Малинка• 10 мая в 05:52
Не зря я ушла от бывшего мужа
5 лет назад ушла от человека. И вот уже как 5 лет я убеждаюсь, что поступила правильно.! У нас есть совместный ребенок, скоро у малого день рождения. Мы сейчас как и многие не дома, но в Украине , но не дома. С нашим домом непонятно что. Ребенок на день рождения попросил ноутбук. Мы всей семьей начали собирать, бабушки дедушки. И он сказал, что переедет около 10 тыс ребенку. Я нашла хороший вариант и попросила подарить раньше денег , что бы забрать . На что он сказал , что даст только 15 числа и точка . Большую часть я уже выплатила, но не хватает , реально отрываю . Работаю ищу клиентов в общем стараюсь. Ребенок позвонил и попросил папа помоги пожалуйста , уже три дня как папа читает морали … Ситуация с деньгами у него нормальная ( точно знаю) А мне написал лично , я тебе денег не дам, что бы ты в глазах у ребенка выглядела «балаболкой» вот так вот. Спасибо случаю в жизни ,что отвел меня от такого мудилы! 10 лет брака . Что бы насолить мне , поступить полдо с собственным ребенком.
Коренная киевлянка• 10 мая в 16:45
Ответ дляГл. Амурная
да, мама и должна объяснить все как есть, что папаша жлоб, вот и все! нет тут никаких обид на этого недомужика, есть реальная ситуация. двойной удар будет, если она будет его выгораживать перед ребенком, вот это совсем неправильно
А почему папа жлоб?
Он дарит 5 тыс на др.
У меня есть знакомые, которые ничего не дарят вообще и алименты выбивать нужно.
Это мама решила по своему и теперь давить на чужого человека. Он же сказал, что подарит деньги.
По хорошему она могла бы ребенка виесте с паплй отправить выбирать ноутбук.
Но она решила все сама сама.
Он дарит 5 тыс на др.
Но она решила все сама сама.
Пліткарка• 10 мая в 16:45
Ответ дляТишком_нишком
Ой, не факт .
История похожая: с бм договариваемся купить сыну на день рождения ноут, хотя я знаю его слишком давно и понимаю, что ни сроков, ни обещаний ожидать не стоит.
Накануне дня рождения он звонит и обещает на месяц позже подарок сместить, т.к. не успевает к сроку, я соглашаюсь а через месяц война.
Что примечательно, сын поступил на комп.технологии и ноутбук - неотъемлемая часть обучения. Зная это, я купила оплатой частями перед первым семинаром, чтобы он мог с ним ходить в универ, но отцу не говорили, мне было интересно, что будет дальше.
В середине третьего (!) курса он таки купил ноутбук сыну
Так и автор ждала бы … сколько?
Бачите, як тут пишуть, треба почекати
Коренная киевлянка• 10 мая в 16:50
Ответ дляТишком_нишком
Ой, не факт .
Так и автор ждала бы … сколько?
Вот вы адекватно все расценили . А автор зная бывшего, всеравно пытается гатянуть сову на глобус.
Это привычка такая-все сама решу и тебя виноватым сделаю. А могла бы подожать неделю и тогда делать выводы.
Это называется баба с яйцами, у таких мужья всегда недо, недоделал, неправильно сделал, невовремя. Потому что она знает лучше и ей виднее.
Если что я сама такая была.
Таким сложно быть замужем.
Если что я сама такая была.
Таким сложно быть замужем.
ПриснитсяЖЕ• 10 мая в 16:55
Ответ дляПліткарка
Це ваш ще сервісний. З моїми на танці ходив хлопчик, соліст, їдуть на конкурс за кордон. Сума відома за пів року, тато обіцяє дати половину, мама вносить передоплату. Перед поїздкою той тато зникає... Мама шукає, де взяти решту суми. І так було двічі. Просто вдруге вона вже казала, що не вірить у його обіцянки, малий, мовляв сказав тату, той обіцяв, але явно не дасть...
Ну и зачем она полагалась на него если наверняка знала раньше что он брехло. Я в отношении своего бывшего никогда иллюзии не питала. Денег никогда у него не просила алименты он какие-то присылал небольшие и не всегда вовремя Ну и слава Богу. А вопрос с ноутбуком стоял остро надо было к учёбе поэтому обратились к папе.
Перекус беру завжди• 10 мая в 17:02
Ответ дляПліткарка
Але ж ви теж впевнені, що там все, що треба тато платить, що це прямо 25%усвї його доходів ті 3000грн, що платить їх регулярно.
Якось не гарно в чужій кишені рахувати гроші .
Перекус беру завжди• 10 мая в 17:02
Ответ дляКоренная киевлянка
А почему папа жлоб?
Он дарит 5 тыс на др.
Но она решила все сама сама.
Он дарит 5 тыс на др.
Но она решила все сама сама.
Саме так. Ще й обідилась
Автопортрет нурофена• 10 мая в 17:04
Ответ дляПліткарка
Ви багато ноутів купували останнім часом? Якщо конкретні параметри, то таки це не раз і стоять усюди.
Ну, або береш, що є, тобто платиш більше за гірші характеристики.
Ой, да не нужно этой драмы. Это ноутбук для 9летнего ребенка. Во что он там будет играть, в Роблокс? Конкретні параметри. Ему что туда, Инвентор устанавливать?
Автопортрет нурофена• 10 мая в 17:06
Ответ дляПліткарка
25 (ок, з мами 20) проти 10 - що більше? Це діти у садочку ще мають опанувати, максимум перший клас. Ви ж доросла?
Яка різниця, що більше. Автор надумала дитині купувати ноутбук, хай купує хоч ноутбук, хоч Теслу. Тато подарує дитині 10 тисяч гривень. Це вельми пристойний подарунок навіть для дорослого, не те, що для дитини.
Автопортрет нурофена• 10 мая в 17:07
Ответ дляКоренная киевлянка
А почему папа жлоб?
Он дарит 5 тыс на др.
Но она решила все сама сама.
Он дарит 5 тыс на др.
Но она решила все сама сама.
Поправка - 10 тисяч тато дарує
Пліткарка• 10 мая в 17:16
Ответ дляАвтопортрет нурофена
Ви б звернули увагу, на який комент це відповідь, там стверджують, що мама вимагає від батька на ноут удвічі більше, ніж дає сама
Пліткарка• 10 мая в 17:19
Ответ дляПриснитсяЖЕ
Ну, і де Ви бачите, що покладалася, так розумію, перший випадок був десь невдовзі після розлучення, може, людина ще не знала. Я не настільки в темі їхнього особистого. Просто знаю, що вона частинами додавала, а вдруге вже малийказав знову, що тато здасть, вона і сказала якраз, що не вірить, але витягнуть самі, тобто не покладалася.
Але уявляю, як дитині такі обіцянки, наобіцяє і зникне, а діти ж вірять...
Пліткарка• 10 мая в 17:20
Ответ дляПерекус беру завжди
Так то ж не я, то ж та коментатор певна, що все платить, як належно, в курсі та ін. Не тій адресуєте
я й цікавлюся, звідки людина в курсі чужих статків?
Може, то рідня авторки теми чи її колишнього чоловіка і знає, як воно в реалі
Пліткарка• 10 мая в 17:21
Ответ для123-08df
Сама ж хотіла розлученння? Хай терпить
Розлучаються чоловік і дружина, діти від того не перестають бути дітьми.
Автопортрет нурофена• 10 мая в 17:23
Ответ дляПліткарка
Ну і? Тато дарує дитині 10 тисяч. То що мама розраховувала на ці гроші купити ноутбук, який сама ж пообіцяла, то це хіба проблеми батька чи невиконання батьківських обов´язків? При чому тут те, що діти не перестають бути дітьми. Не перестають, але автору розраховувати на гроші колишнього чоловіка у СВОЇХ планах не варто.
Ноунэйм• 10 мая в 17:29
Ответ дляСтетоскопуло
Тобто у мами він може клянчити, а у тата ніні?
в чому різниця, обоє батьки
Попросить одного из родителей что то купить, это одно, участвовать в денежных разборках, это другое. Ребенок просит что то купить, родитель может сказать нет, может сказать куплю позже, может сказать, хорошо куплю. В данном случае родители скидываются, отец оговорил срок, матери нужно раньше, они не могут договориться и втягивают в это ребенка. Это же надо было до ребенка донести всю ситуацию, что отец даст деньги 15, а мать покупает с рук и надо сейчас. Отец хочет выставить мать балаболкой, со слов автора, мать хочет показать, что отец мудак, не даёт денег раньше. Теперь этот ноут, который должен быть подарком на ДР, будет ассоциироваться у ребенка с этими разборками, зато родители счастливы.
Пліткарка• 10 мая в 17:30
Ответ дляАвтопортрет нурофена
Зверніть увагу, на який коментар я відповідала, там стверджують, що якщо дружина хотіла розлучення, то все - утримання дітей її проблеми. Ви ж якось відстежуйте думку
Автопортрет нурофена• 10 мая в 17:30
Ну розумію може розлучені жінки з дубу рухнули. Вже 10 тисяч для них не гроші і мужик жлоб. Ну якщо не гроші, то чого від ціни ноутбука в 35 тисяч вся сім´я, включно з бабусями й дідусями, усилено копить гроші, дитина підраховує скільки тьоть мамі треба прийнять, а без тих 10 тисяч тата покупка ноутбука взагалі зривається?
Автопортрет нурофена• 10 мая в 17:33
Ответ дляПліткарка
Я звернула увагу на ваш коментар, де ви говорите про те, що при розлученні діти не перестають бути дітьми. В данному випадку він недоречний, бо для даного батька її дитина не перестала бути дитиною.
А от автор перестала бути дружиною, тож підбурювати батька через дитину, це низько в її випадку.
Ответ дляПліткарка
Ну і маніпулювати дитиною, щоб доїла гроші з батька теж не варіант, чи ви думали будете чмирити чоловіка, а він вам золоті гори за це? Домовлятися треба вміти і вистроювати нормальні стосунки, тоді у чоловіка буде бажання
Пліткарка• 10 мая в 17:40
Ответ для123-08df
Яким боком до мене ваші запитання?
Автопортрет нурофена• 10 мая в 17:42
Ответ для123-08df
От нормально домовились тато з дитиною. Думаю ніхто адекватний не скаже, що подарунок в 10 тисяч гривень для дитини 9 років це жлобство.
Але ж треба мамці влізти зі своїм ’а попроси в папки раніше’, ’а от через то, що він не дав раніше, ти не отримаєш нормального ноутбука’. Ну от хіба назвеш цей вчинок розумним? Чи хоч адекватним?
Пліткарка• 10 мая в 17:42
Ответ дляАвтопортрет нурофена
Чесно? Не знаю, мої старші. Сусідський хлопчик ходить на якісь курси років з 9, зараз йому 11, уже щось навіть пристойне програмує. Дітей автора теми не знаю..
Але покупка ноута - це не багет в супермаркеті таки .
Автопортрет нурофена• 10 мая в 17:44
Ответ дляПліткарка
Не багет, але й не дефіцит, який продається тільки в ’чудового хлопця, що возить товари із Європи і продає раз у рік опівночі, коли ретроградний Марс знаходиться у знаку Льва’
Пліткарка• 10 мая в 17:44
Ответ дляАвтопортрет нурофена
Він доречний як відповідь на конкретний коментар. І сорі, але 3000 грн на місяць нині, це таки не половина навіть утримання дитини. Комуналка, харчі, одяг, іграшки, канцтовари...прості ліки. У 6000 грн це не впишеться. Хіба на кашах сидіти і одні штани вночі прати
Пліткарка• 10 мая в 17:45
Ответ дляАвтопортрет нурофена
Ще раз: питання у співвідношенні ціна/якість. Якщо купувати ноут з розрахунку на декілька років, це важливо
Автопортрет нурофена• 10 мая в 17:52
Ответ дляПліткарка
Не доречний в даній темі. Тут не обговорюється те, що батько дає 3000 грн і ні копійкою більше. Тут обговорюється, що батько згоден подарувати 10 тисяч гривень дитині просто на день народження, а на плани матері дитини має повне право уваги не звертати, бо вона для нього в данний час постороння жінка.
Тому так, розлучилася - тепер вона не має впливу на колишнього чоловіка і не має права маніпулювати ним через дитину.
woman Warrior• 10 мая в 18:16
Ответ дляПліткарка
Это не с мамы 20.
А со всего кагала 20.