Вмію заміряти найкраще• 19 апреля 2025
Хто щось знає, що нас чекає найближчим часом
Якісь передчуття дивні
Не хвилююся, а й неспокійна
Одна родина, у яких чоловік наближений до верхівки, завжди на них орієнтувалась.
Дружина з дітьми виїхала
Ми з Дніпра, останні події та ці передчуття не дають спокою
Може автор, що має коханця з центру, може щось сказати. Або хтось ще щось знає, поділіться думками та тим, що знаєте.
Не хвилююся, а й неспокійна
Дружина з дітьми виїхала
ротцвеники• 19 апреля 2025
Ответ дляЗабрызжу ядом
За чий кошт? Війна це великі гроші. Половину з яких вкрали ще на першому етапі.
Норвегия расчехляет свой фонд ( а там триллиьоны
Забрызжу ядом• 19 апреля 2025
Ответ дляротцвеники
І всі свої трільйони вони безвозмєздно подарують Україні. Поясніть тільки навіщо?
Платье Длинное бальное• 19 апреля 2025
Ответ дляВсе буде Україна
Посмотрела, брешет про перемирие,это для стада своего объявил, чтобы выглядеть хорошеньким. Обстрел будет чуть позже , резко
Кто именно? Мы тоже уже перемирие объявили... Обстрела не будет, если не будет провокаций...
BBC: Українським військовим дали наказ припинити вогонь після оголошення «Великоднього перемир´я»
Мальчижка• 19 апреля 2025
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
Люди, те, кто пишут, что война надолго - а чем и самое главное кем мы будем воевать долго?
Посчитали, что 6 млн мужиков еще живые без резерва, Зеленский говорит только 100 тыс погибло за три года. Считайте. Ну и брони могут поснимать, при желании
тяжкаялюдина• 19 апреля 2025
Таро, хрустальных шаров, кумовей и соседей сбу-шников и в парламенте нет. Знаю от других, что готовимся к обороне. Европе тоже приготовится, они, кстати и так об этом знают и готовятся.
Все буде Україна• 19 апреля 2025
Ответ дляПлатье Длинное бальное
А что непонятно, брешет естественно та тварь болотная
Платье Длинное бальное• 19 апреля 2025
Ответ дляКундалина
Москальня буде далі лізти, це очевидно і без всяких передбачень, Трамп ні про що не домовиться, ну це було і очевидно, бо Путін недоговірний, не знаю хто і навіщо на нього покладав надії?? Кінця не видно і як це все закінчити теж, нажаль(.
А Зе - ’договірний’?..
ротцвеники• 19 апреля 2025
Ответ дляЗабрызжу ядом
почитайте , об этом много пишут ..я не эксперт. как минимум война работает на обновление европейской военки , порше танки собирается выпускать, макрон дает миллиарды на свои миражи.. так что хватит , нажаль
Все буде Україна• 19 апреля 2025
Ответ длятяжкаялюдина
Давно нужно было это делать, они расслабились как на другой планете живут..
Забрызжу ядом• 19 апреля 2025
Ответ длятяжкаялюдина
Яким чином? Будують фортифікаційні споруди, яких немає?
Все буде Україна• 19 апреля 2025
Ответ дляЗабрызжу ядом
,,Начали говорить об этом,
тяжкаялюдина• 19 апреля 2025
Ответ дляЗабрызжу ядом
Таким, каким и сейчас. За счет людей, живым щитом.
Мальчижка• 19 апреля 2025
Ответ дляlilul990
В смислі? Я вам написала всі ознаки підготовки до війни: контрабанда зброї, терор, кібератаки, активація сплячих агентів, диверсії. Це уже відбувається в європі. Ви шо страус?
Удалено администрацией...
Забрызжу ядом• 19 апреля 2025
Ответ дляВсе буде Україна
,,Начали говорить об этом,
Ще хтось вірить в казки, після трьох років однієї брехні, про підготовку до оборони?
Платье Длинное бальное• 19 апреля 2025
Ответ дляБарвіночка
Еще на год-два у Европы хватит денег нас «спонсировать», у нас боевого потенциала тоже хватит - мужчинам особо негде спрятаться, так как на работу ходить надо
Ну а там видно будет
Вы имеете ввиду, что демократы надеются взять реванш, на промежуточных выборах в Конгресс?
Мочалкин блюз• 19 апреля 2025
Ответ дляЗабрызжу ядом
Різне є в новинах
НАТО модернізує Сувалкський коридор на випадок нападу Росії, — Politico
Литва створить транспортний маршрут для підвезення озброєнь із Польщі, щоб забезпечити безпеку Сувалкського коридору — найвразливішої ділянки на східному фланзі НАТО.
Планується, що одна з двох основних доріг між Литвою та Польщею буде модернізована для перекидання військової техніки та особового складу. Також передбачається створення нових КПП і блокуючи систем, наприклад цементних бар’єрів.
Сувалкський коридор — 100-кілометрова лісиста ділянка, що з´єднує Польщу та Литву і розділяє Білорусь і Калінінградську область РФ. Це єдиний сухопутний маршрут, який з’єднує країни Балтії з рештою європейських союзників.
Забрызжу ядом• 19 апреля 2025
Ответ дляМочалкин блюз
Різне є в новинах
Мене більше Україна цікавить а не КПП в Литві і Польщі.
Платье Длинное бальное• 19 апреля 2025
Ответ дляЗрадорозганячка
Перемир´я не буде, ще 3 роки буде війна, воювати будуть всі, але країну ніхто рашистам здавати не буде. Кому страшно і хто має можливість - виїжджайте
При таком темпе, как сейчас , кацапы дойдут до границы с Польшей, раньше, чем через 3 года....
Забрызжу ядом• 19 апреля 2025
Ответ дляPinkMa
чтобы самим сейчас не воевать
З Норвегією хтось планує воювати?
Ліньки гуглить• 19 апреля 2025
Ответ дляЗрадорозганячка
Что значит « все»?
Посудомойка• 19 апреля 2025
Ответ дляЗабрызжу ядом
З Норвегією хтось планує воювати?
расчехляет на всякий случай. понимать надо.
Забрызжу ядом• 19 апреля 2025
Ответ дляПосудомойка
таки да, на всякий случай подарують трільйони. Люди не ідіоти.
Мальчижка• 19 апреля 2025
Ответ дляЛіньки гуглить
Что значит « все»?
Котов и собак подготовить
От года до 10 по возрасту. База зоозахисник вже в розробці