Весела моль• Изменено 19 апреля в 14:18
Жодні німецькі дріжджі не піднімають паску( а сафлевюр піднімали
І що робити? Дати потрійну дозу?
І наче тісто не дуже здобне - на 550 муки - 3 яйця, 70 г масла...і от в Україні 5 років виходила, а в Німеччині ми вже п´ятий рік - жодного разу не вийшла як треба..
Чому так, хто може підказати?
Весела моль
• 19 апреля в 14:19
Ответ дляМerida
А опара поднимается? Живая?
Так! Опара гарненька, в тому то й справа
Весела моль
• 19 апреля в 14:21
Цьогоріч навіть першого підйому не сталося.
Вже подумала, ну нехай, два підйоми, як за рецептом, не тягнуть дріжчі, зроблю один.
І упс! Жодного нема.
Як наврочено...
І упс! Жодного нема.
Як наврочено...
Весела моль
• 19 апреля в 14:21
Ответ дляСвисток ля-минор
Рядом русских магазинов нет? Там сухие наши есть, живые редко
Є, сухі наші це які?
Свисток ля-минор• 19 апреля в 14:21
Ответ дляВесела моль
Є, сухі наші це які?
Украинские типа львовских
Тролю як можу• 19 апреля в 14:22
Ответ дляВесела моль
Є, сухі наші це які?
Может у немцев дозировка другая? Потому что если они работают,то значит из просто мало.
Весела моль
• 19 апреля в 14:26
Ответ дляМerida
А почему живые в супермаркете не покупаете?
Я ніколи з ними не пекла. Як їх перерахувати?
Весела моль
• 19 апреля в 14:29
Ответ дляТролю як можу
Спочатку подумала, що ви геній, а я тупецько.
Але ж ні, в рецепті сказано чайна ложка. То я нею в Україні і міряла. Тут вже весь пакетик сиплю, і нічого
Тролю як можу• 19 апреля в 14:31
Ответ дляВесела моль
А точно надо сыпать в муку,а не разводить жидкостью?
Слушайте,оставьте тесто в тепле в покое ещё на время, может дрожжам там надо подружиться с остальными членами семьи?)
ТигрЛьвович• 19 апреля в 14:32
Так может дело не в дрожжах А в муке? Я в Польше только один раз испекла нормальные Пасхи в двадцать втором году подозреваю что это наша мука была которую орки через Беларусь сюда ввезли. Больше нормальной муки не было польская вообще похожа на побелку либо что-то крупинчатое.. хз шо
ТигрЛьвович• 19 апреля в 14:35
Ответ дляВесела моль
Погодите вы чацную ложку на такую сдобу. Этого мало очень.
Весела моль
• 19 апреля в 14:35
Ответ дляТигрЛьвович
Може бути. Але інші рецепти ок, і нові, і старі. Без дріжчів - пироги, кекси, наполеон, макарунси і тд - все вдасться.
Весела моль
• 19 апреля в 14:36
Ответ дляТигрЛьвович
Переглянула рецепт- 1.5 або 5 г.
Я ж стплю весь пакети, це було 10 г цього разу
Говорю-балакаю• 19 апреля в 14:38
Ответ дляВесела моль
Так читайте в інструкції по дрожам, вони теж різні.
ТигрЛьвович• 19 апреля в 14:38
Ответ дляВесела моль
Переглянула рецепт- 1.5 або 5 г.
Вы в жидкость насыпали или в муку?)
Я на пиццу столовую ложку дрожжей сыплю. А это просто вода мука и растительное масло.
Весела моль
• 19 апреля в 14:41
Ответ дляТигрЛьвович
Вы в жидкость насыпали или в муку?)
В тепле молоко пополам з теплою водою. Трохи цукру і борошна.
Я ж кажу, я її 5 років пекла, це італійський панетоне. І все виходило.
Як переїхали- як відрізало
ТигрЛьвович• 19 апреля в 14:45
Ответ дляВесела моль
Як переїхали- як відрізало
Вот блин. Ну что прийдётся ждать дольше. Если целый пакетик дрожжей то хоть какие-то живые там должны быть. Просто пока они размножатся пока Начнут работать пройдёт в два раза больше времени. Но тесто поднимется никуда не денется. Видимо дрожжи плохие - перегретые или пересушенные короче мёртвые. Ставьте в тепло и идите гулять
Прагматик флегма• 19 апреля в 14:56
Ответ дляКинг-Конгша
В лідлі купляла живі і завжди піднімали тісто.
Блин, нет. Я в лидле покупаю 10 лет сухие и всегда паски поднимаются .
Делаю без опары
Где тут 0?• 19 апреля в 15:24
dr oetker - отличные сухие дрожжи, а они ж немецкие. Я с ними пекла тяжеленный пасхальный кулич и тесто отлично поднялось
Весела моль
• 19 апреля в 15:38
Ответ дляГде тут 0?
Я теж так думала... але, звісно, їх я икж пробувала. Теж мимо(
ГоловнаЯ• 19 апреля в 16:21
Дивно, раз циеімкчсині пекла паски у 22, купила перші ліпші живі дріжджі в найближчому Реве, чужа духовка і все вийшло. Скажу більше, я ще і німецької не знаю, тому борошно на око вибирала для пасок