А вот недавно• 27 апреля 2025

Дуже потрібні поради, нирки...

Дуже давно болить поперек
Здавала ниркові проби, сечу, узд
Все було в межах норми, іноді камінці чи пісок, іноді чисто.
До лікарів теж ходила не раз, і з нирками, і з позвоночником, кажуть що не вони.
Біль далі зі мною,живу на спазмолітиках, вони частково полегшують, повністю жоден препарат не знімає біль
Дуже загострюють соління, консервації, все де є оцет, і чомусь редька, виключила з раціону по максимуму
Зараз стало зовсім погано, біль стає сильнішим,в п´ятницю на узд тільки пісок.
Температуру ніколи не відчувала, відповідно не міряла, а це вже 3 дні міряю і вона 36,9-37.3 макс, може й раніше була, не знаю
Мої симптоми, постійний біль в попереку, симетричний, надмірна втома, набряки, вже 4 місяці тиск, майже щодня збиваю, вранці прокидаюся з відчуттям як розпирає і районі попереку, після туалету легше
Дякую всім хто осилив прочитати мої скарги, але в мене вже відчай, сподіваюсь що дасте пораду, бо я не знаю що робити
автор А вот недавно • 28 апреля 2025
Ответ дляСтатус Ква
Пошукайте тут теми про невролога. Наче дівчата рекомендували когось.
Я можу невролога порадити. Але не дешево приймає.
Я більше року теж по лікарнях ходила. Уролог, гінеколог, гастроентеролог, зробила купу аналізів, МРТ, колоноскопію. І потім невролог (не перший до якого пішла) сказав що то запалення полового нерва. Ось починаю лікування.
Я навіть не знала що таке є. Був біль в промежині і поясниці, всі лікували і толку ноль. Боляче ходити і особливо сидіти.
У вас інше, але я до того, що можливо теж щось защімляється
Дуже вдячна що написали, так рідкісний випадок , дай Боже щоб допомогою Вам лікування!
Я вже теж що тільки не читала, бо лікарям то реально не цікаво, навіть за гроші
Вже й психосоматику виключили, і те, і інше
От ще раз гінекологію перевірю і налаштовуюсь на колоноскопію
Буду вдячна за контакти невролога, якщо мій новий не допоможе, то обов´язково звернуся
І аналогічно, якщо мій допоможе, то можу теж порадите, бо в принципі він дещо знайшов, але поки 1 раз була, покращення не відчула, але й не дивно, проблемі більше 10 років
Статус Ква• 28 апреля 2025
Ответ дляА вот недавно
Бліндарук Світлана клініка Гармонія здоров´я. Невролог.

Доречі колоноскопія не так страшна,як здається. Я теж довго збиралась, а в березні зробила.
Робіть з мед сном. Заснули миттєво, прокинулись, пів годинки ще повалялись і поїхали додому. Ніяких неприємних відчуттів, взагалі. Я не вірила, але так.
А випити той розчин реально. Головне запивати водою з лимоном (дівчата тут підказали). І бігати в туалет не так страшно, як думала. Не постійно і не пів дня.

А щодо ставлення - так. Я за півтора роки бігання по лікарнях і лікарях, вже надивилась на той погляд ’знову вона’. І до психіатра відправляли, не тільки до психолога. Я вже й збиралась реально.
автор А вот недавно • 28 апреля 2025
Ответ дляСтатус Ква

Хах, а я ходила до психіатра
Думаю, може то в мене нервове, психічне
Що цікаво, він нашкодив, тобто не те що не допоміг, нашкодив, довго приходила до тями, наслідки залишилися трохи
Потім ще пробувала, вже невролог на пів року призначила ад і транки, типу може психосоматика, не відчула дії взагалі
Колоно не боюся, пити гидоту не боюся, соромно зізнатися, але не знаю як 3 дні дієти витримати
От такий в мене вже стан, то вже мабуть рхп, бо мушу їсти що хочу, не поїм, буду страждати, без хліба не можу, без фруктів/овочів теж
Хоч бери в сплячку впадай на 3 дні
А Ви де проходили колоно?
Хочу обов´язково аби робили маніпуляції при необхідності, колись мамі організувала в приватній, одразу й поліпи видалили, але то до війни було, зараз там цінник космос