила всі за і проти і вирішила, що не для того я 15 років з ним жила і досягли дечого в житті, щоб комусь віддати і бути самій, плюс дітей шкода.
Сама не знаю• 17 апреля 2025
Ответ дляТуфли в чешуе
Конечно было, иначе бы он ничего не рассказал.
Черпак_для_фантазий• 17 апреля 2025
Ответ дляЧорнобаївка
44,мені 36.разом 6 років
Прекрасный возраст. Найдёте нормального ещё и родить можно успеть
Бесбардак• 17 апреля 2025
Ответ дляЧорнобаївка
Не розумію навіщо мені про це розповідати було(((
Чтоб переложить решение и ответственность на вас.Чтоб вы разрушили и выгнали.
Или чтоб скушали и терпели Чем плохо?Дома носочки настираны, за углом писю пососали.
автор Чорнобаївка • 17 апреля 2025
Ответ дляБесбардак
Так,план спрацював,я його вигнала,наговорила багато лишнього,а тепер думаю може не треба було так вже грубо (
автор Чорнобаївка • 17 апреля 2025
Тобто тепер мені здається що це я винна,жах як можна людьми маніпулювати
Мати драконів• 17 апреля 2025
Ответ дляЧорнобаївка
Пусть уходит
Love_Love_Love_• 17 апреля 2025
Ответ дляЧорнобаївка
Ви мені так і не написали, ви десь з Дрогобича чи Миколаєва?))))
Топтунша• 17 апреля 2025
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
Потому что оно не хочет и вас терять, и хочет мачесть свою проверить
100% .Была в такой же ситуации как у автора.Я тогда тоже поверила,что муж уходить будет.Сопли распустила,а надо было гнать.Теперь жалею,что не выгнала.Жить с предателем это ад,но мой мозг тогда это не понимал.Никуда он не уйдет,будет нервы мотать пока автор его не пошлёт.Оказалось это мужиков в таких случаях отрезвляет.Мой потом ой как каялся и плакал.Для меня тоже был шок,что он сам признался в измене потому что надо быть честным.Это диагноз
Пилосмок працює• 17 апреля 2025
Готуватися та розлучатися, що ж ще. Боляче, але краще так, аніж брехав би роками.
Позаземний розум• 17 апреля 2025
Ответ дляЧорнобаївка
Отож я навпаки була впевнена,що я молодша,гарніше,що він ніде не дінеться,а он воно як.Ще й будете сміятись ні квартири,ні машини,нічого в нього немає,зате он мачо який виявився
Орёл... бляха муха....
Ну что сказать- или переждать этот период или чемодан его возле дверей. Разговоры бессмыслены, пока есть огромная физическая тяга у него к той ’ любви’.
Лівий Локіть• 17 апреля 2025
Сдайте любвиобильного в тцк ) там его отлюбят по полной и научат любить Родину )
автор Чорнобаївка • 17 апреля 2025
Все дівчата вже ночую сама,зняв квартиру,приходив частину речей брав
df364tye3• 17 апреля 2025
вобще то дебил редкий ,,,
но учитывая эту его дебильность, возможно переболеет, пройдет ,,,
Топтунша• 17 апреля 2025
Ответ дляЧорнобаївка
Ну и отлично.Вас будет качать на эмоциональных качелях(надо перетерпеть) Если Вы примете его назад когда он приползет,то пожалеете.После измены нет нормальной жизни с предателем.Я ненавижу себя за то,что сразу не ушла….Он приползет вот увидите…
автор Чорнобаївка • 17 апреля 2025
Ответ дляdf364tye3
вобще то дебил редкий ,,,
Та я вже й сама хочу переболіти ним і забути,бо вже втомилася якось (зараз погано дуже,накриває наніч…
автор Чорнобаївка • 17 апреля 2025
Ответ дляТоптунша
Пошвидше б перехворіти ним і забути,а як прийде з гордістю виставити
Топтунша• 17 апреля 2025
Ответ дляЧорнобаївка
У Вас хватило сил и смелости выгнать в отличии от меня.Думаю вы сильная и переболеете быстро.
df364tye3• 17 апреля 2025
Ответ дляЧорнобаївка
успокойтесь , берегите нервы ,,,
муж не далекий человек , его недалекость, не первая, не последняя ,,,
относитесь как приболевшему ,,,
если в остальном все устраивает ,,,
собой займитесь , гуляйте свежий воздух ,,,