Королева краси• 07 мая 2025
В Киеве тревога уже больше двух часов. Где ваши дети?
В садике в убежище? Школы работают? Или может не повели после такой ночи
КликОЛЬКА• 07 мая 2025
Ответ дляПоумничка
По линиифронта да, в тылу тихо было.
Что показалось, что если Путин захочет, мир может наступить завтра
Та не соромтеся, тут вам за це нічого не буде, пишіть хуйло, ця шанобливість зайва
Пліснявілий сир• 07 мая 2025
Ответ дляВеселуха Муха
Удалено администрацией...
Це вам мозок хтось зʼїв-він сказав, що у них може щось трапитись, а спишуть на нас
Пліснявілий сир• 07 мая 2025
Ответ дляОбнимашкина
Це не я вигадую.
Підкресліть червоним де тут про «лупашити по червоній площі»? Брехло
Алина-eb61• 07 мая 2025
Ответ дляСветка-пипетка
Щоб вас не прибило на їхній території
так а чего 3 года не выгоняли а сегодня выгнали
что-то новое появилось в воздухе?
Kidstaff Bot• 07 мая 2025
Дорогі учасники, тема втратила свою актуальність і більше не сприяє продуктивному обговоренню, тому ми її закриваємо. Дякуємо за ваш внесок та з нетерпінням чекаємо на нові цікаві дискусії від вас.
З повагою, Команда Kidstaff