ШанельКуКу• 06 мая 2025

Кажуть, після року з дитиною стає легше.

А як насправді? Як було у вас?
аромат Жука• 06 мая 2025
Ответ дляПліткарка
А вы уже на свадьбе плакали?))
Ні, я поки що плачу від підліткових вибриків 16-18
На привозе• 06 мая 2025
Вам врут , легче станет только когда уже отдельно будет жить
Пи Пи Пилюля• 06 мая 2025
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
Самі легкі часи , це маленьке , до року ніяких проблем, що там важкого?
З року вже активно діти ходили, то звісно я більше часу приділяла, і вдома і на вулиці, їжі теж більш уваги, діти вже їли різноманітно, то на готовку трохи більше часу. Також більше грали, читали, розвивалися. Як на мене , до року золоті часи.
Дочка до года орала просто бесконечно ,или на руках носить качать ,днем спала только в коляске ,качать или возить, остановились- сразу просыпалась и кричала
Если не спала ,то только на руках
Специально не приучала к такому, постоянно пыталась приучить спать без движения и качания ,но ничего не вышло у меня
Выбор был или носить на руках и возить в коляске целый день ,или ребёнок орёт как резаный ,надолго меня не хватало
Так что кому то золото время ,а я с ужасом этот дурдом вспоминаю
Болтушка Му• 06 мая 2025
Ответ дляЯзвочка
Самое лёгкое время это первые пол года, потом после 2 и до 7-8 нормально, а потом после 18 станет легче, если нормальное воспитание)
Не согласна совершенно,самое моё трудное время,были суицидальные мысли. После года реально легче,после 2х прям отлично. Правда,нужно быть в тонусе,потому что ребенко активный физически - велосипед,горки,мячик,уже и тенис осваивает в 2.9.
Язвочка• 06 мая 2025
Ответ дляБолтушка Му
А что там трудного? Гулять, кормить, менять памперс и спать с ним? А сейчас да, ни минуты спокойствия не будет, нужен глаз да глаз за ним.
Болтушка Му• 06 мая 2025
Ответ дляЯзвочка
Потому что все разные,вам было интересно с куклой,а мне интересно с человеком у которого уже есть свои мысли и желания. Я могу с ним в музей пойти,зоопарк,кафе,ферму и ему там интересно. А до года это только обслуга,плохой сон,прикормы,прививки,памперсы.
Налогообложу• 06 мая 2025
брешуть, оце почне повзати, то рахуй до 6 років життя - біг за дитям, аби ніде не влізло
Пліткарка• 06 мая 2025
Ответ дляаромат Жука
Та, вот когда вам скажут, мама, ты полчаса назад стала бабушкой, вот то слезы))).
Розумна Губка• 06 мая 2025
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Нуль забули. Після 10
Та мені до десяти,було легше,до року взагалі золота дитина була
nabludatel• 06 мая 2025
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
Тобто з першою дитиною після року легше?) Автор саме це питає. Коли дитина починає більш активне життя, їй треба всього більше і уваги вашої, це легше?
Моя дитина з рук не злазила.
Я не розумію як це після року більше уваги ніж до року.
Язвочка• 06 мая 2025
Ответ дляБолтушка Му
Вопрос не в интересах, а в трудозатратности, разве мы не об этом говорим?
Язвочка• 06 мая 2025
Ответ дляПліткарка
Или когда вы своими глазами увидите рождение внучки 🥰
Ошеламиссимо• 06 мая 2025
Як це легше після року? Коли дитя може вже саме залізти всюди, в рот запихнути щось, вивалитись кудись, втекти. Це дуже важкий період після року. Це постійний нагляд, а вони ще притаююттся щоб шкоду зробити, або ховаються що не знайдеш. Це такий треш. Ну а пізніше то грання на нервах коли садочковий час підійде
Ошеламиссимо• 06 мая 2025
Хочу автора почути через років 15
Страхованная• 06 мая 2025
Лет ло 10 вообще все ок было, потом пришел он- подростковый период, вот где треш, а не вот это вот все
Ошеламиссимо• 06 мая 2025
Вам брешуть щоб ви не розкисали.
Накладні мюслі• 06 мая 2025
До года было проще, почти отпуск
ПлакалаВАвто• 06 мая 2025
Ответ дляВкаблучках
Ага, до 14, а потім новий жестяк починається.
В нас поки рівно йде, подивимося
мегамоСГ• 06 мая 2025
стане легше, коли ви підлаштуєте дитину під графік, так як зручно і комфортно вам.
Карамбулкул• 06 мая 2025
Мне после 2 лет примерно стало легче, но у меня ребенок спокойный относительно. Самый ужасный период был это первые месяцы, боялась что-то не так сделать, оно ж такое хрупкое и нежное мне казалось) Сейчас пареньку почти 17, меня может поднять🙂
Стильна штучка• 06 мая 2025
Дело в деньгах, если их много, никогда не тяжело с детьми)))
Смайликівна• 06 мая 2025
Самый лайтовий вік це до року. Їсть, спить, сам себе розважає. В коляску поклав, пішов погуляв, памперси треба змінювати і купати.
Не бачу великих складнощів.
Після того, як піде - почнеться веселуха. Але і це пройде. Років з 3.5 буде легше. Садочок вже буде, більше часу на себе. Потім школа перші класи - лайтові часи. А потім в двері постукає підлітковий вік. І почнуться свої нюанси .
ИНЬэтовамниЯНЬ• 06 мая 2025
Ответ дляВкаблучках
Мені здається що якщо до 10 років був бунтар і було складно, то після 14, вже на будь- які вибрики імунітет. Щоб не зробили, то вже так і треба.
ИНЬэтовамниЯНЬ• 06 мая 2025
Ответ дляНакладні мюслі
До года было проще, почти отпуск
Я з молодшим у відпустку по народженню не ходила. Працювала навіть в пологовому, поміж преймами. Працювала до 9 міс. Кормила грудьми працюючи за компом. А в 9 міс дитина поповзла і все. Шнури в роті. Своя клавіатура йому не потрібна, потрібна моя. У ванну і туалет мені не можна, істерика. Закінчилась моя робота.
Шалена красуня• 06 мая 2025
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
Мені було набагато легше і цікавіше після 2, до року це капець якийсь, день сурка, повна залежність, ніякої віддачі. Коли почала розмовляти стало класно і цікаво
Забагаловка• 06 мая 2025
Ответ дляПлакалаВАвто
Немного легче стало после 13
і приходить пділітковий вік
Куда ж без меня• 06 мая 2025
Моим 3.5 и 1.8 - пока сложно не было.
Все очень понятно и легко
MacOS-ница• 06 мая 2025
всегда будут какие-то проблемы. Моему сыну 11 лет - ну ночью кормить его уже не нужно, но нужно на чт приготовить костюм для выступления, спланировать летние каникулы, проверить есть ли у него хоть одна ручка в пенале, нагавкать чтобы бросил приставку и пошел спать, приготовить ужин, записать на стрижку и тд. Это уже легче?
Болтушка Му• 06 мая 2025
Ответ дляЯзвочка
Мне трудозатратно быть обслугой,не спать нормально,даже гв,ненавижу это высиживание и вылеживание.
Мир Мир Мир!• 06 мая 2025
через два тижні 18 років. В принципі, трохи легше стало. Принаймні вона інколи прибирає на кухні