Забрызжу ядом• 05 мая 2025

Дівчата, я вже декілька днів у шоці. Я не знала з ким жила 10 років.

Посварились. Чоловік за моєю спиною подав на розлучення.
Коли ми посварились він пішов з дому на 3 дні, потім повернувся. І поводив себе наче нічого і не сталося. І тут я дізналась що він подав на розлучення. Він планує відкривати свій бізнес і позичає на це кошти, і далі меле наче так треба краще бути розлученими. Заява про розлучення просила відкликати , він обіцяв що зробить але не робить. Шукає 10001 причину і не робить. Я просто шокована( В нас росте дитина, і для мене це був як удар в спину, чесно. Я не знаю навіть як бути. Скоро треба переїжджати з житла в якому ми живемо, а я просто в шоці
жінка незаміжня• 05 мая 2025
Ответ дляЗабрызжу ядом
Він в таке не повірить і посміється, так як все оформлено не на нього,і нічого я не тримаю
нічого страшного, все що нажили у шлюбі ділиться навпіл, так що вперед, йдіть у державну контору адвокатську та подавайте
жінка незаміжня• 05 мая 2025
Ответ дляПампушечка
не потрібно такого казати. Ні з метою маніпуляції, ні щоб налякати чи повипендрюватись, а тим більше, якщо справді готується зустрічна справа.
я б взагалі й не казала, просто тишком пішла подала
r25-1• 06 мая 2025
Ответ дляпарИла я парИла
Вы в адеквате? Собираетесь жить с человеком, который тайно подал заявление на развод??? Бегите
та куда, 100% автор не работает...возможно и не работала никогда
r25-1• 06 мая 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
Привіт не маленька сварка. Привід - велике ХОЧУ, в нього інша
точняк, любовница сказала покажи паспорт....
r25-1• 06 мая 2025
выспросите все про бизнес, и откройте сами