Зоя Жорівна• 21 апреля в 10:39

Кто работает по графику 2 через 2. Подскажите кем работаете?

Вот думаю выходить бухгалтером 5/2 или поискать работу с графиком 2/2 с учётом что у меня первоклассник (больше дней дома). Кем вы работаете 2/2 или с подобным графиком? Спасибо!
Глаголиця• 21 апреля в 10:40
Продавцы так работают, кладовщики, охранники, но учитывайте, что график 12 часов
Електрохарчування• 21 апреля в 10:40
Напевно продавці , в основному.
НаливайКа• 21 апреля в 10:44
Адміни в клініках, салонах краси, спортзалах і т. д.
Ондатрова шуба• 21 апреля в 10:45
Продавец в заре. Но смену можно выбирать от 6 до 12 часов
Снегопадка• 21 апреля в 10:47
Продавець у взуттєвому магазині. Керівниця сказала обирайте самі графік. Ну ми обрали 3/3. З 10 до 20. Тепер я все встигаю дома і відпочити і насолодитися життям. Я кинула офісну роботу через те, що з пн по пт, то реально рабство, я постійно як білка запахана була , без відпочинку, у депресії.
А тут 3 дня вільних і у Львів можна на пару днів і у Карпати, перезагрузку можна собі влаштовувати у любий момент, а не чекати тієї відпустки цілий рік.
На роботі сидиш собі і все, ніяких взагалі обов´язків, займаєшся своїми справами. В мене тут є час ще на одну роботу + на хоббі. В цілому виходить, що заробляю більше, ніж раніше в рабстві
автор Зоя Жорівна • 21 апреля в 10:50
Ответ дляОндатрова шуба
Спасибо! А какое ограничение в возрасте может знаете?
Ондатрова шуба• 21 апреля в 10:52
Ответ дляЗоя Жорівна
Не знаю на счёт ограничений. Но я самая возрастная, мне 39
автор Зоя Жорівна • 21 апреля в 10:53
Ответ дляСнегопадка
Дякую. Вас двоє продавців? Часто приходиться працювати більше із за хвороби чи відпустки другого?
автор Зоя Жорівна • 21 апреля в 10:53
Ответ дляОндатрова шуба
Спасибо за ответ.
Снегопадка• 21 апреля в 10:54
Ответ дляЗоя Жорівна
Двоє. Жодного разу ще не працювали. На такій роботі можна спокійно хворіти, спати собі)
Ух яка ж Я• 21 апреля в 11:10
3/3 фармацевт, але по 13 годин зміни, по суті ще раніше треба прийти і поки закриєш, то ще мінімум 30 хв набігає. Є плюси, як писала дівчина вище - можна перезавантажитись в поїздці, походити по конторам, лікарям, вдома щось грандіозне зробити. Загалом мені подобається більше, ніж 2/2 чи 5/2. Відпустки, хвороби складніше, підмін нема - завідуюча відкриває зранку, сама працює, я приходжу щодня на 17, вихідні працюю. І це у нас не великий наплив людей, можна сказати, що пощастило. Але ж у Вас першачок... дні, коли Ви на зміні, треба комусь прикривати, а 5/2 ще гірше. Ідіть 2/2, спробуйте
автор Зоя Жорівна • 21 апреля в 11:12
Ответ дляГлаголиця
Дякую. Але в офісі я теж не працювала 8 годин. Зазвичай 9.5. тобто до 19-30.
Снегопадка• 21 апреля в 11:24
Ответ дляЗоя Жорівна
Я вам раджу шукати роботу відштовхуючись ’біля дому’. Тоді це взагалі щастя. Нам з напарницею до роботи 6 хв пішки.
Снегопадка• 21 апреля в 11:25
Зайдіть на робота.юа, включіть геолокацію і поставте фільтр ’біля мене’. Так я і шукала, вакансій море, хоча і спальний район
автор Зоя Жорівна • 21 апреля в 11:31
Ответ дляСнегопадка
Дякую. Ви в офісі чи 2 через 2 теж?
У мене це трохи складно тк спальний район
Снегопадка• 21 апреля в 11:32
Ответ дляЗоя Жорівна
Дякую. Ви в офісі чи 2 через 2 теж?
Ні, це я вам писала вище про магазин. Офісних немає таких
автор Зоя Жорівна • 21 апреля в 11:34
Ответ дляСнегопадка
Дякую Вам!!
Физрукая• 21 апреля в 11:40
Обычно это круглосуточное производство.У которых нет суббот,воскресений.Или сфера услуг,где так же нет стандартных выходных.
Дайте вподобайок• 21 апреля в 11:47
Ой, автор, постою, послухаю, мене так замахала та бухгалтерія, ні вихідних, ні прохідних, ні свят, ні лікарняних, тримаюся з останніх сил
Заместитель Анонима• 21 апреля в 14:27
Микробиологом в лаборатории на фарм предприятии ) Смена 12 часов, с 8 до 20. Два обеденных перерыва по 30 минут и один - 15 минут. Идеальный график, реально.
Заместитель Анонима• 21 апреля в 14:28
Ответ дляФизрукая
да, круглосуточное производство. У нас производство работает 24/7, поэтому лаборатории подстраиваются под их график, так как анализы привязаны к стадии процесса. Прямо круглосуточно нет необходимости, только днем, но с 8 до 20 и без выходных.
Єдина Країна• 21 апреля в 15:16
Лучше 7/7 Целая неделя свободная, такой мини-отпуск, можно отдохнуть, поехать куда-то.
автор Зоя Жорівна • 21 апреля в 17:09
Ответ дляЗаместитель Анонима
Так а график какой 2/2? Там же и образование нужно соответствующее наверное.
Заместитель Анонима• 21 апреля в 18:32
Ответ дляЗоя Жорівна
да, график 2/2. Ну конечно же, нужно высшее образование, биофак, фарм или биотехнология.