Протру пилюку• 03 мая в 18:39
Не можуть призначити співбесіду в зумі вже пʼятий день.
Ситуація: я дуже хочу влаштуватись в одну компанію вже дуже довго. (Майже рік певно) І весь цей час слідкувала за ними в ворк юа. Але підходящої для мене вакансії не було. Потім зʼявилась - і подалась, але вже не встигла і було зайнято. Я влаштувалась в іншу компанію, але досі слідкувала за ними. Через 3 місяці вони знову виставляють вакансію, я знову подаюсь і вони знову говорять що вже закрита вакансія ( тобто хтось встиг знову раніше мене). І ось через два тижні після цього останнього випадку мені пише hr ось це що на фото. Окей.. на наступний день я написала їй знову, так як була тиша. Нічого. На наступний день я знову написала - вона мені набрала відразу і пояснила що керівник все ще не виходить на звʼязок і вона чекає відповіді від нього, а сама на мою позицію співбесід не проводить, для цієї вакансії тільки керівник. Я сказала окей.…. І виходить от сьогодні вже пʼятий день як я чекаю призначення мені співбесіди в зумі… (вони вперше написали мені 29 квітня). Це якийсь капець…я себе вже накрутила до неможу. Скільки ще мені оптимально чекати? Я вже з роботи звільнилась із тієї тимчасової … і виходить шо зависла у повітрі - звідти вже допобачення, пʼятий день відпрацювання пішов, тобто до 14 травня працюю… а Бажана компанія так довго мовчить… Я все розумію, але все ж… що мені робити? Я зараз збожеволію вже…..
Цідило правди• 03 мая в 18:40
они не хотят вас брать, перестаньте давить на людей и ищите другую фирму
Протру пилюку
• 03 мая в 18:41
Ответ дляЦідило правди
Нащо вони тоді мені перші написали взагалі? Аби познущатись чи що… 😭😭😭
Новопоштинская• 03 мая в 18:41
Щось ваша ’компанія мрії’ дивно поводиться: певно відкриває вакансії технічно (для галочки), потім закриває, потім голову мороче. Вони і попередні разі нікого не шукали, або одразу брали ’своїх’.
Цідило правди• 03 мая в 18:42
Ответ дляПротру пилюку
hr хотел, но начальство сказало нет, скорее всего
ХуАнита• 03 мая в 18:43
Ответ дляНовопоштинская
Нема вакансій,які відкрили для галочки бо:
1. Розміщення вакансій для роботодавця платне
2. ЗП НR пов´язане з кількістю не закритих вакансій та швидкістю їх закриття
Протру пилюку
• 03 мая в 18:43
Ответ дляРання пташка
Собеседование еще не провели, а вы уже уволились?
Да(((
ХуАнита• 03 мая в 18:44
Авторе, звільнятися до того,як вам сказали, що вас беруть, ну якось дуже дивно
Уси Пуси• 03 мая в 18:45
Так,дивно,дитячий садок ,керівник у відрядженні,не доїхав,ще їде ,не під´їде..
Протру пилюку
• 03 мая в 18:45
Ответ дляХуАнита
Але мені 14 днів все одно відпрацьовувати, тому я подумала що таким чином скорочу терміни аби швидше приступити у них до роботи..
Рання пташка• 03 мая в 18:46
Ответ дляПротру пилюку
Да(((
Тот момент, когда не знаешь, что сказать
ХуАнита• 03 мая в 18:47
Ответ дляПротру пилюку
Ви зробили помилку, тепер залишитеся без роботи. Ну доросла ж дівчинка і не розумієте, що відпрацювання 2 тижнів- це нормально. І новий роботодавець,якщо ви йому сподобалися, зачекає
Протру пилюку
• 03 мая в 18:48
Ответ дляХуАнита
Більшість компаній насправді відмовляються чекати. До того ж у мене вакансія не така вже і цінна, аби мене чекали - оператор контакт центру 😭
ХуАнита• 03 мая в 18:49
Ответ дляПротру пилюку
Авторе, я НR і скажу вам точно, роботодавець готовий чекати гарного співробітника 2 тижні, і кандидат, який повідомить що може звільнитися одним днем , викликає недовіру
Протру пилюку
• 03 мая в 18:50
Ответ дляХуАнита
Але що мені тепер робити? Я так сподівалась на них, так зраділа коли врешті отримала зворотній звʼязок ….
ПростоБелка• 03 мая в 18:53
Ответ дляПротру пилюку
Вас навіть на співбесіду не запросили. Куди ви поспішили зі звільненням? А якщо не прийдете інтерв´ю ?
Рання пташка• 03 мая в 18:53
Ответ дляПротру пилюку
Искать новую работу.
ХуАнита• 03 мая в 18:53
Ответ дляПротру пилюку
Ви прийняли бажане за дійсне.
Шансів на те, що вам таки зателефонують мізер. У вас 2 варіанти:1. Спілкуватися із вашим керівництвом на предмет відкликання заяви. Якщо ви добре працювали в на ваше місце ще нікого не знайшли, то шанси залишитися є.
2. залишитися без роботи і розпочинати пошук
Протру пилюку
• 03 мая в 18:54
Ответ дляПростоБелка
Я впевнена що пройду. Просто реально голову морочать якось підозріло… я не розраховувала що таке буде ….
ПростоБелка• 03 мая в 18:55
Ответ дляПротру пилюку
Якщо вона взагалі відбудеться. Тільки вам терміну не призначили.
Протру пилюку
• 03 мая в 18:56
Ответ дляПростоБелка
Буде норм ще чекати до вівторка а потім знову написати? Бо вони при спілкуванні виглядали досить зацікавлено …
Чеширская кошечка• 03 мая в 18:58
Шукайте іншу роботу чи повертайтеся на своє місце, тут у вас шансів нуль
Не за Будка• 03 мая в 18:58
Мало того, що вони мутять із вакансією і співбесідою, так ще й hr якась безграмотна - зверніть увагу, скільки помилок вона зробила у своїх повідомленнях. Не розумію, чим вас так привабила ця компанія. Ви хоч відгуки співробітників про компанію почитайте в інтернеті, може це якась шарашкіна контора. Існує велика вірогідність, що якщо ви все-таки потрапите туди на роботу, ви дуже сильно розчаруєтесь, бо ви собі багато нафантазували.
В кінці кінців, якщо ніяк не виходить туди влаштуватись такий довгий час, може це знак, що не треба?
ПростоБелка• 03 мая в 18:58
Ответ дляПротру пилюку
Зацікавлений роботодавець відповідає в чітко вказані терміни. Вона вам написала відповім за годину, а відповіла через 3. Приїде керівник завтра, а не приїхав досі. Мені це не виглядає на зацікавленість.
Вам правильно вище написали- ви видаєте бажане за дійсне.
Margaret Rose• 03 мая в 19:01
Ответ дляПротру пилюку
Авторко, ймовірно вони вже знайшли когось, або це шарашкіна контора, або неактуально, але з якихось причин морозяться сказати.
Може якихось 10% що вони вам реально зателефонують чи напишуть і запросять на співбесіду.
Зачекайте ще кілька днів, нічого їм не пишіть/не дзвоніть (ви з ними мали достатньо контакту, щоб вас запам´ятали), на попередній роботі спробуйте відкликати заяву (тільки поясніть це грунтовно, якщо у вас серйозна контора і ви хороша працівниця - вас повернуть).
Я теж колись була в таких ситуаціях, 5 чи 6 (!) компаній оббігала за кілька днів, на співбесіді здавалося, що я їм підходжу, ’продала’ себе нормально. Обіцяли повідомити про результат співбесіди до кінця дня - і від жодної не було ні слуху, ні духу.
Margaret Rose• 03 мая в 19:03
Ответ дляПротру пилюку
В контакт-центрах плинність доволі висока, але якщо ви себе гарно зарекомендували, то вас можуть повернути
Кава з адреналіном• 03 мая в 19:03
Что это за странная компания мечты и на какую зарплату вы мечтаете туда попасть?
ХуАнита• 03 мая в 19:05
Ответ дляMargaret Rose
Компанії, які не повідомляють кандидатів про результати співбесід,навіть негативні, це погані роботодавці. Так саме зневажливо,вони ставляться і до дійсних працівників. Вам пощастило, що вас не найняли
julia-678c• 03 мая в 19:05
Ответ дляПротру пилюку
Ищите другую работу