ПотеряласЯ Я...• 08 мая в 21:15

Електронний кабінет Пенсійного Фонду

Зайшла в свій кабінет.Там дані тільки з 2004 року. А стаж з 1990. Як зробити, щоб всі мої дані були там? На даний момент працюю офіційно і трудова моя на підприємстві. Чи відділ кадрів може внести мої дані? Чи зможуть мені видати трудову?
Парова машина• 08 мая в 21:19
Трудовую вам обязаны отдать на руки, если вы захотите. Вам нужно её отсканировать или просто сфотографировать и загрузить в свой кабинет. Алгоритм есть на ютубе
No problems• 08 мая в 21:20
Так пусть отдел кадров загрузит вашу трудовую.
Alex_Kri• 08 мая в 21:26
тем более можно загрузить, не только трудовую, но и диплом
Забула що?• 08 мая в 21:28
Я ездила в пенсийний фонд с трудовой и там мне отсканировали
Сито для думок• 08 мая в 21:30
За вас оцифрує відділ кадрів, там чи до кінця цього року їм дали строк, чи наступного.
ЖующаЯКонфету• 08 мая в 21:31
Вам надо обязательно оцифровать,чтоб не потерялась.
Хома з пастою• 08 мая в 21:42
Ответ дляAlex_Kri
Ну еще трудовую возможно, чтоб потом не было проблем с начислением пенсии, но диплом зачем? Зачем лишнее в инет выставлять?
Alex_Kri• 08 мая в 21:43
Ответ дляХома з пастою
это входит в трудовой стаж (до 2004 года)
Парова машина• 08 мая в 21:55
Ответ дляХома з пастою
Затем, что у многих он входит в стаж
Видящие_помогите• 08 мая в 21:57
З 01.01.2004 року вступив в дію закон ’Про загальнообов´язкове державне пенсійне страхування’, страховий стаж почали вносити електронно. Хоча, при замовленні довідки в пенсійному ок- 5, підтягується стаж з 1 липня 2000. Весь попередній стаж рахується з трудової книжки, якщо нема виправлень і довідок про стаж. Якщо в трудовій книжці є записи з 01.07.2000, а підтвердження персоніфікації ( електронно ) нема, то й стаж не рахуватиметься, тобто, ви працювали не офіційно.
Цвіпканя• 10 мая в 01:04
Якій б дані з трудової книжки до 2000 ви б не внесли - при нарахуванні пенсії вони повинні будуть підтверджені архівними даними.
Я - дама передпенсійного віку. Половина моїх подружок вже оформили пенсію. І зіштовхнулися з тим, що не змогли підтвердити стаж з радянських часів. Хоча є правильні записи в трудовій книжці. Але підприємства були ліквідовані в 90-ті роки і не здали відповідні документи до держархіву.