Как вам «благородство»?
Касабланка8888• 19 апреля 2025
Ответ дляМама Никитки-2
Цікаво, а де ті, хто вчора в темі про США відверто звинувачував Україну в небажанні перемир’я?
Чи вони на кацапії і їм на голову не летить?
Удалено администрацией...
Ответ дляrybka21
в мене інша інформація
від чоловіка
і попередньо було попередження на одному каналі і підтвердження на іншому.
ось ізюмській канал пише:
❗️🚀 Близько 17:30, Ізюмська громада зазнала ракетного удару з боку рф
Наразі триває встановлення місця влучання та перевіряється інформація щодо можливих постраждалих.
Оперативно⚡Ізюм ()
від чоловіка
ось ізюмській канал пише:
Оперативно⚡Ізюм ()
Закрытый ТГ канал, на который нужно подавать заявку, чтобы получить информацию?? Надежный источник информации, правда!
⚡️пуйло объявил ’Пасхальное перемирие’ с 18.00 19 апреля до 00.00 21 апреля.
Российские СМИ массово опубликуют инфу о «пасхальном перемирии», которое анонсировал кремлевский душегуб . Не реагируйте на данные заявления и не в коем случае не доверяйте данной информации! Заявления о перемириях могут быть использованы в качестве дальнейшей провокации. Не создавайте очереди и скопления людей вблизи фронта. Во время тревог НЕ НАХОДИТЕСЬ вблизи промзон и админзданий. Ваши меры предосторожности - это ваши шансы на выживание / сохранение здоровья. Русня врёт всегда когда открывает рот.
Напомним что, 5 января 2023 Пыня объявлял о рождественском прекращении огня на 36 часов. Никакого прекращения огня не последовало, штурмы продолжились, как и ранее. Более того, Россия тогда перегруппировывалась под Бахмутом и ровно к утру 6 января начала штурм Соледара, который к концу следующей недели был оккупирован. Днём 6 января Россия обстреляла Херсон, погибли люди.
Ответ для9556633
якщо ваші родичі не чули, це не означає, що нічого не було.
іноді і чоловік не чує, як в якусь частину міста прилітає.
зараз написав, що конкретно з ними все гаразд.
а вибух був.
Ответ дляLudaSHS
Зараз треба, щоб українська влада виголосила що давайте не на 1.5 діб, а на місяць, квартал, більше це ʼ’ перемирʼя’, ..і заявити на весь світ
Чому тільки пасхальне?
Як пуйло відмовиться, ця його карта з колоди не зіграє для трампа і решти світу.
Чому тільки пасхальне?
Удалено администрацией...
Ответ дляLudaSHS
Чому тільки пасхальне?
Очільник МЗС України відреагував на слова путіна про Великоднє перемир´я:
«Позиція України залишається чіткою та послідовною: ще в Джидді 11 березня ми погодилися з пропозицією США щодо повного тимчасового припинення вогню на 30 днів. РФ відмовила, російська відмова США триває вже 38 днів.
Зараз Путін зробив заяви про нібито готовність до припинення вогню. 30 годин замість 30 днів. На жаль, ми маємо довгу історію, коли його заяви не збігалися з його діями. Ми знаємо, що його словам не можна довіряти, і ми будемо дивитися на дії, а не на слова.
Росія може будь-коли погодитися на пропозицію щодо повного та безумовного 30-денного припинення вогню, яка розглядається з березня».
Ответ дляrybka21
Ще треба заяви
Ответ дляrybka21
а вибух був.
Родичи живут в центре города. Когда бомбили и они лишились жилья на ул.Хлебозаводской 3, слышал и знал весь город
Ответ для9556633
Сьогодні, близько 17:30, Ізюмська громада зазнала ракетного удару з боку рф. За попередньою інформацією, підтверджено одне влучання.
Про це повідомив начальник Ізюмської міської військової адміністрації Валерій Марченко в коментарі для Суспільного.
і це теж боти пишуть
❗️О 17:30 рашисти атакували Ізюмську громаду ракетами.
Начальник міської військової адміністрації Валерій Марченко повідомив, що було одне влучання. Місце влучання і чи є потерпілі — встановлюють.
❤️ ІЗЮМ І Голос народу () ❤️ чат ()
👨💻зв´язатись з адміном ()
Просимо мешканців зберігати спокій та слідкувати за офіційними повідомленнями.
це теж закритий канал?
і це теж боти пишуть
❤️ ІЗЮМ І Голос народу () ❤️ чат ()
👨💻зв´язатись з адміном ()
це теж закритий канал?
Coffee is Love• 19 апреля 2025
Ответ дляrybka21
Тобто наші продовжуть заплановані обстріли, а кацапи як собі хочуть? Чи як це розуміти?
Ответ дляrybka21
і це теж боти пишуть
❤️ ІЗЮМ І Голос народу () ❤️ чат ()
👨💻зв´язатись з адміном ()
це теж закритий канал?
і це теж боти пишуть
❤️ ІЗЮМ І Голос народу () ❤️ чат ()
👨💻зв´язатись з адміном ()
це теж закритий канал?
Громада - это не сам Изюм, территория громады (Изюмского района) граничит с Купянской громадой, где идут военные действия. Это не город Изюм с мирным населением.
И если вбрасываете информацию, делайте это корректно
Ответ для9556633
я нічого не ’вбрасую’
інформація дійсна.
а сам Ізюм чи околиці - розкажіть, наскільки це важливо в контексті даної теми про перемир´я. чи як не власне місто, то нехай летить собі?
інформація дійсна.
Ответ дляrybka21
я нічого не ’вбрасую’
інформація дійсна.
Пишу на зрозумілий вам мові - це моє місто, я там маю рідних та нерухомість. Летіти не повинно нікуди. Але робити інформаційні вкіди треба свідомо
Coffee is Love• 19 апреля 2025
Ответ дляLudaSHS
Кацапи наступають і стріляють прямо зараз.
То триндьож більше карти дипломатіі на столі, ігрища пуйла з Трампом
У Бутусова ось
Ну очікувано. Щоб кацапи не збрехали - то ж їм виздохнути тре.
Халли Галли• 19 апреля 2025
Ответ дляColombina.
Официальные новости есть? Из иностранных источников, а не наших, коим грош цена?
Пока похоже на вброс наших сми
Есть. На холоде и медузе уже новости давно висят