рф офіційно висунула свої умови для кінця війни — вимоги озвучив лавров
▪️демілітаризація та денацифікація України;
▪️Україна не вступає в НАТО;
▪️міжнародне визнання анексії Криму, Донеччини, Луганщини, Херсонщини і Запоріжжя;
▪️зняття санкцій з рф та повернення заморожених активів;
▪️не згода рф з пропозицію США щодо передачі контролю над Запорізькою АЕС Вашингтону й Україні;
▪️скасування в Україні мовних законів, зокрема, які обмежують використання російських мови, культури, церкви.
▪️Україна не вступає в НАТО;
Ответ длявиктория7аас
То что поляков геноцидили и убивали факт ,Воспоминания живых свидетелей есть.Но почему не было Брестской резни ,такая же ситуация в Западной Беларуси как и Западной Украине
Так і свідоцтва звірст поляуів є) От тільки українці адекватно приймають це як історичний факт і не носяться з тим, що поляки десятиріччями нищили українців.
Саме такі як ви це дістають і згадують коли їм зручно)
виктория7аас• 28 апреля в 22:03
Ответ дляМама Никитки-2
Тобто з сотень інтерв’ю, які давав Білецький ви принесли 20 річний нафталін з кацапськоі помийки?
Удалено администрацией...
Ответ длявиктория7аас
Под марку бандеровцев сволокли всех и полицаев и просто немецких прислужников кто украинок в том числе моих родственников загонял в вагоны в Здолбунове на отправку остарбайтерами в Германию,когда их Хрущев в 55 амнистировал они приезджали в свои села пикнуть боялись что б на вилы не подняли в 90-е осмелели
Якщо ви розставите там коми та крапки, можливо цю маячня стане трохи читабельніша та зрозуміліша. Поки - набір непов´язаних між собою слів.
Що саме ви намагалися нам донести? Знову щось страшне про бандерівців?
Ответ длявиктория7аас
Имеет значение что было сказано главное было сказаноили он взгляды поменял,Патриот Украины Билецкого ликвидирован в 2014; его функции перешли к Социал национальной асаблее вот чтото нацистки Заверухи невидно
Чудово. Ви не могли б навести статистику, скільки ж постраждалих було від дій даної організації?
виктория7аас• 28 апреля в 22:10
Ответ дляЧомучка
Это проблемы украинцев что не носятся сэтим
виктория7аас• 28 апреля в 22:16
Ответ дляЧомучка
Я не вхожу в их штаб и не общаюась с их кураторами в избушке
виктория7аас• 28 апреля в 22:18
Ответ дляЧомучка
Як це? На парашці є націоналісти???
А для вас это новость живой пример герой Бучи Сергей Коротких он же Боцман глава РНЕ любимец Авакова
Ответ длявиктория7аас
Ну а хоча б страшні бандерівці, серед яких вам довелося жити, ой страждати, і звідки з превеликим трудом ви змогли вибратися живою - скільки ж жертв на їхньому рахунку?
Скільки вони замучили мужніх бурятів?
Скількох дагестанців позбавили мови?
Дітей скільком чеченців вбили ці нелюди?
Скільки вони замучили мужніх бурятів?
Скількох дагестанців позбавили мови?
Ответ длявиктория7аас
Яке відношення має етнічний білорус до парашки ?
І звідки ж на парашці можуть бути націоналісти, поясніть? Там же живуть святі люди, які дбають виключно про інших, а не про добробут власної країни! Ну наприклад Жириновський, путін.
виктория7аас• 28 апреля в 22:26
Ответ дляSeehund
Как предлагаете уничтожать, расстрел? А вы видимо о рашисткой оккупации мечтаете, не стоит вы будете разочарованы, как и все остальные сепаратисты.
Особо буйных убирать я не мечта об оккупации но и не выезджаю хотя имею возможность и приглашения на работу
виктория7аас• 28 апреля в 22:31
Ответ дляЧомучка
Он родился в Тольяти в рашке в Беларуси служил и был завербован белорусским КГБ для борьбы с анитилукашенковским белорусским народным фронтом
виктория7аас• 28 апреля в 22:36
Ответ дляЧомучка
Тобто це єдиний на парашці націоналіст., я вас правильно зрозуміла?
В сортах г не хочу копаться
Мама Никитки-2• 28 апреля в 22:42
Ответ длявиктория7аас
Удалено администрацией...
О, боги… перестаньте конопастити кацапськи методички.
І Да, українці хочуть до цивільного заходу, і, прийміть як аксіому, не хочуть до завжди п’яної і тупої кацапії. І якщо вам не підходить це, а головне, ви боїтесь людей з франківська, то вихід лише один- шуруйте до кацапії.
І це не тільки вам адресовано, а й скаям, шеларам, Анна і іншій шушері. Хоча відзначу, що ви, за інтелектом, вищі за більшість матрьошок на порадниці
Мама Никитки-2• 28 апреля в 22:43
Ответ дляЧомучка
Майже. Головний посил- повертаємо до кацапії і буде всім щастя.
виктория7аас• 28 апреля в 22:47
Ответ дляЧомучка
А чим же ви займалися весь цей час у цій темі?
Вы ж про рашку спрашиваете я не сильно их темами владею Беларусь ее ладно
виктория7аас• 28 апреля в 22:53
Ответ дляМама Никитки-2
А можно было б никуда не хотеть а строить дома свою вторую Францию или пойти по пути северного соседа я в свое время давала интервью зеркалу недели о минусах и катастрофе ассоциации с ЕС оказалась права хотя угрозы от подобных Билецкому получала ,как видите оказалась права
Мама Никитки-2• 28 апреля в 23:28
Ответ длявиктория7аас
Єдина помилка України, що вона не вступила в ЄС і НАТО ще років 30 тому
ПС, я не знаю,скікі вам років, но особисто я чудово памʼятаю голозаду польшу 30 років тому. Так шо, не треба лякати людей тим ЄС .
anutka-e220• 28 апреля в 23:29
Ответ дляsky-labs
Люди с моим уровнем интеллекта тик ток не смотрят.
Люди с минимальным уровнем интеллекта не опираются в суждениях на видео в ютьюб.Так что с вашим не так уж и страшен тик ток
Ответ длявиктория7аас
Хм. Цитуєте рашистські побрехенькі і погано знаєтеся на росії? Як це?
Ви писали що добре знаєтеся на бандерівцях і так і не спромоглися написати скільки ж кацапів замучили ці безбожники.
То на чому ж ви тоді точно знаєтеся?
Ответ длявиктория7аас
Так а чим особисто вам загрожує Білецький?
Elena-eedc• 28 апреля в 23:51
Ответ дляЧомучка
Я их называю ’твари’: оно неспособно донести свою точку зрения, но поднять хайп - за милую душу. Да ну их, эти знаки препинания - просто это кому-то нужно. Фу (так собак от говна отзывают).
Ответ длявиктория7аас
Без суда и следствия, как завещало кгб? Очень интересная информация о ваших карьерных возможностях, но к чему она в контексте данной темы?)
Ответ дляanutka-e220
Вы знаете что в нашей стране проводятся гей-парады не смотря на ВП?
Лично на них присутствовали или все же доверяете глазам своим при просмотре видео?
_Злата Ibra_• 29 апреля в 13:38
Ответ дляSo_so
Потому что вся эта война за идеологию, не за территории. Поэтому просто признать Крым и заморозить по линии фронта для путина нет никакого смысла.
Да
_Злата Ibra_• 29 апреля в 13:41
Ответ дляmafansiya
Країна велика наша..Не кругом таке,але там де є,горе звичайно
Що будем все в горах жить?