Буданов каже-на Польщу.Сирський і Зеленський анонсують або до нас,або Прибалтика,Польща.патрушев і пуйло погрожують прибалтійцям і полякам,патрушев учора-всій Європі.По кацапо -білоруським каналам це "учєня большие Запад 2025 "типа 13 тис війська,техніка,авіація(пишуть,що до 200тис можуть зібрати з корейцями)Корейці вже офіційно у війні,визнали самі"помогаєм рос братьям"
gizzaGinora• 30 апреля в 09:17
Ответ дляsnejs
вы смеетесь? ) это информация уже сформулированная, в открытом доступе есть. Я еще буду тут формулировать.
Ну тобто, ви не можете сформувати))
Ну, напали бо напали?)
Ответ дляgizzaGinora
Ну тобто, ви не можете сформувати))
Ну, напали бо напали?)
можете считать, что не могу )) на самом деле, не хочу, ну за три года не прочить о причинах, и что они хотят, да даже тот же план который они выдвигают не прочитать. Ну о чем говорить? ) уже даже на советчице раз сто писали, если вы кроме советчицы ничего не читаете. Ну повторяться сто первый раз, ну извините, не буду )
Margo-01a6• 30 апреля в 11:32
Ответ дляsmilingsky2010
В интересах Украины, чтоб это были Сувалки. Да и легко это, если с двух сторон идти 50 км или сколько там, пол дня работы для них. А потом скажут: или отдаете нам Украину или вам п@да. И вот тут начнется самое интересное
Ой спасибо, живу в Сувалках как раз
Margo-01a6• 30 апреля в 11:34
Ответ дляmafansiya
Там канал є,по якому легко вороже військо пройде
Какой канал? Леса тут и очень густые
gizzaGinora• 30 апреля в 11:58
Ответ дляsnejs
О тааак, я крім порадниці нічого не читаю))
Але причини нападу сформулювати не можете саме ви)
І ще ви не можете зрозуміти, для чого ж росії війна з європою.
Спробуйте вийти поза межі порадниці)
Апель-синка• 30 апреля в 13:25
Ответ дляНаташа_32
Буданов ще в кінці 2024 року анонсував на 95% можливий сценарій повторного заходу кацапів зі сторони Білорусії на території Житомирської, Київської та Чернігівської областей. Мета - розтягнути форнт, зробити коридор через Житомирську та Вінницьку області до Придністровія та з´єднатись з ним.
Так там всё заминировано давно. Они по воздуху будут порхать или как?
Ответ дляsmilingsky2010
Сувалки то що? Чи як.
А як саме мають ці Сувалки віддавати Українцу? Вони якось на неї що, впливають, командують? Я якось не зрозуміла думку. Ну типу може ще у папуа нової гвінеї спитати віддати права на Укр?
Апель-синка• 01 мая в 17:58
Ответ дляНаташа_32
Так само заміновано, як було ’заміновано’ Чунгар, підступи до Гостомеля, Ізюму
Ні. Не по повітрю, а просто йти в лоб!
Не Чунгар, а Чонгар ))) Подступы к Гостомелю никто не минировал, так как это пригород Киева, а не приграничье.
Просто в лоб - это через болота и минные поля?
Ответ дляАпель-синка
Да всеодно, Чунгар чи Чонгар!
А там ті болота та мінні поля взагалі є?! Місцеві самі сміються. Таблички стоять, а міни поставити забули. Їх там немає просто. Все бутафорія, як кажуть військові - тактична хитрість. Так, що не смішіть людей!
Ті конуси бетонні, що іменують ’зуби дракона’ від авіабомб, снарядів артилерії розлітаються у різні боки аж гай шумить.