Мусик Пусик• 26 апреля 2025
У вас паспорт "книжка" или пластик?
Результат:
вже голосів:
512 (81.66%)
Книжка
105 (16.75%)
Пластик
10 (1.59%)
Другое
Чемодан-Вокзал-Майами• 26 апреля 2025
Ответ дляЛісАпетная
Вообще без проблем делала. Ни разу не не вдвавлося. Правда этот вытек не так часто и нужен был. Может если б по несколько раз в день, то попадала бы на сбои
Ну, вот вам доказ, так сказать прям онлайн. Желаю, чтоб и дальше вам везло 😁
ЛісАпетная• 26 апреля 2025
Ответ дляКракадэ
группа и резус.
Это где там такая графа?
в поликлинике можно печать поставить
Невловимий Джо• 26 апреля 2025
Ответ для-Ань-
А ви гола-боса і з пластиковим віночком)
Всі б такі були голі босі як я)))
Пластиковий віночок? Ви мені смерті бажаєте? Фу
Кракадэ• 26 апреля 2025
Ответ дляЛісАпетная
в поликлинике можно печать поставить
Да)? Впервые слышу, но еще им бы неплохо их знать, а они вряд ли знают)) Но я и так сдала анализ, сама.
ЛісАпетная• 26 апреля 2025
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
То у вас что-то с Дией. У меня без проблем
ДолькиКабана• 26 апреля 2025
Ответ дляАлина-1240
Потому, что ай ди карта удобней, мелкая, засунул в кошелек, не мнется, не пачкается, места меньше
И не является паспортом😂
ДолькиКабана• 26 апреля 2025
Ответ дляМастерЮля
Книжка, але в серпні 45, і фото не вклеють, бо собака відкусила шмат від книжечки (
Вы можете сделать новую книжку, но только через суд
ЛісАпетная• 26 апреля 2025
Ответ дляКракадэ
я когда-то просила, когда книжка была, чтоб мне внесли
Правда ни разу та печать нигде не предъявлялась
Невловимий Джо• 26 апреля 2025
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
20 сек
Ответ дляКусачая Я
Вот пойду я в паспортный стол,то на какую статью или закон мне опираться ???
На останній сторінці вашого паспота є цитати з Положення про паспорт. Знайдіть це Положення і уважно прочитайте, воно чинне.
Але в паспортний стіл зараз не ходять. Уявляєте який абсурд: установа, в якій вам видали паспорт-книжечку, зараз вам навіть фото не вклеїть в цей паспорт-книжечку!
Зараз всіх посилають в міграційну службу вклеювати фото! Зробили українців мігрантами в Україні! Мабуть тому і треба платити кожні 10 років за шмат пластику: мігранти платять за можливість подовжити своє проживання в Україні ще на 10 років.
Невловимий Джо• 26 апреля 2025
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
Ваших даних там не має.)))який ви хочете витяг
Чемодан-Вокзал-Майами• 26 апреля 2025
Ответ дляЛісАпетная
Да, корявая она. Именно у меня 😁. Ну, в любом случае, это еще раз подтверждает факт, что дия ненадежна. Либо таки с данными в наших реестрах непорядок
ДолькиКабана• 26 апреля 2025
Ответ дляЗамулена ріка
Да решение будет в вашу пользу, а вот смогут ли её выдать - вопрос. Вроде их уже не печатают.
Печатают
Кудряшка Сью• 26 апреля 2025
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
То вам треба поїхати у цнап вашої тер громади, в сина така сама проблема була, київські цнапи не мали доступу до обласних даних, там ціла епопея була..катались пів України щоб взяти ту бумажку про реєстрацію. Пройшли 7 кіл пекла, але тепер вже і у дії є місце реєстрації у нього,.і витяг без помилок береться. А раніше як у вас.
english book• 26 апреля 2025
Розділ I
ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ
Стаття 1. Документи, що посвідчують особу та підтверджують громадянство України
1. Документами, що посвідчують особу та підтверджують громадянство України, є:
посвідчення громадянина України;
свідоцтво про належність до громадянства України;
паспорт громадянина України;
тимчасове посвідчення громадянина України;
дипломатичний паспорт України;
службовий паспорт України;
посвідчення особи моряка;
посвідчення члена екіпажу;
посвідчення особи на повернення в Україну (у випадках, визначени частиною третьою статті 46 цього Закону, громадянство України це посвідчення не підтверджує).
2. Документи, що посвідчують особу та підтверджують громадянство України, є матеріальними носіями інформації про особу, на ім´я якої вони видані відповідно до цього Закону.
3. Документи, що посвідчують особу та підтверджують громадянство України, є власністю України.ID-картка — паспорт громадянина України нового зразка, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України. Паспорт виготовляється у формі картки, що містить безконтактний електронний носій.
ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ
посвідчення громадянина України;
паспорт громадянина України;
дипломатичний паспорт України;
службовий паспорт України;
посвідчення особи моряка;
посвідчення члена екіпажу;
ДолькиКабана• 26 апреля 2025
Ответ для-Ань-
Хоть кто-то здесь читает законы и понимает что к чему
Ответ дляКусачая Я
Вклеїти фотографію в паспорт можна за хвилину, але працівниці міграційної служби забирають паспорт на кілька днів (можливо сканують, передають в якісь бази, яких 20 років тому ще не було).
Обов´язково беріть з них розписку: прізвище особи яка взяла ваш паспорт, печатку, і що ваш паспорт в нормальному стані.
Я читала про випадок, що ті лярви спеціяльно пошкрябали і помалювали паспорт - і замість того щоб повернути людині паспорт з новою фотографією - дали бумажку, що паспорт в поганому стані. А людина давала їм паспорт в нормальному стані!
ДолькиКабана• 26 апреля 2025
Ответ дляНевловимий Джо
Де?
Открывайте закон и читайте как выглядит паспорт Украины. И Конституцию перечитайте ещё раз внимательно.
Чемодан-Вокзал-Майами• 26 апреля 2025
Ответ дляНевловимий Джо
Ну я, слава богу, пока не бомжиха. В паспорте у меня все есть.
Кудряшка Сью• 26 апреля 2025
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
Ну тому ви і маєте носитись з вашою книжкою. А в кого айді-вся інфа є в телефоні вже.
Кусачая Я• 26 апреля 2025
Ответ для-Ань-
При вашому бажанні, медики можуть в ваш паспорт поставити печатку з вашою групою крові і резусом. В паспорті багато сторінок для відміток.
А можно самой фото вклеить ???
Невловимий Джо• 26 апреля 2025
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
Прекрасно)
Невловимий Джо• 26 апреля 2025
Ответ дляДолькиКабана
Відкривайте. Багато нового прочитаєте
Мусик Пусик
• 26 апреля 2025
Ответ дляКусачая Я
А как можно получить опять книжку ?? Говорят только пластик
В 45 лет, если подать на вклеивание нового фото в течение 30 дней, то будет книжка, если не успеете в этот срок, то выдают пластик.
Чемодан-Вокзал-Майами• 26 апреля 2025
Ответ дляКудряшка Сью
Не-не-не, спасибо. Я уже в преклонном возрасте, у меня нет столько сил и нервов посещать эти организации, по-старинке пока бумажулями обхожусь.
Мусик Пусик
• 26 апреля 2025
Ответ дляПросто красавица
Вам 150 лет ?
Третье фото - в 45 лет.
Ответ дляКусачая Я
А можно самой фото вклеить ???
Ні (хоча іноді ’самообслуговування’ може стати єдиним прийнятним варіантом для громадянина). Ви несете спеціально обученим особам 2 фотографії: 1 вони вклеюють в ваш паспорт, і 1 вклеюють в свої бланки.
Читайте Положення про паспорт, там все написано.