Прибираю щодня• 21 апреля 2025
НІПТ СІнево
Як саме відбувається забір крові в Сінево на аналіз НІПТ?
Прибираю щодня
• 21 апреля 2025
Ответ дляКоренная киевлянка
Як і на любий інший аналіз, аналогічно
зрозуміло, я чогось думала там якийсь спеціальний набір повинен бути для забору саме на цей аналіз
я Кукарача• 21 апреля 2025
Ответ дляПрибираю щодня
Набір дійсно спеціальний, забір такий самий, як і на звичайні аналізи.
Прибираю щодня
• 21 апреля 2025
Ответ дляя Кукарача
Дякую, я просто дуже боюсь здачі крові( тому розпитую як усе проходить
я Кукарача• 21 апреля 2025
Ответ дляПрибираю щодня
Ще бажано зателефонувати на гарячу лінію і дізнатися, чи є набір у вашому відділенні. Бо аналіз дорогий і не завжди є в наявності.
Прибираю щодня
• 21 апреля 2025
Ответ дляя Кукарача
так, я якраз телефонувала уточнювати і там сказали за набір, та підтвердили що він є, тепер буду сподіватися, що медсестри зможуть правильно взяти аналіз, бо я ще той панікер(
Тарабарщина• 21 апреля 2025
Ответ дляПрибираю щодня
це просто забір венозної крові, нічого специфічного в самому процесі
Прибираю щодня
• 21 апреля 2025
Ответ дляТарабарщина
Дякую, зрозуміла