КарамбОлька• 24 апреля в 21:59
Сподобався один старий хрущ
Вже сивий геть , але імпозантний. він не дуже ініціативний, ще й живе не сам у своєму гнізді. Чи чіпати його чи най собі літає по інших квітках?
Болтушка Му• 24 апреля в 22:12
Ви думаєте у старого літає? Я думаю, що тільки весить та квіточка ’сухоцвіт’ більш за все вже у нього
КарамбОлька
• 24 апреля в 22:16
Ответ дляБолтушка Му
Та не дуже старий, пів віку
Але ви мабуть праві, не було таких старих хрущів у мене
Апрель Ивановна• 25 апреля в 00:11
Ответ дляКарамбОлька
Та не дуже старий, пів віку
Ви самотня? То нікому не згодились, а чогось думаєте, що цьому мужику сгодитеся? )) от самомнєніє ж.