Танго утрьох• 17 апреля в 23:43
Омечаете ли вы 9 мая?
Омечаете ли вы 9 мая? И считаете ли вы этот день праздником?
ХвостПистолетом• 17 апреля в 23:45
Нет , считаю праздником 8 мая. А каким образом вы предлагаете ’отмечать’ 9 мая? Парадом дедов ?
Мафиозная• 17 апреля в 23:46
Пам´ятаю як нас в старших класах перед 9 травня відправляли прибирати військове кладовище. А ще як з дідусем ветераном ходила на парад.
Як я маю зараз його ’відмічати’? Що ви вкладаєте у це слово? Яке я маю відношення до перемоги 80річної давнини?
Менее Более• 17 апреля в 23:46
Ні, не відмічаю.
Це день болю і скорботи , день пам´яті ...але ніяк не відмічання
Танго утрьох
• 17 апреля в 23:46
Ответ дляХвостПистолетом
Ну возложение цветов, и всякое подобное. Парад какой-то.
Акукарача• 17 апреля в 23:46
Світ відзначає 8 травня, і це День Памʼяті за полеглими й замученими мільйонами людей і зокрема українцями.
Освічую темряву• 17 апреля в 23:47
Праздником считаю, но особо не отмечаю, раньше так же было
12 галюцинаций• 17 апреля в 23:47
Да, у меня ничего не изменилось. Я не флюгер, чтоб каждый раз менять свои убеждения
Малявка ще та• 17 апреля в 23:48
Ответ для12 галюцинаций
И как отмечаете? Шашлык и застолье?
Менее Более• 17 апреля в 23:49
Ответ дляМалявка ще та
И как отмечаете? Шашлык и застолье?
Тельняшку на грудях розірвати
Кірпіч лобом розбити
Замріяна• 17 апреля в 23:49
Никогда не отмечала. Всегда была рада, что победили фашизм во второй мировой войне, но такого мракобесия, как в рашке сейчас, никогда не видела раньше. Все это началось в середине 2000-х и с каждым годом все больше там мозги этой войной промывают
Дикая Роза• 17 апреля в 23:51
Родичі, які пройшли війну святкували, тож і ми святкуємо.
Гладиолус• 17 апреля в 23:51
Якщо згадати історію, то всі країни у складі СРСР мусили відзначати 9 травня, скоріше за все, щоб відрізнятися. В інтернеті багато інфо, почитайте, якщо цікаво. Тоді питань ніхто не ставив. Сказали відзначати, значить відзначати. Але Європа день завершення війни згадує 8 травня. До речі, в кожної окремої країни день визволення від фашистів може бути додатково свій. Тут треба дивитися кожну окрему країну. Зараз, під час нападу раші на Україну досить етично та доречно нарешті розібратися у датах. Радянські часи минули. Інформації багато. 8 травня більш логічна дата вшанування памʼяті. Навіть для тих, чиї юність та дитинство минули на парадах 9 травня, саме час замислитися, чому так, та яка дата більш логічна.
Освічую темряву• 17 апреля в 23:52
Ответ дляГладиолус
Світ 8 відзначає. А що ви 9 відзначаєте?
День победы
Капитуляция немцев была в 23.01, разница с Германией - 1 час у нас, соответственно, у нас уже было 9 мая
жар-птица Нюра• 17 апреля в 23:52
Нас водили від школи то квіти покладати на могили спочилих героїв, то на привітання від району ветеранів.
В дитинстві захоплювало і дуже дивне відчуття викликало це все. Люди, які пережили війну, люди, котрі в ній загинули.
Хто знав, що і нас це очікує.
Освічую темряву• 17 апреля в 23:53
Ответ дляДикая Роза
Аналогично. Прадед прошел войну, прапрадед погиб за несколько недель до победы
Кіна не буде• 17 апреля в 23:53
Русня испоганила этот праздник, превратившись в русофашистов, убивающих украинских стариков и детей, рушащих мирные города. Цинично и похлеще тех фашистов.
Танго утрьох
• 17 апреля в 23:54
Ответ дляРомашкинная
В Україні немає такого свята
Это у ’вас’ нет, а у ’ нас ’ есть.
Малявка ще та• 17 апреля в 23:55
Ответ дляДикая Роза
Вот как раз рано не и не отмечали, а чем дальше от этой даты, тем помпезнее отмечание. Вон в рашка скоро бразильский карнавал переплюнет, если не уже
Ромашкинная• 17 апреля в 23:56
Ответ дляТанго утрьох
Это у ’вас’ нет, а у ’ нас ’ есть.
В Україні такого свята немає
Дикая Роза• 17 апреля в 23:56
Ответ дляМалявка ще та
Вам видніше, що там в рашці, я про себе писала.
Танго утрьох
• 17 апреля в 23:57
Ответ дляРомашкинная
В Україні такого свята немає
Вы наверное со Западной Украины? Если у вас нету этого праздника.
Гладиолус• 17 апреля в 23:58
Ответ дляОсвічую темряву
День победы
Це одна з версій, інша, то радянський союз дуже хотів відрізнятися від Заходу. Але тут навіть не в тому річ, оці всі пафосні паради, на які ходили бабусі, дідусі, батьки, можливо, хтось із порадниць в юності, то вони якось так дивно виглядають зараз… в раші досі це все залишилось. Парад «ніколи більше» і злочини нонстопом проти України. Страшно:-( і фальшиво. В Європі наче більш стримано відзначають цей день (слово «святкування» сюди явно не личить). Це вшанування памʼяті, в першу чергу. Ділове, стримане. Звісно, в кожного свій вибір. Але пафос, притаманний радянщині, явно зайвий.
Альдебаран• 17 апреля в 23:58
Меня больше удивляет, как в стране 404 все больше и больше ветеранов идут на параде с каждым годом
Танго утрьох
• 17 апреля в 23:58
Ответ дляАльдебаран
Это вы про кого?
Ромашкинная• 17 апреля в 23:59
Ответ дляТанго утрьох
В Україні такого свята немає з 2016 року