Сижу_и_плачу• 21 апреля в 12:14
Оцініть альтернативу
У відносинах з чоловіком 30 років, мені 31. Відносини не дуже, чоловік трохи абюзивний. Проявляє знаки уваги інший чоловік, 46 років. Наче й доглянутий, але як подумаю, що йому скоро 50….
Чи розглядали б в. Такого чоловіка, після відносини з 30 річним?
КрестьянинДиор• 21 апреля в 12:15
В этим мужчинах вы видите только возраст?
На другие качества не обратили внимания?
Рожки-да-ножки• 21 апреля в 12:16
Мне 31 , мужчина 39-40 лет для меня - это нормально, 46- многовато
ПлюшкамиБалуюсь• 21 апреля в 12:16
Так дело ж не только в возрасте.
Это не самое главное в отношениях
Абьюзивного я бы точно не рассматривала
Это не самое главное в отношениях
Абьюзивного я бы точно не рассматривала
СамавиховуюКота• 21 апреля в 12:16
Та ні, ви що)))) 46 для 30 річної, ну це нах вам таке? Бррр. І звісно не одружений?)
Сижу_и_плачу
• 21 апреля в 12:16
Ответ дляСамавиховуюКота
Розлучений, є діти від шлюбу
СамавиховуюКота• 21 апреля в 12:17
Ответ дляСижу_и_плачу
Розлучений, є діти від шлюбу
Дивно, як так , що з гарним чоловіком розлучилися? Не замислювались? Жінка з дітьми від такого гарного пішла?
дякую аж підскакую• 21 апреля в 12:19
Вы что вместе с 1 года?
Если вы в отношениях 30 лет, когда вам всего 31?
Сижу_и_плачу
• 21 апреля в 12:19
Ответ дляСамавиховуюКота
Каже, що ініціатором розлучення був він. Через ревнощі на пустому місці від дружини
ПлюшкамиБалуюсь• 21 апреля в 12:20
Ответ дляСамавиховуюКота
А почему вы решили, что именно жена от него ушла?)
СамавиховуюКота• 21 апреля в 12:21
Ответ дляСижу_и_плачу
Із за ревнощів пішов і дітей кинув. Вірю, бувпють істерички. Але чогось з розлученими чоловіками , саме жінки винні. Причому у всіх. То гуляла жінка, то ревнувала) А вони невинні.
Сижу_и_плачу
• 21 апреля в 12:21
Ответ дляМerida
Мне 38, мужу 42. Смотрю, и понимаю, что это потолок. Очень быстро стареет..и это между нами разница не большая. В 30 не рассматривала бы 46ти летнего. Но, ещё быстрее слала бы нахер абьюзера. Остальное стерпеть можно. Абьюз- никогда
Старіє фізично чи змінюється характер по типу стає ворчливим і тд?
СамавиховуюКота• 21 апреля в 12:22
Ответ дляПлюшкамиБалуюсь
Та звісно ж він. Всі розлученні чоловіки так кажуть, які від дружини з дітьми йдуть. Вони не винні. Жінка, і ще раз жінка.
Добродійка• 21 апреля в 12:23
Ответ дляСижу_и_плачу
Розлучений, є діти від шлюбу
Ні
Це чемодан без ручки
ПлюшкамиБалуюсь• 21 апреля в 12:24
Ответ дляСамавиховуюКота
А розлучена жінка зазвичай як коментує своє розлучення?
У жінки хто винен?
Добродійка• 21 апреля в 12:24
Ответ дляСижу_и_плачу
Там фестиваль проблем щойно переступить 50
СамавиховуюКота• 21 апреля в 12:26
Тут сидять другі жінки, і вірять , що їхні чоловіки самі пішли від перших. По фотопортретам видно, як не подобається, що їхніх чоловіків перша дружина вигнала. Краще ж думати, що заради другої кинув першу, сам пішов))).
100%• 21 апреля в 12:27
Абьюзеров, жлобов, пополамщиков сразу нафиг. С дедушкой 50 лет можно дружить.
СамавиховуюКота• 21 апреля в 12:27
Ответ дляПлюшкамиБалуюсь
У жінки хто винен?
В мене мало знайомих розлучених. Чула дві версії: кинула, бо покохала іншого, і вигнала, бо зраджував.
100%• 21 апреля в 12:28
Ответ дляСижу_и_плачу
о, ред флаг. Изменял по любому
Ответ дляСамавиховуюКота
Кстати да. 100% моих разведенных подруг, включая меня, сами ушли от мужей
Усміхайлик• 21 апреля в 12:35
Ответ дляСижу_и_плачу
Розлучений, є діти від шлюбу
Надо сначала развестись,потом с новым шуры-муры разводить.Алиментщик это большой минус.
Усміхайлик• 21 апреля в 12:36
Ответ дляСижу_и_плачу
Верить этому можно,но не нужно.
куркулиха• 21 апреля в 12:45
Ответ дляСамавиховуюКота
А если она от него сбежала,то ещё хуже