Бешене сарі• 06 мая 2025
что не так? сегодня меня послали за то что мой ребенок
мой ребенок сидел на кассе самообслуживания пока я пробивала продукты, тут сбоку девушка сделала замечание
диалог:
- ваш ребенок в обуви там где складывают продукты
- а как собак в тележки садят так что?
- для собак есть тележки как и для детей
- она же сидит не стоит
- ясно яжемать
- отстань, а то сейчас сделаю тебе яжемать
- пошла …
что с людьми не так? почему все такие агрессивные? особенно к детям
диалог:
- а как собак в тележки садят так что?
- она же сидит не стоит
- ясно яжемать
- пошла …
Оно само купилось• 06 мая 2025
Ответ дляТайТаке
Жаль что не упал. Может так мамаше дошло бы.
Ребенок то тут причем, ему года 1,5-2. Я вообще к детям тележках спокойно отношусь, но тут удивилась
Бандитка Сью• 06 мая 2025
Ответ дляНе пириживай
Це реалії України. Дуже зросла агресія до тварин і дітей. На психологічному рівні свою нікчемність люди виміщають на меньших (дітях, тваринах). Відсутність емпатії та здорового глузду.
Агрессия к детям и старикам была всегда
Планшетница• 06 мая 2025
Ответ дляПолБатона
Попой там, где складывают продукты?
Тим паче продукти мають бути запаковані
Мания-Величия• 06 мая 2025
Агресивні не до дітей, а до яжмамок, які скрізь пхають своє ’найлуччє что со мной случілось’ та вимагають до себе поблажок.
Ситуація 1. Їхала недавно в потязі, спеціально купила в купе нижню й верхню полицю, щоб ніхто не лазив наді мною. Заходить яжмамка з майбутнім любителем ділити рахунки 50 на 50, років 5ти. Спочатку вона дуже хотіла щоб я поумилялась її чаду та порозважала його. Дитина до мене навязливо лізла, вона ніяк не реагувала. Я вдягнула навушники та лягла внизу. А потім він вирішив влаштувати атракціон та лазити по верхніх полицях, гепати, орати, зачіпати мої речі. На моє спокійне зауваження ’ Будь-ласка, нехай не чіпає’ вона видала ’ А ЧО? Він грається так!!!’
Ситуація 2. В нас була своя кавярня, з диванчиками всередині. І вкотре спостерігала, як приходять яжмамки й садять малу дитину В ВЗУТТІ з ногами на диван...Типу бруд на її тапках не такий як в дорослих чи що? На зауваження офіціанта - завжди був словесний понос, погрози, й скандали...
ОТ ШО в голові в таких?
Галябалована• 06 мая 2025
Ответ дляАшотакоя
Проблема в том, что вес этой полки рассчитан на продукты, а не на прыгающе-сидящего слонёнка автора.
Если бы под ребёнком автора та полка немного треснула, то автор купила бы магазину новую кассу самообслуживания? Или наоборот она яжемать в суд подала бы, что её бусинка могла упасть сломав полку?
6 пляшок води по 2 л це 12 кг, плюс інші продукти. Поличка явно розрахована на вагу до 30 кг мінімум. Дитина явно легше,адже першокласник важить трохи більше 20кг, а у автора явно дошкільня мале.
Клин_Кляйн• 06 мая 2025
Ответ дляГалябалована
Это место для ребёнка не предназначено) Всё) Или теперь можно детей помещать в любые свободные углы?)
Страхованная• 06 мая 2025
Ответ дляЗадолбулька
На складі магазину ті продукти де тільки не валяються. Приходите додому - мийте їх або протирайте вологою ганчіркою.
Так може зверху 💩?
Раз все одно мити потім
Задолбулька• 07 мая 2025
Ответ дляСтрахованная
Так може зверху 💩?
Раз все одно мити потім
Пташки і мишки на складі легко виконують Ваші бажання