интайм_не_предлагать• 24 апреля в 12:59

Пряник не допоміг. Лише кнут?

Нещодавно посварились з чоловіком з-за його підходу до виховання дітей. Коли вони не встигли прибрати до виділеного чоловіком часу він спочатку все зібрав і пригрозив, що викине у смітник. Діти почали плакати, щоб не викидав, адже вони ще граються і пізніше приберуть. Він почав кричати і видирати іграшки у них з рук. Я заступилась.
Чоловік визвірився і на мене, сказав, що раз я знаю, як буде вірно, щоб до нього більше не зверталась.
Справа в тому, що це завжди його метод виховання. Крики та шантаж.
Місяць він нічого не каже дітям і не робить їм зауважень. І що я бачу: у квартирі безлад, на мої нормальні прохання (без крику і шантажу) діти не реагують, постійно кажуть «пізніше». Старший за уроки сідає лише коли пригрожу забрати телефон. І то робить не все, а так, щоб лише я відстала від нього.
Виходить, чоловік був правий і лише його метод дієвий?
У сестри, наприклад, завжди чистота і всі уроки вивчені. Вона каже, що раз гарно гарне і всі ходять шовкові.
Не вийшло з мене гарного вихователя.
Медсестричка• 24 апреля в 13:02
Ну ви ж можете сказати.
Зараз я візьму ваш телефон. Поверну коли все приберете.
Физрукая• 24 апреля в 13:05
У меня подобная проблема и с мужем и с ребенком

П.с.ребенок просит меня не уезжать по делам и не оставлять его с отцом..на неск дней.

Закрываю двери воспитываю сама как могу. Мужу не жалуюсь иначе слышу это все твои проблемы это твое воспитание.

Живём как соседи. Я с ребенком в одной комнате муж в другой.

Но у нас ещё и кошка. Муж не поддерживает. Кошка от мужа тоже шарахается.
Prervana• 24 апреля в 13:03
- как вам удалось воспитать такого хорошего ребенка?
- угрозы, подкуп, шантаж. Всё просто)
автор интайм_не_предлагать • 24 апреля в 13:04
Ответ дляФизрукая

В нас аналогічно. Старший не каже, а от молодший теж каже, щоб навіть з собою в магазин брала. Переживає, щоб батько не кричав
Детские_Будут?• 24 апреля в 13:04
вам треба шовк, чистота і уроки або щасливі діти?
Медсестричка• 24 апреля в 13:04
У виховані важлива послідовність.
В мене сім´я не ідеальна
Але наприклад донька знає що ігри і телефон після уроків, і домашніх справ
То зараз немає потреби забирати телефон
Физрукая• 24 апреля в 13:06
Автор учитесь лично договариваться с детьми. У меня получается. Не просто но все же
ЯниЯ• 24 апреля в 13:07
Ответ дляДетские_Будут?
а доки вони будуть щасливі? поки мама буде збоку все за них робити??
Физрукая• 24 апреля в 13:07
Ответ дляДетские_Будут?
Я успеваю всего понемногу. Чистота на выходных, уроки по будням, отдых по будням. Телефон между этим всем
Перемелица• 24 апреля в 13:10
Ваш чоловік був правий.
Він поставив дітям умови - вони їх не виконали. І повинні були прийняти наслідки свого рішення.
Але ви влізли в процесс виховання. І діти зрозуміли, що можуть бути варіанти.
Тепер, замість того, щоб бути з чоловіком на одному боці барикад - ви зробили тільки гірше дітям, чоловіку, собі та сімейним відношенням.

Я би вам рекомендували при дітях признати поразку в своєму методі їх виховання та сказати, що з цієї хвилини чоловік в правилах виховання - головний. Хай він розпише обов´язки дітей.
автор интайм_не_предлагать • 24 апреля в 13:11
Ответ дляФизрукая
Я намагаюсь… Мені постійно кажуть: «добре, але пізніше». Запитую : «коли?». «Коли поїм, відпочину, сходжу в душ». Сотня відмовок.
І як наслідок я пів дня вмовляю щось зробити, вони не роблять. Чоловік вже нещодавно запитав: «ну як результати твого виховання?»
Детские_Будут?• 24 апреля в 13:11
Ответ дляинтайм_не_предлагать
що ви хочете, якого результату?
Детские_Будут?• 24 апреля в 13:12
Ответ дляПеремелица
Ваш чоловік був правий.

нав´язані обов´язки не виконуються
це природно
Физрукая• 24 апреля в 13:13
Ответ дляинтайм_не_предлагать
Нет так не годится..

Пять минут и все..
Физрукая• 24 апреля в 13:13
Ответ дляинтайм_не_предлагать
Четко и жёстко над душой стою и требую выполнения. Пять минут на раскачкв..Потом отдых..
Физрукая• 24 апреля в 13:14
Ответ дляинтайм_не_предлагать
Полдня это долго ..
Физрукая• 24 апреля в 13:15
Ответ дляПеремелица
Ваш чоловік був правий.

В чем то вы правы, но надо понимать и учитывать насколько строгий отец.
Психологічка• 24 апреля в 13:14
Дії мають наслідки. Я вважаю, що дітям треба про це знати. Таке життя, не завжди справедливе.
Я на боці чоловіка.
автор интайм_не_предлагать • 24 апреля в 13:15
Ответ дляФизрукая
В нас якщо буде чистота лише на вихідних ми не зможемо ходити по квартирі. Наприклад, вчора вони зробили посеред великої кімнати базу: нанесли подушок з дивану, ковдр, встановили пляжну парасольку. І поруч мʼякі іграшки по всьому периметру. Зараз це все лежить на місці тому, що «ми ще граємось» 😶
Сарафанное радио• 24 апреля в 13:15
Ответ дляинтайм_не_предлагать
Спочатку уроки - потім телефон/ компʼютер. На компі пароль, на телефоні контроль.
Не прибрали іграшки діти - іграшки приберу в сміттєвий пакет я (окремий пакет, ставиться потім біля сміттєвого пакету. Зазвичай до виносу не доходить, але запамʼятовується на довго).
Перемелица• 24 апреля в 13:16
Ответ дляДетские_Будут?
нав´язані обов´язки не виконуються
це природно
Назвіть мені обов´язки які не нав´язується життям та суспільством.
Физрукая• 24 апреля в 13:17
Ответ дляинтайм_не_предлагать
Нет. Не годится. К такому то времени всё должно быть убрано.
Люблю ВалЄру• 24 апреля в 13:18
Я один раз сделала как Ваш муж, я даже вынесла на балкон - типа выкинула. Муж потом, типа сходил и принес обратно. Теперь мне достаточно сказать - считаю до трех. Все игрушки на месте сразу. Но я всегда прошу - убери пожалуйста. После трех просьб начинаю считать
автор интайм_не_предлагать • 24 апреля в 13:18
Ответ дляПеремелица
Ваш чоловік був правий.

Я не говорила, що він не правий. Але в нього методи це практично в 100% крик. Я вирішила, що краще нехай буде так, але в тиші. А виявляється, я зробила не вірний висновок і можливо краще аби наткнувся пару раз, але діти зроблять все, аніж я буду ходити навколо них днями вмовляти.
Люблю ВалЄру• 24 апреля в 13:18
Ответ дляинтайм_не_предлагать
Это не нормально. Поиграли - уберите. Перед сном должно быть чисто. Завтра будете играть - опять возьмете
Физрукая• 24 апреля в 13:18
Ответ дляинтайм_не_предлагать
Играются хорошо, но убирать надо к вечеру например до 8 вечера. И напоминать за полчаса что осталось полчаса пора начать убирать..и тошнить стоять пока не уберут. Они вас посылают а вы стоите на своем.
Физрукая• 24 апреля в 13:18
Ответ дляЛюблю ВалЄру
Во и я так
Сарафанное радио• 24 апреля в 13:18
Ответ дляинтайм_не_предлагать
А вони там граються? Чи сидять десь в іншому місці?
Якщо вас там нема «база розбирається на запчастини і відноситься по місцях. Я не бачу що ви там граєтесь - прибирайте, бо якщо я приберу то ви речей потім не знайдете»
Физрукая• 24 апреля в 13:19
Ответ дляинтайм_не_предлагать
Сейчас дети которые понимают крик а добрые слова нет
Это правда.
автор интайм_не_предлагать • 24 апреля в 13:21
Ответ дляФизрукая
Дякую за пораду. Сьогодні буду ставити таку умову