ПоЗиТиВнАя• 27 апреля в 00:02
Ви б погодились водити дитину до рос мовного логопеда?
Дитина в новому навчальному році (тобто у вересні 2025 йде до першого класу), є проблема з вимовою букв. Займались онлайн, але це практично не дало результатів.
Ми знаходимось за кордоном і тут дуже важко знайти наших спеціалістів. Знайшла за відгуками російськомовного спеціаліста (вона не росіянка). Моя дитина розуміє російську, але вдома ми розмовляємо українською і я переживаю, як це вплине на сприйняття, та й загалом на успіхи у постановці букв та звуків ?
Як скажете, чи варто водити дитину в такому випадку до рос мовного спеціаліста ?
Гостра на язик• 27 апреля в 08:17
Ответ дляАБВГДэшница
А з якого переляку половина коментарів у цій темі кацапською, не можуть опанувати українську?
Нэможуть
Гостра на язик• 27 апреля в 08:22
Ответ дляАБВГДэшница
Я говорю з дитиною українською, це її рідна мова. Вона прекрасно спілкується мовою країни перебування, має вищий бал в класі з цієї мови (вона єдина іноземка у школі, і вчителі в ступорі як таке можливо, що іноземка показує кращий результат за носіїв), при цьому вона продовжує думати українською. Говорить вільно 4 мовами, п´ятою на побутовому рівні по типу готель замовити, в магазині розрахуватися.
4 это какие? Ещё и свободно
Гостра на язик• 27 апреля в 08:23
Ответ дляАБВГДэшница
В Британії так само сміються з вимови Манчестеру у Лондоні?
В Україні українська в різних регіонах теж відрізняється вимовою, але я ніколи не чула, щоб казали ’ой, та вони розмовляють не як українці, то вже не Україна, а інша держава’.
В Украине, часами, даже здесь, похлеще говорят
Хотя сейчас фостики прикрутили немного)
неДоПриличий• 27 апреля в 08:28
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Як взагалі це вплине на розвиток дитини, коли в родині спілкування українською і ми хочемо, щоб дитина розмовляла без суржика
Развитие замедлится, естественно. Ребенок станет умственно отсталым. Не водите никуда, оставьте русскоязычного логопеда в покое без таких упоротых, Как вы. Ставьте речь сами🤦♀️
Кубик Рубика• 27 апреля в 08:31
Ответ дляПлакулька
Это только россияне не могут произнести ’паляниця’. Русскоязычные украинцы прекрасно говорят это слово без акцента.
Мы билингвы
неДоПриличий• 27 апреля в 08:32
Ответ дляАБВГДэшница
У нас родной язык русский. Мы говорим в семье на русском, как и половина, если не больше, Украины, если вы не знали. А про результат у вашего ребенка лучше носителей 🤣🤣🤣ну конечно, верим естественно
Кубик Рубика• 27 апреля в 08:33
Ответ дляЛуноходик_Ик
Єдина проблема, яка може бути - не всі звуки логопед поставить, бо частини буквосполучень у рос. мові немає
За ті пару місяців занять, що треба гарному логопеду для роботи, дитина не стане суржикомовною.
Буквосочетания, и вообще буквы, к логопедии не имеют никакого отношения.
Кубик Рубика• 27 апреля в 08:34
Ответ дляБокс-орун
Да, там в разных регионах свой диалект, это нормально как и в любой другой стране. В Британии так же.
И в Украине. И везде.
Кубик Рубика• 27 апреля в 08:35
Ответ дляЧарівна патика
А вона українську знає? Ця ваша логопединя?
А должна?
АБВГДэшница• 27 апреля в 08:36
Ответ длянеДоПриличий
За переписом населення 2001 року: Українську мову вважали рідною 67,5 % населення України, що на 2,8 відсоткового пункту більше, ніж за даними перепису 1989 року. Російську мову визначили як рідну 29,6 % населення, у порівнянні з минулим переписом населення цей показник зменшився на 3,2 відсоткового пункту. Частка інших мов, які були вказані як рідна, за міжпереписний період збільшилася на 0,4 відсоткового пункту і становила 2,9 %.
Хтось має сумнів, що з 2001 року використання української мови зросло і зросла кількість людей, що перейшли на українську? То про яку ’половину України’ мова?
Ангел-предохранитель• 27 апреля в 08:38
Ответ дляАБВГДэшница
Узькомовніукраїнці не можуть говорити чистою мовою без акценту ні українською, ні узькою. Я певний час жила на росії і наслухалася як вони відверто насміхаються з ’хахляцкого русского’. У цей же час спостерігала як два пітерці, потрапивши у тролейбус на півдні дегенерації, на весь тролейбус ржали ’ой, да ета же часть хахляндії, ані же гаварят как хахли, нічіво русскава’. Справедливості заради, російська мова в пітері, на півдні дегенерації і в Україні - геть різна. І ті, хто в Україні думає, що говорить російською і це їх ’рідна мова’ мали б послухати що говорять про їх ’російську’ носії цієї самої мови. А вони б сказали, що це дикий акцент, і що ця мова не має нічого спільного з їх російською )))
Тому псувати дитині українську вимову незрозумілим російськомовним суржиком я б точно не стала. Бо то буде сміх для всіх: і для україномовних і для російськомовних.
ви праві. я етнічна росіянка, ще й певний час мусила жити у параші. Наші дуже помиляються, коли вважають, що говорять російською. Буряки вони, а не знавці мов.
Ангел-предохранитель• 27 апреля в 08:39
Ответ длянеДоПриличий
чому ви не ходили до школи і не знаєте математики - окреме питання.
Ліплю вареники• 27 апреля в 08:44
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Дорослий - це одне, справа про дитину дошкільного віку
Ребенок не выговаривал несколько букв, обращались к украиноязычному логопеду. Это абсолютно никак не повлияло, ребенок не стал говорить на украинском вдруг, научился выговаривать буквы и всё. Это не заняло год, логопед не учит речи, а учит вращать языком во рту.
Зажуженная Жужжа• 27 апреля в 08:46
Нашим соседям несколько специалистов посоветовали заниматься на том языке, который используется дома. Сказали, что так ребенку понятно и результат будет максимальным.
Потому они искали именно русскоязычного логопеда
мегамоСГ• 27 апреля в 08:46
Ответ дляbespe4na_mavpa
Шо за повальное нашествие мовных тролей?
Видимо для отвлечения от реальных проблем. Беспроигрышный же вариант, срач на 40 с лишним страниц и куча проклятий обеспечены....
Зажуженная Жужжа• 27 апреля в 08:51
Вообще, согласилась бы на любой вариант, ели бы педагог был профессионалом, нашел контакт с ребенком и не разводил языковые войны.
фан L.O.S.T.• 27 апреля в 09:04
Да , если этот логопед может помочь ребёнку, то конечно водила бы.
Мати драконів• 27 апреля в 09:05
Почему все эти мовнюки сидят за границей, возвращайтесь в прекрасную Украину и наслаждайтесь украиноговорящими специалистами
ProstoKoschka• 27 апреля в 09:07
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
Вам шашечки или ехать..в смысле, мовный срач развести?
Именно это ей и надо
Трактор Віка• 27 апреля в 09:08
Ответ дляПоЗиТиВнАя
без проблем, в семье 4 языка , в т ч и русский.
хороши специалист на любом языке может говорить
Чарівна патика• 27 апреля в 09:13
Ответ дляКубик Рубика
А должна?
Та если она русская то не должна...но автор пишет русскоязычная...это немного другое ...если не знает то зачем водить..как он выговорится
Кубик Рубика• 27 апреля в 09:20
Ответ дляЧарівна патика
А если казашка, белорусска, молдованка, туркменка? Как бы мы не бесились, но русский язык - международный, а украинский - региональный.
Ну шо не так?• 27 апреля в 09:21
Що це за тупорилі закидони тут бувають? То вчителька росіянка,російськомовна в Україні,питали чи водили би дітей,то логопед.
Чарівна патика• 27 апреля в 09:21
Ответ дляКубик Рубика
Тоже не подходит.
Кубик Рубика• 27 апреля в 09:22
Ответ дляЧарівна патика
Тоже не подходит.
Так пусть ищет в Германии украиноговорящего логопеда
Кубик Рубика• 27 апреля в 09:23
А по теме, вдруг, тут действительно кому-то нужен логопеда, есть сайт Говорийка, там и украиноговорящие есть
фан L.O.S.T.• 27 апреля в 09:24
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Ситуація справжня.
Так зачем вы искали изначально русскоязычного логопеда, если для вас такая трагедия, что ребёнок будет заниматься на русском ? Ищите украиноязычного или занимайтесь сами.