Забрызжу ядом• 05 мая в 19:24

Дівчата, я вже декілька днів у шоці. Я не знала з ким жила 10 років.

Посварились. Чоловік за моєю спиною подав на розлучення.
Коли ми посварились він пішов з дому на 3 дні, потім повернувся. І поводив себе наче нічого і не сталося. І тут я дізналась що він подав на розлучення. Він планує відкривати свій бізнес і позичає на це кошти, і далі меле наче так треба краще бути розлученими. Заява про розлучення просила відкликати , він обіцяв що зробить але не робить. Шукає 10001 причину і не робить. Я просто шокована( В нас росте дитина, і для мене це був як удар в спину, чесно. Я не знаю навіть як бути. Скоро треба переїжджати з житла в якому ми живемо, а я просто в шоці
Love_Love_Love_• 05 мая в 19:54
Ответ дляЗабрызжу ядом
Для мене бути дружиною це важливо. Я не хочу бути ніким. Він про це добре знав… і не обговоривши зі мною просто подав тихенько за спиною на розлучення(
Так ви йому і так не доужина, вибачте ви для нього ніхто. Бо так не поступають
автор Забрызжу ядом • 05 мая в 19:54
Я вже тут знову з розуму сходжу і знову ридаю
Не буде він забирати заяву і на тому кінець
Нехай йде собі
Пампушечка• 05 мая в 19:54
Ответ дляЗабрызжу ядом
А Ви без нього - ніхто?
Вам потрібно розвивати самоповагу до себе, бо то ппц.

Майно спільне маєте? Дитині скільки?
Околовита• 05 мая в 19:55
Ну все вы теперь свободная женщина, советую найти мужика помоложе да посочнее и отпраздновать, что мусор из вашей жизни решил вынести себя сам
Love_Love_Love_• 05 мая в 19:55
Ответ дляНЛОша
Просто поговоріть з чоловіком нормально? Шо куди як навіщо? Почуєте його. Чи я щось не розумію...
Людина яка подає в тіхушу на розлучення не буде вести нормально діалог
Околовита• 05 мая в 19:56
Ответ дляLove_Love_Love_
Да какие могут быть разговоры с крысой?
Завжди з рушником• 05 мая в 19:56
Ответ дляЗабрызжу ядом
Він нічого і не буде відкликати🤣 Він собі просто прийшов покористуватися мною. А я сиджу і як дурна. І думаю - хто ти?(про нього). Це просто нова людина переді мною. Я думала таке тільки в кіно буває
Это не новый человек, а гнилой человек!
Так адекватные люди не делают.
Жлобы, бабники, трусы, предатели - это из таких ваш.
Что делать? Ответ: культурно послать и добавить: решил развестись, хорошо, будь тогда мужиком до конца: уйди сегодня и не появлялся больше в моей жизни ни-ког-да.

Не жалейте себя! И смотрите теперь на него, как на гнилого, жалкого предателя. И разве стоит держатся за такого?
Гоните его! Как бешеную крысу гоните! СЕГОДНЯ
Love_Love_Love_• 05 мая в 19:57
Ответ дляЗабрызжу ядом
Нехай йде собі
Ви реально думали що буде?
Зайканалужайке• 05 мая в 19:58
Блин, почти моя история. Оказался нарциссом, это жесть
автор Забрызжу ядом • 05 мая в 19:58
Ответ дляLove_Love_Love_
Ви реально думали що буде?
Чесно, так я повірила. Думала всяке буває, може настільки впав в нерви…
автор Забрызжу ядом • 05 мая в 19:58
Ответ дляЗайканалужайке
Він такий і є. Тому мабуть так боляче відпускати його
Жертва интернета• 05 мая в 19:58
Ответ дляЗабрызжу ядом
а то что непонятно с кем и где шлялся 3 дня вас вообще не беспокоит? уже это достойно полноценного развода и никаких разговоров с ним
Love_Love_Love_• 05 мая в 19:59
Ответ дляЗабрызжу ядом
Зніміть рожеві оку, чим швидше тим краще для вас. Заяву ніхто не забере, ппричина розлучення - нова баба.
Думайте про себе. До речі, що його мама каже на це все?)))
Зайканалужайке• 05 мая в 19:59
Ответ дляЗабрызжу ядом
Посмотрите на ютубе сейчас популярная тема интервью с нарциссами. Вы прозреете
Завжди з рушником• 05 мая в 20:01
Ответ дляЗабрызжу ядом
30.
Тю, вы молодая ещё! Даже в 50 не унывают и не печалиятся за такими как этот.
Вы найдёте ещё себе СВОЕГО человека!
Выше нос!
автор Забрызжу ядом • 05 мая в 20:02
Ответ дляЗавжди з рушником
Вы найдёте ещё себе СВОЕГО человека!
Выше нос!
Дякую. Просто якби ви знали як сильно мені обідно
Пампушечка• 05 мая в 20:02
Ответ дляЗабрызжу ядом
Нехай йде собі
Подавайте на аліменти, це можна зробити будучи в шлюбі. Сума аліментів буде нараховуватись з моменту подачі, тому не тягніть.
Маєте серед знайомих адвоката? Краще все робити через адвоката, щоб на лоханутись десь.

Роботу маєте? Спільне майно?
Завжди з рушником• 05 мая в 20:02
Ответ дляЗабрызжу ядом
Порадьте як себе поводити? Я чесно в тупіку і в шоці
ЛЮБИТЬ СЕБЯ! Всегда и везде
Милота• 05 мая в 20:03
Меня аж триггернуло, всполнила как первый муж, когда хотел пойти гулять с дружками, находил повод для скандала, на ровном месте, и сваливал на такси на всю ночь или пару дней. А как подсобирали деньги, на крысу купил квартиру и оформил все на свою мамашу, и тоже перед этим спровоцировал ссору, и каждый раз говорил- это ты виновата, ты такая хреновая
Молодая была, дура, сколько времени потратила на это говно, больше всего жалко потраченных коту под хвост лет
автор Забрызжу ядом • 05 мая в 20:03
Ответ дляПампушечка

Роботу маєте? Спільне майно?
Спільного майна немає. По факту є , по документах ні)
Немаю адвоката ніякого взагалі
Роботу на даний момент шукаю, так як з минулої за певних обставин треба було піти
автор Забрызжу ядом • 05 мая в 20:04
Ответ дляМилота
От і я така. Стільки ж дурно витрачених років
Пампушечка• 05 мая в 20:04
Ответ дляЗабрызжу ядом
Такого треба посилати, а не боятись відпускати. Ви що?
Працюйте над собою, розберіться що відбувається, тому що він почне ще з Вами бавитися у ігри...
автор Забрызжу ядом • 05 мая в 20:05
Ответ дляПампушечка
А він вже почав і при чому давно.
Перша леді колгоспу• 05 мая в 20:05
Ответ дляЗабрызжу ядом
Нехай йде собі
А ким зараз чоловік працює? Ось до цієї ідеї з приватним підприємцем? У нього був стабільний дохід не в конверті, а офіційний? Чи він був безробітний?
Распутница• 05 мая в 20:06
Ответ дляЗабрызжу ядом
Можна питання: як після такого , що відбулося у вас, тобто сварились і чоловік просто зник на три дні, можливо і з бабою був, так от, як можна хотіти з таким сексу?
Мені для сексу, окрім того, що я хочу з цією людиною, треба бачити, що мене цей чоловік бажає, саме мене. Що він для цього залицяєця, чи намагається зробити романтичну обстановку, там масаж, або додому їде з моїми улюбленими фруктами, тістечками. Обійми, слова, що мене бажають.Короче, по різному, але ніяк не після того, як мене так образять, як вас. Я після такого і сама подумала б про розлучення.
Ваш чоловік , що зробив, щоб ви погодились, навіть не так, захотіли його як чоловіка? Що робять такі чоловіки, як ваш, щоб у вас з´явилося бажання бути саме з ним?
Love_Love_Love_• 05 мая в 20:06
Ответ дляЗабрызжу ядом
Немаю адвоката ніякого взагалі
Це ж не перша ваша тема про нього тут?
Пампушечка• 05 мая в 20:07
Ответ дляЗабрызжу ядом
А він вже почав і при чому давно.
Маю на увазі, що зараз почне розлученням маніпулювати. Ще не факт, що піде, коли Ви перестанете випрошувати залишитись. Зараз важливо не попастись на гачок, а чітко усвідомлювати реальність.
Колупалочка• 05 мая в 20:07
Ответ дляЗабрызжу ядом
Нехай йде собі
А якби забрав ви би спокійно жили з ним далі, не маючи жодної довіри і постійно чекаючи якоїсь підстави? Зате ж у статусі заміжньої, так?
автор Забрызжу ядом • 05 мая в 20:08
Ответ дляРаспутница
Відповідь проста. У вас є самоповага і любов до себе, а в мене ні. Зі мною так можна, з вами так не можна
Колупалочка• 05 мая в 20:08
Ответ дляЗабрызжу ядом
В сенсі, ніким? Ви людина, жінка, мати, донька, громадянка і багато чого іншого