рф офіційно висунула свої умови для кінця війни — вимоги озвучив лавров
▪️демілітаризація та денацифікація України;
▪️Україна не вступає в НАТО;
▪️міжнародне визнання анексії Криму, Донеччини, Луганщини, Херсонщини і Запоріжжя;
▪️зняття санкцій з рф та повернення заморожених активів;
▪️не згода рф з пропозицію США щодо передачі контролю над Запорізькою АЕС Вашингтону й Україні;
▪️скасування в Україні мовних законів, зокрема, які обмежують використання російських мови, культури, церкви.
▪️Україна не вступає в НАТО;
Ответ дляannu-b519
Вот и беда, что мужчины стали ресурсом и расходным материалом.
При этом местный западный бомонд критикует переговоры, видать сильно домой не хотят возвращаться.
Почему только мужчины?Сколько мирных погибло.Среди них много детей и женщин.Их тоже запишите в расходный материал.А наша власть это по сути отдел статистики,который каждый день нам отчитывается,сколько погибло,ранено, разрушено
Ответ дляannu-b519
И где я такое писала? Вы создали тему только для единомышленников?
Выше ответила уже как, хотя бы начать.
Ні, я хочу почитати чіткі пункти як зупинити війну. Так, я надіюсь, що колись ви поїдете в росію і будете там щасливо жити. Бо те, що ви пишете це про повну капітуляцію, це те за що наші прабабусі були в сибірі
Графиня Шезвездицкая• 28 апреля в 13:43
Ответ дляannu-b519
Вариант 4, начать реально переговоры и попытаться выбить себе нормальный вариант в нашей ситуации . Но для этого надо и со своей стороны реальные условия выдвигать.
Реальные условия?
Пока нам предлагают покинуть нашу же территорию.
О чем можно говорить то?
Ответ дляdeep soul
Люди уже не хотят воевать, пусть спросят у них сначала
Или никаких бусиков, загонов людей, а на войну пусть идут те кто хочет и воюйте сколько хотите
А хто у Вас питає? Українці не хотіли й не хочуть. А кацапи мають мету «дєдивоєвалі» Слоган по життю.
Natal_ka91• 28 апреля в 13:44
Ответ дляspain2406
В Украине достаточно мобилизационного ресурса, о чем и говорит Зеленский. Не добровольно так принудительно.
З цього нічого не вийде, примус ніколи не мав хороших результатів
Ответ для Кошкина мать
А тепер те ж саме продублюйте українською. Цікаво почитати вашу думку іншими словами, а то звучить як рос пропаганда
В тому то і біда, що чоловіки зараз це тільки ресурс та матеріал для досягнення цілей.
Проте місцевий западний бомонд проти перемовин, мабуть дуже не хочеться додому повертатись.
Пожалуйста, западной специально оставила, если что.
Ответ дляГрафиня Шезвездицкая
Давайте без этого пафоса.
Мужчина на то и мужчина, что он должен быть защитой.
А у нас оказалось, что наличие мужских первичных половых признаков - не есть мужчина. А нечто, тявкающее из под юбки ..
Защитой кого? Правительства? Зачем это людям?
Ми досі не перейшли до стадії справжнього прийняття.
Прийняття того факту, що росія прагне повного знищення України — нашої держави, нашої культури, нашої ідентичності.
Натомість продовжуються пошуки компромісів, умов, виправдань для очевидних злочинів.
А реальність одна: капітуляція означатиме не мир, а повне винищення всього українського.
І якщо росія залишиться безкарною, це лише породить нового, ще більш небезпечного монстра.
Графиня Шезвездицкая• 28 апреля в 13:48
Ответ дляannu-b519
Прекратите нести этот бред.
Хватит уже ..
Marc Antonio• 28 апреля в 13:48
Самый оптимальный вариант— это Украине открыть границы для всех желающих и перестать отлавливать людей на убой и станет проще
Ответ дляannu-b519
Місцевий західний бомонд це хто? І які цілі чоловіки виборюють на сході зараз, мир ? Захист від росії?
Ответ дляannu-b519
Потому, что это его рычаг давления.
Я предлагаю начать торговаться, про выход я не писала, но торговаться реально, а не с границами 2022 года или вообще 91.
Так так і торгується. Річ же в компромісних умовах, коли ні ми , ні рашка не виграли.
Тому ще тупикова позиційна війна. Як то кажуть - встати зі столу переговорів незадоволеними.
А путін цей торг і слабкість використовує для терору цивільних, і розводить трампа, і тягне час
Ответ дляannu-b519
Вас не смущает, что рашка напала?
Ну я про це і пишу, росія напала, росія припинення вогню не хоче. Чи не так?
Natal_ka91• 28 апреля в 13:50
Ответ дляMarc Antonio
Варіант. А то всякі потужні кричать що не хочеш воювати - здай паспорт. Хай дадуть можливість скинути, суто за їхньою думкою, баласт
Ответ для Кошкина мать
Які пункти торгів? Чітко без води. За що б ви торгуватися?
Остановка по линии, Крым на паузе, прекращение огня, армия на уровне как есть, оружие имеем право закупать, ну может по количеству обговорить, обмен пленными и КПП хоть один с оккупированной территорией. Это в общем.
Ответ дляdeep soul
Если есть вариант это остановить, значит нужно остановить
Если боневтик решает воевать дальше, пусть шурует сам и прихватит таких же желающих
Ви готові переїхати в Херсонську область і піти на ці умови закінчення війни?
Киев_Елена• 28 апреля в 13:51
Ответ дляSo_so
Вот это реально, а то тут плевались на прошлый вариант, а я говорила, что он слишком хорош, чтобы быть правдой.
+1, тоже подумала так) прошлый вариант сказочным был
Marc Antonio• 28 апреля в 13:51
Ответ дляannu-b519
Отличная идея, но не для стороны, которая объективно уступает
Графиня Шезвездицкая• 28 апреля в 13:51
Ответ дляannu-b519
При чем тут делает? Тут вопрос сохранения жизни.
Какой жизни?
Уточните.
Сохранение Украины, как государства - очень ничтожный процент.
Я так понимаю, что те, кто ’хочет жить’- ему пофиг, и он будет первым стоять за паспортом России.
Далее нашу территорию заселяют россиянами и мы все дружно становимся вторым сортом и рабами и нам уже в лицо будут говорить, что ’ это наша земля’.
Это вы жизнью называете?
Уточните.
Это вы жизнью называете?
Ответ дляMarc Antonio
Відкрити кордони, щоб сусідні держави перестали надавати біженцям прихисток і соц виплати, заборонити в´їзд в Україну і анулювати громадянство назавжди.
Ответ дляOlvia1987
Да, но они хоть шанс имели спастись, пусть и очень плохой, а мужчин вообще за людей не считают уже.
Киев_Елена• 28 апреля в 13:53
Ответ дляLudaSHS
Тобто таки тупик з м Запоріжжя, Херсон - тими територіями що не окуповані , але вони їх внесли в конституцію
Я вже писала в подібних темах, це саме головне і буде стіна. Я не знаю яким чином американці продавлять, напевно через бізнес ( Віткофф ось мріє про відновлення бізнесу з рф) , нафту , ціну, ринки..можливо б було знайти важелі, але так багато Але.
Тобто всі теми що були на тій неділі, і ми тут типу погоджувалися- туфта, повторюсь. Поки не буде вирішена задачка основна.
І триндьож 123 версій планів миру
Бо головний непогоджувпч - агрессор рашка
А ще мені тут доводили що пуйло згоден по лініі фронту заморозка. Типу відкат назад.
І триндьож 123 версій планів миру
Я думаю что американцы продавливать будут не путина….
Marc Antonio• 28 апреля в 13:53
Ответ для Кошкина мать
Вы даже не представляете сколько людей согласится на это