Мусик Пусик• 26 апреля в 16:44

У вас паспорт "книжка" или пластик?

Результат:
вже голосів: 627
512 (81.66%) Книжка
105 (16.75%) Пластик
10 (1.59%) Другое
Вкаблучках• 26 апреля в 16:55
Ответ дляАлина-1240
Потому, что ай ди карта удобней, мелкая, засунул в кошелек, не мнется, не пачкается, места меньше
А как же Дия, которая всегда с тобой?
Кусман Сиру• 26 апреля в 16:55
Книжка и меня не собираюсь
Замулена ріка• 26 апреля в 16:55
Ответ дляАлина-1240
В Дии все есть давно. Можно каждый день не носить паспорт с собой- ни большой, ни маленький
Черный Ловелас• 26 апреля в 16:55
Kvito4ka-0e0e• 26 апреля в 16:55
Ответ дляВкаблучках
Тю, ходить каждые 10 лет фоткаться, платить деньги, не вижу других ’плюсов’ 😀
И менять данные в документах и программах, где указаны паспорные данные- такое себе удовольствие)))
Мир Мир Мир!• 26 апреля в 16:55
Ответ дляАлина-1240
Зачем она в кошельке? Паспорт лежит дома
-Ань-• 26 апреля в 16:55
Бережіть свої паперові паспорти-книжечки. Вони не ідеальні, але пластик набагато гірше:

Алина-1240• 26 апреля в 16:55
Ответ дляВкаблучках
А как же Дия, которая всегда с тобой?
Мне дия лично не нужна, хотя не вижу в ней ничего плохого
пані Солоха• 26 апреля в 16:55
Ответ дляНу ниче се
Книжечка і не планую добровільно міняти. Ви мене чекали?😄
Я х вами
АнтиТанкист• 26 апреля в 16:56
Ответ дляЯ шалунья
А зачем ? Книжка бессрочна, стоит печать прописка, печать о браке, группа и резус.
Почему я должна каждые 10 лет, ПЛАТНО, менять айди карту ?
Чтобы быть как в Европе
пані Солоха• 26 апреля в 16:56
Ответ дляАлина-1240
И дуже легко губиться
ТаЕщеОптимистка• 26 апреля в 16:56
Була книжка. Я хотіла змінити на книжку після зміни фамілії , але ні - лише айді карта
Алина-1240• 26 апреля в 16:57
Ответ дляпані Солоха
И дуже легко губиться
Не беда, новая копейки стоит
Наодинцi• 26 апреля в 16:58
Пластик, привыкла уже 💙💛
пані Солоха• 26 апреля в 16:58
Ответ дляАлина-1240
Не беда, новая копейки стоит
Так справа не в копійках, щоб так легко розкидатися паспортами
Алина-1240• 26 апреля в 16:59
Ответ дляпані Солоха
А что с ними будет? Нло украдет?)
долой_лама• 26 апреля в 17:00
Ответ дляАлина-1240
А что с ними будет? Нло украдет?)
те кто любит взять кредит на чужой паспорт
пані Солоха• 26 апреля в 17:00
Ответ дляАлина-1240
А что с ними будет? Нло украдет?)
Пардон!
-Ань-• 26 апреля в 17:00
Ответ дляТаЕщеОптимистка
Не просто так у українців обманним шляхом відбирають паперові паспорти.
Насправді в України зараз діють 2 окремих законодавства про паспорт: на Ваш вибір паперовий паспорт або пластик.
Навіть 14-річні відсуджують і отримують паперовий паспорт-книжечку:
https://tvijromaniv.in.ua/суд-зобовязав-видати-14-...
В Єдиному державному реєстрі судових рішень 18 квітня 2025 року оприлюднено рішення Житомирського окружного адміністративного суду:
https://reyestr.court.gov.ua/Review/126659359
Алина-1240• 26 апреля в 17:00
Ответ длядолой_лама
Хренит на него только дадут, а не кредит)))
Чемодан-Вокзал-Майами• 26 апреля в 17:00
Ответ дляЗамулена ріка
Прописки, или регистрации, в дії нет. А везде просят.
И дія, как сегодня например, имеет свойство засбоить, не открыться, и тогда от нее подстава вместо пользы
-Ань-• 26 апреля в 17:02
Ответ дляАлина-1240
Не беда, новая копейки стоит
Це зараз, коли всіх заманюють на пластик. А потім можуть зробити дуже дороге оновлення кожні 10 років / кожні 5 років / кожен рік.
Oxsi10• 26 апреля в 17:03
Ответ дляПопадалочка
В наступному році зміню прізвище і буде пластик, зараз книжка
через суд можна книжку оформить
еліт• 26 апреля в 17:04
Ответ дляАлина-1240
Это с той серии как прививки от ковид заставляли делать, вплоть что на работу не возьмут, а теперь оказалось что они были вредны и последствия у всех по здоровью разные вплоть до летальных
Oxsi10• 26 апреля в 17:05
Ответ дляНіка Найз
Удалено администрацией...
нет, просто с кижкой мы граждане Украины бесрочно, а с пластиком Вы ограничены сроком как мигранты.
Ку ка ку ка ку• 26 апреля в 17:06
Меняла фотку в 45. В том году. То оставили книжечку.
Oxsi10• 26 апреля в 17:06
Ответ дляЗамулена ріка
Книжка. Пластик не хочу потому что его надо менять периодически, а книжка - вечная.
мало того, в книжке прописка есть, а к пластику надо обновлять форму 13.
-Ань-• 26 апреля в 17:07
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
От повелись наївні на ’Дію’.
Пам´ятаєте як там пишуть закони, про які стільки говорилось: ’Володільцем персональних даних є їх власник і щось типу цього. Тобто я реєструюсь в ’Дію’ і я залишаюсь володільцем і розпорядником’. Але ні...

• Володілець персональних даних: Міністерство цифрової трансформації України (Мінцифра) — визначає мету, обсяг та порядок обробки персональних даних користувачів «Дії».​

• Розпорядник персональних даних: Державне підприємство «Дія» — технічний адміністратор, який обробляє дані від імені Мінцифри.​

• Інші державні органи: Органи державної влади та місцевого самоврядування, які є володільцями персональних даних, що зберігаються в державних електронних інформаційних ресурсах.​

Доступ до персональних даних.
• Державні органи: Мають право на безперешкодний і безоплатний доступ до персональних даних відповідно до своїх повноважень.

• Інші особи: Доступ до персональних даних можливий лише за згодою суб’єкта персональних даних або на підставі закону. (А що всі зробили зареєструвавшись в ’Дію’? Правильно - дали згоду)

Місце зберігання даних.
Персональні дані користувачів «Дії» зберігаються в дата-центрі De Novo, розташованому в Києві, який і накрився сьогодні.

Права користувачів.
А ось люди - просто користувачі мають право знати:
• Знати про джерела збирання, місцезнаходження своїх персональних даних, мету їх обробки.​
Мало того ’Дія’ не є чисто українською:
Проєкт «Дія» реалізується Міністерством цифрової трансформації України за підтримки міжнародних донорів, таких як:​
• USAID (Агентство США з міжнародного розвитку)
• UNDP (Програма розвитку ООН)
• GIZ (Німецьке товариство міжнародного співробітництва)
• Шведське агентство з міжнародного розвитку (SIDA)
• Європейський Союз
ЛісАпетная• 26 апреля в 17:07
пластик, никаких проблем и минусов не вижу
-Ань-• 26 апреля в 17:08
І найцікавіше. Донори вливають гроші в «Дію», бо це дає їм реальний контроль над Україною без жодної війни — через технології, стандарти, закони і бази даних. Вони не просто допомагають, а фактично прив´язують Україну до себе: і політично, і економічно, і технологічно. Через «Дію» вони отримують важіль тиску на уряд: хто контролює інфраструктуру — той контролює потоки інформації й поведінку системи. Це бізнес і стратегія: створити залежність, зібрати потрібні контакти, закріпити свої компанії в новому ринку й мати лояльного союзника в регіоні, який буде змушений дотримуватись їхніх правил. Для них Україна — це інвестиція в майбутній контроль, а не просто ’допомога братньому народу’.