Престидижитатор• 09 мая в 08:02

Соплі, кашель нечасто

З минулої суботи в дитини був забитий ніс. Погано дихає. Отривін 2-3 дні і все ок. Але соплів вдень майже немає, вранці після пробудження є достатньо , видуваються. Чим капати носа від них?
І є нечасте , але є, покашлювання, відчувається що з мокротою, але її дуже мало. Думаю що то від соплів. Але хз.
Кашлю більше вранці, в школі каже майже не кашляє, десь колись і ввечері вдома також рідко.
Дитина немаленька 12 років, але вже тиждень соплі і покашлювання.
Легені чисті, слухати ходила. Що можна дати від того кашлю ісоплів? Щоб швидше все пройшло
Планшетница• 09 мая в 08:37
Скоріш за все, наразі так і буде (поки що). Є причина.
В мене так само. 2 години після сну, кашель, соплі, а потім цілий день все норм. Читала в інеті, що від положення тіла під час сну. Або якийсь алерген. А на вулиці, теж все норм. Як би нічого страшного, просто дискомфорт...
автор Престидижитатор • 09 мая в 08:38
Ответ дляПланшетница
Так і лікар сказала , що потрібно почекати, але соплі не проходять, вдень майже немає, вранці видуваються і від того той кашель. Чим вилікувати ті соплі?
Планшетница• 09 мая в 08:42
Ответ дляПрестидижитатор
Це не лікується. Це фізіологічно (на мою думку). Хочеш висушити слизову?
Отривін.. він тільки покращує дихання, як і морська водичка (можна промивати) - але в разі хвороби. А тут, не хвороба.
автор Престидижитатор • 09 мая в 09:00
Ответ дляПланшетница
Я так підозрюю то була легка віруска, бо тиждень тому ніс не дихає 2 дні +-, потім попустило і соплі почали витікати . Але не проходять
Чемна панночка• 09 мая в 09:01
Ніяк це не вилікувати. Соплі пройдуть і кашель зникне
автор Престидижитатор • 09 мая в 09:02
Ответ дляЧемна панночка
Дякую. Може чимось прискорити виліковування тих соплів?
Чемна панночка• 09 мая в 09:48
Ответ дляПрестидижитатор
Якщо це звичайні соплі, то ніяк не прискорити. Лише можна промивати сольовим розчином.Я роблю сама купую фізрозчин і спеціальну морську сіль. Розчиняю пакетик цієї солі в 200 мл фізрозчину і в пусту бутилочку з під судинозвужуючих. І діти протягом дня миють ніс
автор Престидижитатор • 09 мая в 09:52
Ответ дляЧемна панночка
Дякую