Вмію заміряти найкраще• 19 апреля 2025

Хто щось знає, що нас чекає найближчим часом

Якісь передчуття дивні
Не хвилююся, а й неспокійна

Одна родина, у яких чоловік наближений до верхівки, завжди на них орієнтувалась.
Дружина з дітьми виїхала

Ми з Дніпра, останні події та ці передчуття не дають спокою
Може автор, що має коханця з центру, може щось сказати. Або хтось ще щось знає, поділіться думками та тим, що знаєте.
Ася Карповна• 19 апреля 2025
Ответ дляГлаза_в_3_карата
Выехали из Киева или вообще из Украины?
Из Украины в Норвегию. Но то ж такое... Может батя как смог - так и выскочил, а Киев был перевалочным пунктом.
Анонім Секретар• 19 апреля 2025
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
Люди, те, кто пишут, что война надолго - а чем и самое главное кем мы будем воевать долго?
А чим ми воюємо з 2014 року ?
Посудомойка• 19 апреля 2025
Ответ дляАся Карповна
это они зря, конечно, надо им ссылку на новость про шпицберген бросить
Отчебучкина• 19 апреля 2025
Ответ дляВмію заміряти найкраще
Останнім часом Дніпро прямо так активно бомблять. Позавчора ракета летіла над нами.
На днях до сусіднього двору прилетів дрон, знесло хату і прилеглі

Якось дуже страшно
Ви мене лякаєте.
Мені потрібно дитину везти на консультацію до лікаря у ваше місто. Тепер боюся
Copy-Paste• 19 апреля 2025
Ответ дляlilul990
В смислі? Я вам написала всі ознаки підготовки до війни: контрабанда зброї, терор, кібератаки, активація сплячих агентів, диверсії. Це уже відбувається в європі. Ви шо страус?
Это вы падкая на пропаганду
Copy-Paste• 19 апреля 2025
Ответ дляАнгелок з ріжками
А вам так хочется чтоб там войны не было и чтоб тут подольше? Подольше пересидеть надо?
Бред не несите
Я, как и все нормальные люди, хочу, чтобы войн нигде НЕ было!!!

И логика говорит, что войны в Европе не будет. А вы можете верить пропаганде - это ваши проблемы
СМСница• 19 апреля 2025
Четвертий рік війни, а ви все запитуєте що нас чекає?
автор Вмію заміряти найкраще • 19 апреля 2025
Ответ дляОтчебучкина
Ви мене лякаєте.
Розумію вас
Астановитесь• 19 апреля 2025
Коханця маю, але не з центру)) Не беріть дурного в голову, все що мало статися вже сталось. Далі буде тільки краще. Всіх зі святом ❤️
Булькаю• 19 апреля 2025
Ответ дляВмію заміряти найкраще
Так, і я думаю.
Але як далеко це зайде
Скоро война закончится. Счет идет на недели. Обо всем уже договорились
Copy-Paste• 19 апреля 2025
Ответ дляБулькаю
А вы откуда информацию черпаете?
Посудомойка• 19 апреля 2025
Ответ дляCopy-Paste
А вы откуда информацию черпаете?
оттуда же, откуда черпают информацию вещающие про еще 3 года войны. с потолка.
Пошаманю• 19 апреля 2025
Не думаю, що варто чекати змін. Так і будемо стримувати натиск, а виродки продовжуватимуть обстріли і розповідатимуть що ми нацисти та окупували ісконно русскіє зємлі.
Copy-Paste• 19 апреля 2025
Ответ дляБулькаю
А если через месяц не закончится, то что вы напишете тогда?
Natal_ka91• 19 апреля 2025
Ответ дляЗабрызжу ядом
Ресурсу немає воювати довго. Тому вже недовго. Те, що біжить верхівка про це також свідчить. Криси вже побігли. Після, нічого доброго не бачу. Завдання не збожеволіти, зберегти здоров´я і хоч якийсь внутрішній спокій.
А хто з верхівки тікає?
Булькаю• 19 апреля 2025
Ответ дляCopy-Paste
Закончится.
Yarosh10• 19 апреля 2025
Ответ дляСито для думок
В 2021 році всі військові знали, що буде війна, в мене теж військовий чоловік. Вони готувалися вже с початку літа всі конкретно.
У мене ще тоді не було чоловіка-військового, а цей товариш був уже, і ми вже з ним давно дуже знайомі, то я словам його зразу не повірила, але він наполягав і зараз я йому вдячна.
Заместитель Анонима• 19 апреля 2025
Ответ дляПадаюВреверансах
Хто це всі?
Чоловіки, жінки, підлітки, бойові коти і собаки
Заместитель Анонима• 19 апреля 2025
Ответ дляПадаюВреверансах
А як думаєте, багатодітних почнуть забирати?
Більшість вже давно в європах
df364tye3• 19 апреля 2025
Ответ дляЗабрызжу ядом
За гроші, як і всі інші.
ну и вопрос ,,,
кому же еще ,,,
Диверсификация• 19 апреля 2025
У мене хороша інтуїція,я відчула ще до ковіду, що моє місто будуть обстрілювати. Зараз відчуваю, що війна закінчиться як не в цьому році, так в наступному. В 2026 році війни в Україні вже не буде.
df364tye3• 19 апреля 2025
ждали пасхи ,,,
ждем 9мая ,,,
вполне возможно будет заморозка , вполне ,,,
это пасхальная не спроста ,,,
московские очень хотят , очень ,,,
на неделе встреча в лондоне , после нее может проясниться ,,,
Ответ дляДиверсификация
Дякую))
Каяспер• 19 апреля 2025
Ответ дляНе вмію заміряти
Пишу переодически тут, в разных темах
Последнее
Посмотрела на ближайшие два месяца. Мира не будет, перемирие - тоже нет
Остановка огня - нет

Захватят ли полностью Донецкую обл - нет
Будут ли ракетные обстрелы - да
Выборы нет
Усилится ли наступление - да
У рф большие успехи на политической арене
Показало праздник «счастье короля» про них
а что насчет запорожья??( не области, а именно города
Дева Мария• 19 апреля 2025
Жду окончания обстрелов городов в этом году . Я так хочу . Подписание окончательных бумаг и остановка боевых действий в 2026 .
Да будет так• 19 апреля 2025
Ответ дляБулькаю
Останнім часом в мене з´явилися такі думки, бо одна велика компанія ( яка має коріння через десяті руки російського єврея) почала вкидати гроші в розвиток. До цього вони сиділи три роки по троху вкидали чисто на підстримку. До слова, ця ж компанія виплатила своїм робітникам в лютому 2022 по чотири оклади наперед. ( коли ми ще не знали, шо нас чекає, а вони явно вже були вкурсах).
То ж думаю ви маєте рацію.
Да будет так• 19 апреля 2025
Ответ дляСито для думок
Мого кума визвали на навчання в вересні 2021. Він повчився і листопаді хутко втік в америку
Заместитель Анонима• 19 апреля 2025
Ответ дляДа будет так
Розумна людина)
Да будет так• 19 апреля 2025
Ответ дляЗаместитель Анонима
Розумна людина)
Да, єдине, що не вспіли майно продать. А будинок їх біля військового містечка, аеродрому і т. д. І туди все летить. Оце тільки шкода.
Тут как тут• 20 апреля 2025
Ответ дляБулькаю
Як Ви знаете