кураГАЛЯ• 17 апреля в 11:17
Такого рахунку за прибудинкову територію ще не було
Завжди було до 450 грн. Зараз прийшов рахунок 787 грн і нібито якась нова керуюча компанія, яку нам змінили. Трикімнатна квартира. Не можу зрозуміти за що такі гроші, якщо вони не роблять абсолютно нічого. В будинку прибирали ще в 90х останній раз.
Консьєрж і самі люди, що живуть прибирають навколо дома , саджають квіти. І сам під´їзді, етажі теж миють самі. Ми самі вкручуємо лампочки тощо.
Це просто якийсь треш, майже 800 грн ні за що, за повітря. І головне, що всі мовчать і платять
ШобВам_КакНам• 17 апреля в 12:26
Ответ длякороткопамятна
Якщо Ви в Києві, то Тимур Ткаченко в своєму ТГ писав, що скасував це підвищення 26 березня і позивається до Кличка з цього приводу.
Але так, платіжки прийшли з підвищенням майже в 2 рази. Не платили, заплатили по старому тарифу, у нас нічого не роблять взагалі. Дуже рідко приходить двірник, замете якось і все.
Це звичайний піар і боротьба за владу в Києві. Особисто я не вірю, що тарифи повернуть назад - адже об´єктивно ціни на все зросли за останній рік.
короткопамятна• 17 апреля в 12:26
Ответ дляШобВам_КакНам
Саме так.
Але на практиці це дуже складно реалізувати. Я чула лише одну реальну історію від колеги, коли вдалося позбутися старого правління і будинок очолив чоловік - пенсіонер, який навів лад.
Наприклад у нас немає серед мешканців когось, хто зголосився б узятися наводити в будинку лад - йому майже 40 років і накопичено багато проблем, які ніхто не вирішує.
В тому ж і річ, старі будинки, де давно потрібен капремонт, де живуть, переважно пенсіонери, пропонують зняти з балансу міста і створити ОСББ. А це неможливо, бо літні люди живуть, переважно, скрутно. А ті, молодші, що раптом збагатилися за останні 2 - 3 роки, ті взагалі ні за що не платять, забили на квартплату та опалення, бо числяться, як...і вважають, що повинні мати льготи, як потенційні захисники столиці.
Повний безлад.
Борщик• 17 апреля в 12:27
Ответ длякураГАЛЯ
В минулій квитанції був 6,82, зараз написано вас обслуговує нова керуюча компанія, тариф 12,63
Вірогідно, стара керуюча вас облуговує, тільки за тариф ×2. Подивіться попередні квитанції.
короткопамятна• 17 апреля в 12:27
Ответ дляШобВам_КакНам
Я теж думаю, що це піар і їх особиста гризня, але нехай скасовує, я тільки ’за’.
ШобВам_КакНам• 17 апреля в 12:36
Ответ длякороткопамятна
Повний безлад.
Не згодна з Вами. Не так багато людей не платять за квартиру - принаймні в нашому будинку.
На неплатників можна подати до суду, але нашому правлінню лінь це робити і завжди є можливість виправдати всі проблеми наявністю неплатників.
До речі, за борги за світло, гарячу воду чи опалення комунальні підприємства швидко подають до суду і мешканці після цього в більшості випадків оперативно сплачують борги.
Глас_Народа• 17 апреля в 12:45
Ответ дляШобВам_КакНам
Саме так.
Да, реализовать сложно, но возможно.
В нашем доме нашлась инициативная девочка и мы это сделали... но девочка уже ’сдувается’, потому что думала, что она прийдет и все разрулит, а оказалось, что до нее тоже не дураки работали
Глас_Народа• 17 апреля в 12:46
Ответ дляШобВам_КакНам
Це Ви недооцінюєте таланти наших людей - красти можна з будь-яких сум. Отримувати відкати, завищувати суми за договорами і т.д. Наприклад, наша домоуправітєльніца частину робіт оплачує готівкою і все записує в якийсь зошит. А звідки готівка? І хто знає, скільки вона заплатила реально? І т.д.
Я писала про свой дом и свое ЖСКа, у нас реально нечего украсть) потому что не ведутся никакие работы в которых можно получить откаты, оплачиваются только текущие обязательные расходы
Уверенна, что есть дома где можно с чего-то украсть и там могут воровать
Глас_Народа• 17 апреля в 12:48
Ответ дляШобВам_КакНам
А вы знаете сколько стоит один иск на неплательщика?
Надо ж иметь эти деньги
ШобВам_КакНам• 17 апреля в 12:51
Ответ дляГлас_Народа
Надо ж иметь эти деньги
Какие деньги?
Треба сплатити судовий збір, а якщо виграєте суд, то цей збір поверне боржник.
Позов простий і зразки є в інтрнеті.
Якщо б подали хоча б 1 позов. то інші боржники швидко б заплатили борги.
Позов простий і зразки є в інтрнеті.
ШобВам_КакНам• 17 апреля в 12:52
Ответ дляГлас_Народа
Надо ж иметь эти деньги
Ви говорите прям як наша голова праління. На всі питання, прохання одна відповідь - ’дєнєг нєт’)))
Глас_Народа• 17 апреля в 12:53
Ответ дляШобВам_КакНам
Какие деньги?
Позов простий і зразки є в інтрнеті.
Позов не такой простой и председатель не обязан быть юристом.
Стоимость одного иска от 5 тыс. грн
И еще - мы даже выиграли суд, но взыскать ничего не смогли... ну как ничего по копеечке в месяц)) образно говоря
Стоимость одного иска от 5 тыс. грн
Глас_Народа• 17 апреля в 12:54
Ответ дляШобВам_КакНам
вот вам смешно, а по факту именно так)
Опять же - все надо контролировать и это задача жильцов
ШобВам_КакНам• 17 апреля в 12:55
Ответ дляГлас_Народа
Стоимость одного иска от 5 тыс. грн
Точно. Наша теж таке каже)))
А ще казала: ось піднімемо квартплату і будемо подавати позови на боржників.
Квартплату підняли в минулому році, а жодного позову так і не подала.
Глас_Народа• 17 апреля в 12:57
Ответ дляШобВам_КакНам
Точно. Наша теж таке каже)))
Требуйте ежемесячный отчет по движению денег на счету.
Не знаю в каком банке оформлен счет вашего дома, но в Привате отчет генерируется за 5 минут
ШобВам_КакНам• 17 апреля в 12:57
Ответ дляГлас_Народа
вот вам смешно, а по факту именно так)
Насправді, мені сумно.
Я чую від колег, як працюють голови ОСББ. які дійсно якісно виконують свою роботу і переймаються долею будинку.
А в нас ніхто нічого робити не хоче - заплатіть вчасно квартплату і нічого не вимагайте від правління.
Глас_Народа• 17 апреля в 12:59
Ответ дляШобВам_КакНам
Насправді, мені сумно.
Знаете почему я ушла с должности председателя? - работа за минималку, необходимость постоянного присутствия в доме - то жильцам шото надо, до каким-то компаниям, и всегда есть тот кто скажет что ничего не делается).. а еще ж и на основной работе надо работать
Это очень выматывающая работа
Может если бы я получала хотя бы 20 т., может и осталась)... но это не реально
Это очень выматывающая работа
ШобВам_КакНам• 17 апреля в 13:00
Ответ дляГлас_Народа
От від Привату вони чомусь і відмовились.
Всі мешканці мовчать - нам навіть річний звіт за 2024 рік не надали.
А тих, хто щось вимагає, вона просто видаляє із чату будинку - тоді вже жодної інформації не отримаєш.
Глас_Народа• 17 апреля в 13:01
Ответ дляШобВам_КакНам
Создайте свой чат - только жильцы, без председателя... и организовывайте там заговоры)
ШобВам_КакНам• 17 апреля в 13:02
Ответ дляГлас_Народа
Это очень выматывающая работа
Так, я розумію, що це невдячна робота - неможливо догодити всім, завжди будуть невдоволені.
Глас_Народа• 17 апреля в 13:02
Ответ дляШобВам_КакНам
Именно так
ШобВам_КакНам• 17 апреля в 13:11
Ответ дляГлас_Народа
Немає з ким і нема задля кого, на жаль.
Коли я намагалась з´ясувати ситуацію із земельною ділянкою навколо будинку, мені почали писати самі мешканці: ’Зачем вам это знать? Чтобы что?’. Їх це зовсім не цікавить.
Коли незаконно вирубали дерева біля будинку - писали, що це обрізання дерев - під самий корінь.
І т.д., всім все фіолетово.
ШобВам_КакНам• 17 апреля в 13:24
А коли піднімали питання, що чому б нам не податись на конкурс програми фінансування ’70/30’ від КМДА, щоб зробити ремонт чи утеплити будинок, то чули у відповідь: А где мы на это денег возьмем?
Так інші ж десь беруть???
Але це треба заморочитись, зібрати пакет докуентів...
Будинок не молодіє, проблеми накопичуються, а ’ремонтний фонд’ використовують на зарплату правлінню....
Так інші ж десь беруть???
талый снег• 17 апреля в 13:40
У нас в ЖСК нашлась инициативная группа, собрали собрание, переизбрали правление. Два года отличной работы. А потом предыдущая председатель выиграла по суду восстановилась, забрала печати, и дом снова погрузился в болото. Не решает ничего, не делает ничего. И избавится от нее - никак.
ШобВам_КакНам• 17 апреля в 13:44
Ответ дляталый снег
От і виходить, що в неї така складна і низькооплачувана робота, що вона не полінувалась подати в суд і виграти його.
Наша теж каже, що працює 24/7 і за диспетчера, і за сантехніка, і ще за когось там... Але за свою посаду міцно тримається і нікому не віддасть)))
ШобВам_КакНам• 17 апреля в 13:47
Ответ дляталый снег
На жаль, у нас навіть немає ініціативної групи і немає людини, яка б згодилась очолити це все господарство.
Без цього немає сенсу щось затівати...
Оля_с_киркою• 17 апреля в 13:53
Ответ дляталый снег
Я В Днепре и у нас ЖСК. Правление не делает вообще ничего, все проблемы решают сами жильцы. Самовольно повысила тарифы, хотя по Уставу это должно делать общее собрание. Собрание собирать отказывается - то ковид, то война. Как найти управу, куда модно обратиться?
У вас в місті має бути щось типу відділу комунального майна, можна спочатку до них. Якщо це не їх парафія, то вони мають сказати куди вам йти (сподіваюсь, не пошлють
). Але з цією бандою треба боротись
ШобВам_КакНам• 17 апреля в 13:53
Ответ дляталый снег
А ось ці 2 роки будинок функціонував за той самий бюджет? Чи довелось підвищувати квартплату?
Я не дуже розумію, як інші будинки умудряються щось робити - у нас більшість грошей іде на зарплату. І на ремонти вже нічого не залишається.
ШобВам_КакНам• 17 апреля в 13:56
Ответ дляОля_с_киркою
). Але з цією бандою треба боротись
Є такий відділ у райадміністрації, але вони не мають відношення до ЖБК. Тут мешканці самі обирають правління і лише вони його можуть переобрати.
Інший шлях - через суд, але це довго і неприємно.
Виходить так, що на голову правління управи немає)
ШобВам_КакНам• 17 апреля в 13:58
Ответ дляОля_с_киркою
). Але з цією бандою треба боротись
От і виходить, що ЖЕКи і керуючі компанії погані, але на них є хоча б якийсь вплив, а на голів ЖБК чи ОСББ і поскаржитись нікому.
талый снег• 17 апреля в 15:56
Ответ дляШобВам_КакНам
Підвищили на загальних зборах. А тепер повернулась стара і підвищила ще самостійно!