Кошкина мать• 28 апреля в 12:55

росія офіційно висунула свої вимоги для закінчення війни

рф офіційно висунула свої умови для кінця війни — вимоги озвучив лавров
▪️демілітаризація та денацифікація України;
▪️Україна не вступає в НАТО;
▪️міжнародне визнання анексії Криму, Донеччини, Луганщини, Херсонщини і Запоріжжя;
▪️зняття санкцій з рф та повернення заморожених активів;
▪️не згода рф з пропозицію США щодо передачі контролю над Запорізькою АЕС Вашингтону й Україні;
▪️скасування в Україні мовних законів, зокрема, які обмежують використання російських мови, культури, церкви.
КокоСина• 28 апреля в 13:09
Вже по першому пункту зрозуміло що кацапня не планує закінчувати війну і не закінчить
annu-b519• 28 апреля в 13:10
Ответ для Кошкина мать
Достатньо вдосталь зброї, може Трамп хоч трохи прокинеться
А кто этим оружием воевать будет?
mafansiya• 28 апреля в 13:10
Удалено администрацией...
Yuljwa• 28 апреля в 13:10
Ничего нового в дурдоме.
Чомучка• 28 апреля в 13:10
шо, опять денацифікація?
mafansiya• 28 апреля в 13:11
Ответ дляLudaSHS
Безпека родини напередусім, зараз всюди небезпечно, в цій фазі пуйло чинить тиск на цивільних саме.
Я не тут про фронт Запоріжжя, і вихід наших відти - Ні. я про терор бомб, ракет, дронів
Країна велика наша..Не кругом таке,але там де є,горе звичайно
автор Кошкина мать • 28 апреля в 13:12
Ответ дляЧомучка
шо, опять денацифікація?
Нічого не змінилося з 2022
Мама Никитки-2• 28 апреля в 13:12
Ответ дляDarkBlueSea
Вони потім скасують ці вимоги щодо ЗП і Херсону, і скажуть, що пішли нам назустріч
Не скасують. Не мрійте. Ніхто в кацапії нових змін до Конституції вносити не буде.
Ідуть торги за іранську ядерку і спасіння жопи Трампа від чергового пістеца у вигляді вироку за державну зраду.
anutka-e220• 28 апреля в 13:13
Вот интересно кокой суд решает было ли место нацизму.Вот сначала нужно доказать что нацизм был у нас,и доказать что нету фашизма у них.
mafansiya• 28 апреля в 13:13
Де пруфи.нема ніде такого.чи це тг канали перекрутили
Natal_ka91• 28 апреля в 13:13
Ответ дляOlvia1987
Не переживайте,там соратник президента по кварталу 95 и орденоносец Евгений Кошевой сказал,что ничего не отдаст.Кроме Арестовича.Территориальная целостность Украины в надёжных руках!!!
Хайпувати на такій темі, коли він сам в безпеці - просто дно
Olvia1987• 28 апреля в 13:13
Ответ дляJul-Ap
А чем приятнее?
Отсутствие армии = отсутствие суверенитета и быстрое возобновление войны. Сейчас раха хоть на ограничения ВСУ не претендует.
Как не претендует?А самое первое слово ’демилитаризация’ о чём говорит?
автор Кошкина мать • 28 апреля в 13:14
Ответ дляannu-b519
А кто этим оружием воевать будет?
Краще воювати без зброї, чи я не розумію вашого запитання. А зараз не воюють, чи після того, як буде більше зброї перестануть воювати? Чи ви про те, що потрібно погоджуватися і на ці умови?
Мама Никитки-2• 28 апреля в 13:14
Ответ дляLudaSHS
А тепер ще не згодна на припиненя вогню, при тому вважає треба вибори, а це паралельні прямі. Щоб були вибори треба як раз і припинення вогню , і пуйло піде тільки після того як ресурсно невигідно війну буле толкати. На важелі Сша, надій мало? Просто сіртакі постійне, тягне час і розводить.
А коли кацапня була згодні на припинення вогню? Шось я не пригадую такого
mafansiya• 28 апреля в 13:14
дивлюсь постійно наші новини і кацапські і міжнародні.піськов зара виліз і каже давайте переговори мовляв знімайте заборону юридично а наші кажуть-припиніть стріляти і сідаємо говорити
Yuliya-23• 28 апреля в 13:14
одними словами повна капітуляція
mafansiya• 28 апреля в 13:15
Ответ дляNatal_ka91
другое дєло молоді вгодовані гетьмани лондонські.де папік?у нього в голові раздєл імущєства ,вибори чи народ?
LudaSHS• 28 апреля в 13:16
Ответ дляМама Никитки-2
Тут писали, що путін згоден і на лінію фронту заморозку, але українці не згодні
mafansiya• 28 апреля в 13:16
Ответ дляYuliya-23
одними словами повна капітуляція
ага как раз
Olvia1987• 28 апреля в 13:16
Ответ дляNatal_ka91
Это плевок в лицо тем,кто на фронте воюет.Надеюсь,они этого не забудут
annu-b519• 28 апреля в 13:17
Ответ для Кошкина мать
Я про то, что мы только теряем територии и людей, мужчины не хотят воевать, они хотят жить. Какой смысл в продолжении этой войны? Оттянуть время?
Веточка сакуры67• 28 апреля в 13:17
міжнародне визнання анексії Криму, Донеччини, Луганщини, Херсонщини і Запоріжжя;
▪️зняття санкцій з рф та повернення заморожених активів; - т е этими пунктами он хочет всех нагнуть, не только нас. Все должны отказаться от своих слов и действий
LudaSHS• 28 апреля в 13:18
Ответ дляmafansiya
Тезово вчора читала від Лаврова спіч на Цензорі.
Але не було ото демілітаризація і ін
Prervana• 28 апреля в 13:18
Ответ дляMasushki2
А уточните , кто гарантирует выполнение ?
Никто, конечно
Jul-Ap• 28 апреля в 13:18
Ответ дляOlvia1987
О том, что убогая лошадь транслирует именно эту позицию раз за разом. Никто этот пункт не рассматривает и не обсуждает всерьез.
LudaSHS• 28 апреля в 13:18
Ответ дляВеточка сакуры67
В тому числі, основні санкції то Ес
І їх
Мама Никитки-2• 28 апреля в 13:18
Ответ дляLudaSHS
Ясно. Оно вони вище в темі вже почали відписувались. Щас нові методички підженуть і почнеться- нададагаваріваться, кращіхумовнебуде…
Натаха Черепаха• 28 апреля в 13:19
Хер им а не Запорожье и Херсон!!!
автор Кошкина мать • 28 апреля в 13:19
Ответ дляannu-b519
То ви за капітуляцію? А з якої області ви пишете?
LudaSHS• 28 апреля в 13:19
Ответ дляМама Никитки-2
Напишу в сотий раз- від українців припинення вогню не залежить.