Стопясят раз обсуждала• 02 мая в 13:07

Остеопат Репін

Дівчата, шукаю Остеопата, натикнулася на Дмитра Рєпіна. Може хто в курсі чи приймає він зараз в Києві. Або може іншого порекомендуєте.
ПультОт_БМВ• 02 мая в 13:41
Гугліть.У нього в інстаграм є контакти,запитаєте все,що хочете.
Не пью, не курю• 02 мая в 13:41
Рєпіна не знаю,але вам порекомендую шикарного спеціаліста Смірнов Юрій Анатолійович.Лікар-невролог, вертебролог, мануальний терапевт,клініка Медіком. https://medikom.ua/doctor/smirnov-yurij-anatolevic...
Я була його пацієнткою,він мене на ноги поставив
автор Стопясят раз обсуждала • 02 мая в 14:02
Ответ дляНе пью, не курю
Дуже вам дякую!