Царівна Жабка• 30 апреля в 18:10
Питання до тих,хто має
Остеохондроз,чи буває у вас біль у грудях, між лопатками та хребтом, головокружіння?Якщо буває,як часто? Головокружіння саме тоді,коли ходите(сидите, лежите без головокружіння)
Дякую за відповідь
Любовь Калистратовна• 30 апреля в 18:19
У меня остеохондроз, но оказалось, что камни в желчном отдавали в спину.
Пьяная вишня• 30 апреля в 18:25
У меня , каждый день делаю комплекс упражнений. Иначе и голова кружиться и болит все
Грибной_Дождик• 30 апреля в 18:54
У чоловіка, але попереку
Як болить, так тягне і зверху, і знизу, особливо ногу про тій стороні, ходити толком не може
Царівна Жабка
• 30 апреля в 19:56
Ответ дляПьяная вишня
Тоже ощущение будто голова в тумане?