Пуки-куки• Изменено 28 апреля в 09:04
Запропонував з´їхатися
Чоловік запропонував з´їхатися. Київ. Зп 25 тис грн. Моя зп 45 тис. Ми вдвох з дитиною.плюс маю дохід від оренди 10 тис щомісяця,які відкладаю і про які він нічого не знає. Щось я не дуже хочу з’їжджатися.. Він живе впритик.Плюс ще маму утримує.І це все на 25тис грн. Мені, звичайно, мало що лишається. Сказала, що подумаю. Але внутрішнє відчуття- не хочу.
Панна Кота• 28 апреля в 09:56
Ответ дляНіка Найз
У автора скорее всего нет выбора поэтому она поймала первого попавшегося нищеброда! Другой в ее сети может уже не угодить! Как говорится жри шо дают!
Если он умеет помочь матери лекарствами так это нормальный человек.
Но в этом случае зариться на его копейки как будто своих 55 тысяч мало - невежество.
Гарні диньки• 28 апреля в 09:58
Ответ дляНіка Найз
Гвоздь забить! Куни сделать и т.д.
аааааааа ну такое мелочь-а вроде и приятно)))). ...я думаю он автору подойдет, это ж тоже труд, за гвоздь-тоже нужно платить...и без куни наверное тяжело жить ей будет
Панна Кота• 28 апреля в 09:58
Ответ дляНіка Найз
Мужик автору нужен на хозяйство! Решать проблемы!
Какое у нее хозяйство? То, которое между ногами? Пффф....у.
Шумелка Мышь• 28 апреля в 09:58
Ответ дляМамзелькіна
Цей, чєл, як ви його назвали, може мати 125 тис, про 100 з яких автору не доповідає, так як і вона приховує свою десятку
По людині видно, як він вдягнений, як він себе поводить(чи водить автора кудись розважитися, чи намагається весь час тягнути додому), по багатьох інших моментах
Ответ дляГарні диньки
Та конечно пойдет! Остаются алкашня и нарки! А тут хоть и нищеброд, какой никакой самец пока..
Крайня невістка• 28 апреля в 09:59
Мені дуже шкода Україну та Українців. Довели людей вже до злиднів. Тепер шкода дуже що у людей на першому місці гроші, а почуття, жіноче щастя, сімʼя на другому місці. Раніше сходилися та жили і не мірялися хто більше заробляв, були щасливі та міцні сімʼї. А тепер на фоні знищеної та розграбованої країни, все менше та менше буде шлюбів нажаль.
Гарні диньки• 28 апреля в 09:59
Ответ дляПанна Кота
кстати если так посмотреть, вот реально что он должен?чтобы онамбыла довольна и счастлива-отдать ей все зарплату?себе выделить может 3000на питание и растягивать месяц....вот при каких раскладах ,в данной ситуации автор, будет счастлив?
Ответ дляКрайня невістка
При капитализме всегда на первом месте бабло! Это в совке любовь морковь и социализм! А рынок требует денег!
Гарні диньки• 28 апреля в 10:01
Ответ дляШумелка Мышь
с такой зарплатой навряд ли куда-то водит....а если водит-то не факт что водить перестанет(это все первые месяцы ’до брачных сезонов’ надо на качества человека смотреть
Кудрі кручу сама• 28 апреля в 10:01
Ответ дляПанна Кота
У него доход 25 и помогает матери финансово.
У нее доход 55, от него свой доход ныкает (’он не знает’), при том всем продолжает зарится на его зарплату. Ку-ку?
Тоді навіщо їй з ним зʼїзджатися, якщо якість її життя погіршиться?
Ответ дляГарні диньки
Чем больше будет отдавать тем больше счастья для автора)
Домовенок Кузя• 28 апреля в 10:02
Ответ дляПуки-куки
Моядиьина досить доросла .15 років. Зустрічі не дуже влаштовують але і злиднів не хочу. Якщо біднота то краще окремо
Навіщо він взагалі вам? Охрєнітєлтний секс чи що? Я не розумію.. ні відпочинку разом, ні ресторану...нічого
Крайня невістка• 28 апреля в 10:04
Ответ дляНіка Найз
Мій вітчим прийшов до нас коли мені було 11 а мамі 42. Прийшов з маленьким вузлом за плечима, в наше житло, з нами ще жила бабуся моя. І що? Замінив мені батька. Пішов працювати на роботу, потім підвищили його. Заробляти почав через 5 або 6 років. Вивчив мене, купили дачу, машину, ремонти, їздили відпочивати.
Прожили з мамою 31 рік. В минулому році помер.
Якби мама шукала забезпеченого з грошима, то досі була б сама.
Домовенок Кузя• 28 апреля в 10:05
Ответ дляПуки-куки
Снимать. Я к нему на левый берег не поеду. Он планиоовал снимать и это все на 25 тыс. Ребенок нормалтно абсолютно отнтсится. Подросток
То запитайте як він планує)))) думаю на цьому все і закінчиться
Домовенок Кузя• 28 апреля в 10:05
Ответ дляМамзелькіна
І толку з тієї сотки)))
Ответ дляКрайня невістка
Совьетчицы так не щитают!
Сарафанное радио• 28 апреля в 10:08
Ответ дляПуки-куки
Свое
Так він до Вас переїхати хотів. Щоб не орендувати квартиру і не витрачатись.
Гарні диньки• 28 апреля в 10:09
Ответ дляКрайня невістка
от і я про те що треба шукати чоловіка по моральним якостям, відношенню до жінки...є з грошима,але жлоби, що їм ті гроші
Викупана• 28 апреля в 10:12
Ответ дляПуки-куки
Я никогда не понимала вот этих встречаний с людьми, с которыми ничего не планируешь и с которыми стыдно съехаться.
Вот смысл?
Продумайте за який шиш ви будете жити, коли в декреті будете. 4 людини треба обслуговувати і на це потрібні немалі кошти. А тут йому лише на себе з мамою вистачає. Будете з відкладених брати, буде обідка з його сторони. Все на собі тягнути - то там мужиком і не пахне, сім´я швидко розпадеться.
Не спішіть, придивіться, обговоріть ці всі матеріальні питання разом.
А то йому ой як пече шишку попарити і не паритись зовсім ні в чому, про одруження можете забути, бо його не буде.
Гарні диньки• 28 апреля в 10:12
Ответ дляНіка Найз
Мораль без бабла ничего не стоит для женщины! Лучше без морали но с баблом!Особенно во время войны!
я бы еще добавила, мораль отношений такая- или он ее хочет ’наеб....ть’ или она его ’наеб...ть’ других поз уже давно нет