рф офіційно висунула свої умови для кінця війни — вимоги озвучив лавров
▪️демілітаризація та денацифікація України;
▪️Україна не вступає в НАТО;
▪️міжнародне визнання анексії Криму, Донеччини, Луганщини, Херсонщини і Запоріжжя;
▪️зняття санкцій з рф та повернення заморожених активів;
▪️не згода рф з пропозицію США щодо передачі контролю над Запорізькою АЕС Вашингтону й Україні;
▪️скасування в Україні мовних законів, зокрема, які обмежують використання російських мови, культури, церкви.
▪️Україна не вступає в НАТО;
Ответ дляSo_so
Вот это реально, а то тут плевались на прошлый вариант, а я говорила, что он слишком хорош, чтобы быть правдой.
Минулий варіант це те, що вирішив Трамп, росія туди ніяким боком
Ответ для Кошкина мать
Цікаво тепер яка буде реакція Трампа
Тобто таки тупик з м Запоріжжя, Херсон - тими територіями що не окуповані , але вони їх внесли в конституцію
Я вже писала в подібних темах, це саме головне і буде стіна. Я не знаю яким чином американці продавлять, напевно через бізнес ( Віткофф ось мріє про відновлення бізнесу з рф) , нафту , ціну, ринки..можливо б було знайти важелі, але так багато Але.
Тобто всі теми що були на тій неділі, і ми тут типу погоджувалися- туфта, повторюсь. Поки не буде вирішена задачка основна.
І триндьож 123 версій планів миру
Бо головний непогоджувпч - агрессор рашка
А ще мені тут доводили що пуйло згоден по лініі фронту заморозка. Типу відкат назад.
І триндьож 123 версій планів миру
DarkBlueSea• 28 апреля в 12:59
Ответ дляNatal_ka91
Забембали. Залиште нас в спокою, тв**ки
Ні, вони ще про Запоріжжя та Херсон мріють
катерина12009• 28 апреля в 13:01
Ответ дляSo_so
Потому что вся эта война за идеологию, не за территории. Поэтому просто признать Крым и заморозить по линии фронта для путина нет никакого смысла.
Ця війна бо вона вигідна і вигідна всім крім нас. А прикриття і мовою і ідеологією і Кримом. Ну і звільненням як же без цього, щоб на той узький мир метеорит впав чи що
Ответ длякатерина12009
Достатньо вдосталь зброї, може Трамп хоч трохи прокинеться
DarkBlueSea• 28 апреля в 13:02
Ответ дляLudaSHS
І триндьож 123 версій планів миру
Вони потім скасують ці вимоги щодо ЗП і Херсону, і скажуть, що пішли нам назустріч
Ответ для Кошкина мать
Цікаво тепер яка буде реакція Трампа
З вчорашнього інтервʼю тези
Репортер: «Вы доверяете президенту Путину?»
Трамп: «Я дам вам знать примерно через две недели»
Трамп заявил, что он «крайне разочарован» российскими ракетными ударами.
Репортер: «Готов ли Зеленский отказаться от Крыма?»
Трамп: «Я так думаю, да»
✅
Далі буде...
Трамп: «Я так думаю, да»
✅
Далі буде...
Ответ дляLudaSHS
І триндьож 123 версій планів миру
Я из Запорожья, волнительно...Вся родня там сейчас.
Многие из моих друзей приняли решение уезжать, а сидели до последнего.
Графиня Шезвездицкая• 28 апреля в 13:05
Ничего нового...
Обычная стена для переговоров....
Война продолжается
Обычная стена для переговоров....
Война продолжается
А тепер ще не згодна на припиненя вогню, при тому вважає треба вибори, а це паралельні прямі. Щоб були вибори треба як раз і припинення вогню , і пуйло піде тільки після того як ресурсно невигідно війну буле толкати. На важелі Сша, надій мало? Просто сіртакі постійне, тягне час і розводить.
Vlada-Maria• 28 апреля в 13:06
Ответ длякатерина12009
Та все як і було, знову ця пісня про денаціфікацію.
ларчик відкривається просто...
Путін використав проти Трампа класичний прийом, яким користувався зокрема у переговорах по Сирії
Ответ дляvikaS
Безпека родини напередусім, зараз всюди небезпечно, в цій фазі пуйло чинить тиск на цивільних саме.
Я не тут про фронт Запоріжжя, і вихід наших відти - Ні. я про терор бомб, ракет, дронів
Мама Никитки-2• 28 апреля в 13:08
А шо змінилось з 22 року? Ну крім того, шо і штатам сказали йти нафуй?
Perfect look• 28 апреля в 13:09
Сейчас каждый будет свои хотелки по максимуму озвучивать, наши свои, раша свои, как говорится- забери всё и отдай половину и человек будет счастлив.
По факту будет что-то среднее.